Skocz do zawartości

Kolejna głupia rozkmina


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nurtuje mnie jedna rzecz, oczywiście znowu zajmuje się bzdurami i mam problemy pierwszego świata, ale ciekawi mnie to bardzo jak już raz zacząłem o tym myśleć to będzie mnie dręczyć jeszcze przez jakiś czas i chyba o to chodziło autorce całego zamieszania 😉😆

 

Jest pewna dziewczyna do której coś tam jeszcze delikatnie mam, ale żeby była jasność to nie rozmyślam o niej całymi dniami ani nie płaczę w poduszkę z jej powodu, spotykaliśmy się kilka tygodni ale nie pyklo nic poważniejszego .

 

Na Fejsie wrzucam zdjęcia bardzo bardzo rzadko dosłownie raz na rok albo i rzadziej, no i ostatnio parę dni temu wstawiłem wkoncu dość ładną foteczke, zmieniłem sobie profilowe, dość dużo reakcji jak na mnie 😆 

 

Dzisiaj wszedłem na grupę do której należy również owa dziewczyna i zobaczyłem że też ma inne profilowe, jako że jej nie obczajam ani nie obserwuje, to nie wywaliłem jej ze znajomych bo po ostatniej takiej akcji uznałem że to jednak słabe (nie wiem czy to działa w drugą stronę, czyli że jak ja jej nie obserwuje to ona mnie z automatu też nie widzi, czy musi sama zrezygnować) to nie zauważyłem tego faktu, ale diabeł mnie pokusił żeby zajrzeć no i patrzę że również zmieniła profilowe tego samego dnia co ja tyle że parę godzin później. Ona również wstawia bardzo mało czegokolwiek na fb, wręcz rzadziej niż ja. 

 

No i oczywiście mam rozkminke czy to po prostu taki zabieg okoliczności czy jakiś subtelny sposób komunikacji żebym zobaczył "jak to bardzo jestem szczęśliwa", bo oczywiście na zdjęciu jest cała w skowronkach, zresztą zdjęcie jest jeszcze z lata, więc parę miesięcy musi mieć, także po co czekać tak długo,  to trochę podejrzane 😆

 

 

  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

czy jakiś subtelny sposób komunikacji żebym zobaczył "jak to bardzo jestem szczęśliwa",

Tak, dokładnie o to chodzi. Ta kobieta bardzo chciała zwrócić na siebie Twoją uwagę, pewnie o niczym innym nie myślała. 

 

Poczułeś się lepiej? 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć kupę na profilówkę i sprawdź czy ona też wrzuci jakąś kupkę.

 

A tak na serio to nie wierzę nie tylko w to, że dorosły facet ma takie rozkminy mi jest ciężko uwierzyć w to, że dorosły facet w ogóle zauważa takie gówna.

 

Idę dalej oglądać xtb masterclass21. Cała sobota mi przy tym zleciała nawet na kurwy nie poleciałem :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie to samo, czy wy młodzi czytacie to co my starsi wam przekazujemy w postach?

Ile razy można powtarzać, że kobiety są pragmatyczne, przyziemne.

Kobieta nie buja w obłokach, rozumuje i nie patrzy z perspektywy męskiej czyli wrażliwości czy romantyzmu.

Ona już dawno ma cię w głębokim poważaniu z dniem, w którym skończyliście relację.

Myślisz, że kobieta tęskni za tobą, płacze jak ma na każdym kroku na wyciagnięcie ręki takich jak ty😆

Pora młodzi obudzić się ze snu i zacząć akceptować rzeczywistość.

Kobieta jest innym konstruktem niż mężczyzna i nie działa tak jak wam się wydaje.

Dla kobiet albo mężczyzna jest silny albo słaby.

Ostatnio jakiś wysyp negatywnych tematów, chyba jesienna aura nie sprzyja.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Ja od samego początku zaznaczyłem że to bzdurny temat, ale czy wszystkie muszą być głębokie i wzniosłe ? 

