Skocz do zawartości

Spermiarstwo na fb


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Na fb spędzam bardzo mało czasu, od dłuższej chwili staram się coraz mniej. Czasem coś tam jednak zwróci moją uwagę, jak np. zdjęcie ładnej koleżanki z nową fryzurą. 😁

 

Oczywiście pod zdjęciem pierdylion achów i ochow od facetów i kobiet. Nie wytrzymałem i napisałem, że "Wyjątkowo słaby fryz" (nie lubię loczków). I stała się rzecz dziwna, a może standardowa obecnie? Zaczęli po mnie jechać jacyś randomowi kolesie, że co ja sobie wyobrażam, że piękna fryzura, że jak tak można do dziewczyny napisać, itp. Nie kobiety, ale właśnie kolesie. 😲

 

I teraz pytanko, czy tam poziom spermiarstwa faktycznie takie rozmiary już przybrał? Coś mnie ominęło? 😁

 

Żeby było śmieszniej laska potem do mnie pisze "Czemu ci się nie podoba?" 😁

  • Like 2
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Żeby było śmieszniej laska potem do mnie pisze "Czemu ci się nie podoba?" 😁

Nie mam fb, ale się wypowiem :P

Istnieje coś takiego jak "informacja zwrotna" (w cudzym słowie, bo nie cierpię nowomowy). I jeśli na jakiś mój akt dostaję tylko ruszofo-pluszofy komentarz, to nie mam podstaw żeby zweryfikować czy ów mój akt ma jakiś sens.

A dzisiejszy internet jest gorszy jak stypa. Nie wypada w nim mówić źle :(, a czeba mówić dużo i krótko, coby się ilość "łapek" zgadzała. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Zaczęli po mnie jechać jacyś randomowi kolesie, że co ja sobie wyobrażam, że piękna fryzura, że jak tak można do dziewczyny napisać

Najgorsze jest to że mężczyźni są tak "wytresowani" przez społeczeństwo że kobiety nie muszą ich już zawstydzać - sami ci kretyni robią to samym sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście to?

Koleś zrobił eksperyment, celowo przerobił zdjęcie jakiejś baby - dodał jej świński ryj i włosy na klacie/pod pachami - chcąc sprawdzić jej skuteczność na tinderze bodajże.

Tego co odpierdalało spermiarstwo by Mickiewicz w słowa nie ubrał, najpierw dam zdjęcie poglądowe:

 

q9kNNCV.jpg

 

wjsYnO5x9PCY_dsujuVH9m85xFur3pnEfcQxYjRO

 

A to reakcje zdziczałego spermiarstwa - oczywiście było tego znacznie więcej:

 

The Pig Woman Experiment - Album on Imgur

 

The Pig Woman Experiment - Album on Imgur

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

teraz pytanko, czy tam poziom spermiarstwa faktycznie takie rozmiary już przybrał? Coś mnie ominęło?

Moim zdaniem po prostu rzuciłeś chamski tekst i tyle. Jakbyś facetowi tak napisał to też byłoby chamskie. 

Ja podchodzę do tego tak - po co komentować komuś zdjęcie, dziecko, dom jeśli mam napisać coś niemiłego? Tym sposobem praktycznie nie pisze komentarzy na fb ;)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z największym spermiarstwem spotkałem się na grupach na Pejsie takich jak np. Spotted wesela... 

Tam to już jazda bez trzymanki cucków. Laska( mocno przeciętna) wrzuca post milion polubień serduszek i komentarzy. Goście potrafili pisać że przyjadą z drugiego końca Polski na wesele, ośmieszali konkurentów itp. Żenada. 

Natomiast jak facet całkiem przystojny dodał post to już max kilka kilkanaście lajków 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Patton napisał:

A czy po wejściu w market na fb, zwróciliście uwagę na to, w jaki sposób pozują kobiety, które sprzedają rzeczy typu sukienka itp?

Tak już dawno, pozy mocno jednoznaczne. U mnie jedna cały czas wrzucała swoje pozy z dupą oczywiście nie brakowało typów co wysyłało tam serduszka i pisali komentarze jednym słowem żałosne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Zwykły Facet said:

Moim zdaniem po prostu rzuciłeś chamski tekst i tyle. 

Serio kurwa? Chamski? Bo krytyka? 😂

 

What's wrong with you? 

 

Zdobyłeś właśnie ❄️ 😁

 

Ja to mam bekę z dzisiejszych czasów. Hasło przewodnie: "Dla tzipy wszystko i jeszcze więcej!" 😁

 

Ps. Koleżanka właśnie zaproponowała kawę, żeby "Przedyskutować co ci się w moich włosach niepodoba". 😁

 

 

10 minutes ago, Kamil9612 said:

Chłopy wyposzczone, to Ci się oberwało, zasrane zakute łby :D 

 Nie, to musi chodzić o coś więcej. Nie raz byłem wyposzczony, a pajaca z siebie nigdy nie robiłem. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogólnopolskim ambasadorem akcji "Goń spermiarza". Zauważam problem i czynnie działam w social mediach, żeby cisnąć tych tępaków. Nie zliczę sytuacji kiedy na grupie moto czy sportowej odbywał się festiwal spermiarstwa, zawsze jadę po tych psach w komentach i burza się zaczyna. Największą burzę wywołałem na grupie dot. siłowni, gdzie psy wręcz wylały litry spermy w komentach.

 

Nienawidzę ich i każdemu z nich dałbym w ryj i napluł.

37 minut temu, wypalony napisał:

Z największym spermiarstwem spotkałem się na grupach na Pejsie takich jak np. Spotted wesela... 