 

Ja nie mam dylematu żeby do niej pisać czy wracać, nie płaczę w poduszkę i nie chce odnawiać kontaktu. Po prostu napisałem ten temat, bo mnie to ogólnie trochę rozbawiło.

Jakoś nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, pozatym przypadkiem zwróciłem na to uwagę, bo jej nie śledzę na bieżąco a było to parę dni temu. 

 

Ale oczywiście nie mogła zabraknąć postów w stylu "ma cię w głębokim poważaniu". No to niech ma, nie boli mnie to już w zupełności.

 

Chciałem zwrócić jedynie uwagę że kobiety zachowuja się w taki sposób żeby nawet po paru miesiącach po rozstaniu zwrócić na siebie uwagę i zaznaczyć"jaka to na teraz jestem szczęśliwa", dodając nawet dość stare zdjęcie z wakacji, bo jak już wspomniałem nie wierzę że to czysty przypadek, że akurat tego samego dnia co ja wstawia zdjęcia a robi to raz na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Chciałem zwrócić jedynie uwagę że kobiety zachowuja się w taki sposób żeby nawet po paru miesiącach po rozstaniu zwrócić na siebie uwagę i zaznaczyć"jaka to na teraz jestem szczęśliwa",

 

Ameryki nie odkryłeś. Pewna "była" co jakiś czas informowała mnie że kolejny raz jest szczęśliwą mamą. Oczywiście na zasadzie patrz c.huju co straciłeś. :).

 

Zlewać takie zagrywki które w prostacki sposób mają grać na emocjach i robić swoje, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę mizogiński suchar (kiedyś dostałem od mizoginów od kobiety, więc pozwolę sobie wkleić):


- Czemu Panie wstawiają w Internety zdjęcia z przeszłości?

- Bo kiedyś były chudsze.

 

To może być odpowiedź na Twoje pytanie. Po prostu w lecie wyglądała atrakcyjniej, żywe kolory, można w naturalny sposób pokazać trochę ciała itd.

A że wrzuciła zdjęcie akurat teraz? Może chciała Ci pokazać:  patrz, co straciłeś!

I chyba osiągnęła swój cel, bo dalej o niej myślisz. To po prostu kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janek Horsie napisał:

Taki trochę mizogiński suchar (kiedyś dostałem od mizoginów od kobiety, więc pozwolę sobie wkleić):


- Czemu Panie wstawiają w Internety zdjęcia z przeszłości?

- Bo kiedyś były chudsze.

 

To może być odpowiedź na Twoje pytanie. Po prostu w lecie wyglądała atrakcyjniej, żywe kolory, można w naturalny sposób pokazać trochę ciała itd.

A że wrzuciła zdjęcie akurat teraz? Może chciała Ci pokazać:  patrz, co straciłeś!

I chyba osiągnęła swój cel, bo dalej o niej myślisz. To po prostu kobieta.

Przypomniało mi się jak się spotkałem z laską z tindera która ewidentnie miała tam niematualne zdjęcia i na żywo była z 10 kilo cięższa 😆 

 

A co do ex to ona tam na zdjęciu nie pokazała ciałka, tylko było zrobione na zielonej trawce wśród kwiatuszków, raczej dalej jest chuda tak jak była😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tego wszystkiego martwi jedno - fakt, że o tym myślałeś i to "wystalkowałeś". 

 

Żeby się zdobyć na takie przetrzepanie profilu trzeba dużo siły włożyć. Mam nadzieję, że tylko na trzepaniu jej profilu skończyłeś 😀

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zgredek napisał:

Mnie z tego wszystkiego martwi jedno - fakt, że o tym myślałeś i to "wystalkowałeś". 

 

Żeby się zdobyć na takie przetrzepanie profilu trzeba dużo siły włożyć. Mam nadzieję, że tylko na trzepaniu jej profilu skończyłeś 😀

Nie stalkowalem tylko pokazała mi się przypadkiem na grupie do której razem należymy. No ale przecież ty wiesz lepiej jak było xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.