Tam to już jazda bez trzymanki cucków. Laska( mocno przeciętna) wrzuca post milion polubień serduszek i komentarzy. Goście potrafili pisać że przyjadą z drugiego końca Polski na wesele, ośmieszali konkurentów itp. Żenada. 

Natomiast jak facet całkiem przystojny dodał post to już max kilka kilkanaście lajków 

Tak! Istny hardkor. Kundle wręcz sprzedałyby własnych rodziców, żeby móc pójść na wesele z jakąś przaśną Eweliną ze Strzegomia (nic nie mam do tego miasta).

 

Z czasem opuściłem te grupy, w ramach wychodzenia z nerwicy musiałem ograniczać bodźce.

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spermiarstwo  jest już wszędzie, ja już nawet nie jestem w stanie tymi "ludźmi" pogardzać, panny nawet nie muszą wrzucać żadnego zdjęcia, by dostać tony atencji, obczajcie Panowie to: 

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10644510#comment-10644510

22 minuty temu, maroon napisał:

Nie, to musi chodzić o coś więcej. Nie raz byłem wyposzczony, a pajaca z siebie nigdy nie robiłem. 

Widocznie masz Pan troszeczkę inny mental od tych kolesi.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BydlakŚmierdziel napisał:

 

Jedyne co się należy spermiarzom to pogarda.... - DoktorNauk - Wykop.pl

Dokładnie. To nasz plakat. Dzięki za wstawkę.

6 minut temu, Pan Nikt napisał:

Spermiarstwo  jest już wszędzie, ja już nawet nie jestem w stanie tymi "ludźmi" pogardzać, panny nawet nie muszą wrzucać żadnego zdjęcia, by dostać tony atencji, obczajcie Panowie to: 

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10644510#comment-10644510

Widocznie masz Pan troszeczkę inny mental od tych kolesi.

Ja mam identycznie. Choćbym nie wiem jak był wyposzczony, to pewnych rzeczy nigdy nie robilem i nie robię.

 

Po prostu albo masz genotyp inteligentnego faceta z bardziej rozwiniętą mentalnością (30% facetów) albo zakutego łba orangutana (70%).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maroon napisał:

a to mam bekę z dzisiejszych czasów. Hasło przewodnie: "Dla tzipy wszystko i jeszcze więcej!"

 

;edit:

Zarzut dziennikary?

Żaden prawdziwy mężczyzna nie rzucił się pańci na ratunek. Samobójców brak.

 

Nie wiem co ona odwinęła bo nie mówili. ;)

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maroon napisał:

Ja to mam bekę z dzisiejszych czasów. Hasło przewodnie: "Dla tzipy wszystko i jeszcze więcej

Właśnie nie dla tzipy. Napisałem ze gdybyś facetowi tak napisał to też byłoby chamskie. 

Po prostu skrytykowałeś cos niepotrzebnie. Takie moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, maroon said:

Wyjątkowo słaby fryz" (nie lubię loczków

 

Jedna z podstawowych technik PUA, książkowy przykład. Zamiast prawić komplementy, zanegować jej obecny wygląd. W ten sposób osiąga się kilka celów:

- wyróżnienie z tłumu spermiarzy,

- wejście w rolę tego wymagającego - to ona musi się postarać,

- wzbudzenie emocji. 

- okazanie, że ci nie zależy, nie jesteś needy. 

 

Mało jest tak prostych i skutecznych metod jak opisany na przykładzie antykomplement. To w zasadzie działa zawsze. Sam tak robiłem wiele razy, widziałem jak inni tak robią. Wbrew pozorom kobieta się nie obrazi, zacznie się starać. 

 

Pamiętam akcje z pracy - ładna, szczupła kobieta 8/10. Top 3 w całej firmie kilkuset osobowej. W kuchni wszyscy chwalą jej nową fryzurę (niewiele różnicą się od starej).

 

Wchodzi znajomy, 130 kg, łysiejący, duży brzuch jak beczka, prosty chłop używający zdań pojedynczych, czasem prostacki, może nawet ordynarny i mówi tak:

- ale ci ta fryzjerka zjebała fryzurę, idź to popraw bo kasa w błoto wyrzucona. Nie tak się robi... (tutaj padła nazwa czegoś tam na głowie ale nie pamiętam).

 

Myślicie, że kobieta się obraziła? A gdzie tam. Z jej wypowiedzi o nim odniosłem wrażenie, że pójście z nim do łóżka było by opcją (pomijając, że wszyscy żonaci, meżaci). On się nie ceregielił z kobietami, nie spermił. Nic nie widział o PUA. Taki naturszczyk. 

 

  

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BumTrarara napisał:

 

To akurat nie spermiarze, a gwałciciele z barbarzyńskich krain. Podobne praktyki miały miejsce m.in. w Kolonii w niesławnego Sylwestra 2015/2016.

 

@RealLife, taktyka skuteczna, jeżeli jesteś atrakcyny. Jeżeli nie jesteś, to i tak nic nie zdziałasz.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maroon napisał:

napisałem, że "Wyjątkowo słaby fryz" (nie lubię loczków). I stała się rzecz dziwna, a może standardowa obecnie? Zaczęli po mnie jechać jacyś randomowi kolesie, że co ja sobie wyobrażam, że piękna fryzura, że jak tak można do dziewczyny napisać, itp. Nie kobiety, ale właśnie kolesie. 😲

 

Dobry sposób na wzbudzenie zainteresowania pańci.

 

Wpada maroon, robi coś poza schematem i co się dzieje? Pańcia zlewa bandę spermiarzy i pisze właśnie do niego (bo chce atencji). Wkurwieni spermiarze widząc swoją porażkę, bezrefleksyjnie dalej brną w szambo i zamiast zrozumieć, że są jednymi z wielu, wolą atakować 'chama' maroona.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.