Skocz do zawartości

Nadchodzą Grubancypatki


Fury King

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby było mało mniejszości, nadchodzą te wielkiego formatu. Czas otwarcie nazwać Polaków fatfobami. Nie, że nie mamy kłopotów z nadmierną wagą i spalamy tluszcz jak Smarzowski stodoły, ale tym wybitnie puszystym nie mówimy jak wspaniałe i zdrowo wyglądamy. Vingardium Grubosa - profil, który założyły ambitne aktywistki. Brawo dla pań. Fat Liberation opowiada się za równością ciał (nie, nie chodzi o diety albo ćwiczenia), ale walka z wypychaniem poza margines nie normatywnych kanonów piękna. 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fury King napisał:

Vingardium Grubosa

Grubiosa, literówka, a chwilę zajęło mi odszukanie profilu, może zainteresowanym Braciom się przyda.

 

Ich zakładka "role models"... Ja naprawdę nie mam w sobie ani krzty "shame'owania" ludzi grubych (pojęcie subiektywne) / otyłych (medyczne), ale robienie idola z kogoś chorego (czy to na samą otyłość czy na dziesiątki możliwych jej przyczyn) czy napisanie odnośnie aktora "szkoda, bo schudł"...

 

Zostawię was pozytywnie z (prawdopodobnie) Sokratesem:

 

"Żaden obywatel nie ma prawa być amatorem w dziedzinie treningu fizycznego… dla człowieka hańbą jest zestarzeć się i nigdy nie zobaczyć piękna i siły, do których zdolne jest jego ciało"

 

Edytowane przez Monsieur
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fury King napisał:

Fat Liberation opowiada się za równością ciał (nie, nie chodzi o diety albo ćwiczenia), ale walka z wypychaniem poza margines nie normatywnych kanonów piękna. 

A może Włosimierz i Sekuła do nich dołączą? 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Baca1980 said:

Vandals deface George Floyd statue in Newark | PIX11

Zapomniałem, że już ćpunom stawiają pośmiertne :D

Zatem jesteśmy bliżej niż myślałem. 

 

ps. Niesamowicie realistyczny ten pomnik. Koleś wygląda na ostro naćpanego. Jak gdyby dowodził, że można się przewrócić na siedząco. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi bardzo, bardzo boomersko ale cieszę się, że dorastałem na przełomie lat 90/2000 kiedy takie pojęcia jak "rodzina", "kobieta", "mężczyzna" miały swoje pierwotne znaczenie, nie było Tindera i tego całego social gówna. Czym szybciej to wszystko je*nie tym lepiej...

 

- Może zaszkodziła ci jakaś potrawa? - zapytał Bernard.
Dzikus skinął głową.
- Owszem, jadłem cywilizację.

Aldous Huxley, "Nowy wspaniały świat"

 

Te same idiotki walczące o "ciałopozytywność" odpalą Tindka i tam wpiszą:

Ty >180 cm.

 

Marzy mi się potężna awaria po której znikną wszystkie social media, Instagramy, Tindery, Tik-Toki i inne "przekaźniki" ludzkiej głupoty.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 13
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste złoto:

Cytat

Bezpośrednim powodem odwołania parady jest samorozwiązanie jej głównego organizatora, czyli Boston Pride – najstarszej gejowskiej organizacji w stolicy stanu Massachusetts. Jej kierownictwo zostało oskarżone, że stanowi część strukturalnego rasizmu i systemowej transfobii w USA. Najbardziej widocznym tego znakiem ma być fakt, że w zarządzie organizacji zasiadają jedynie biali i latynoscy geje i lesbijski (w tym zaledwie jeden transgenderysta). Zarzuty padły ze strony przedstawicieli środowisk QTBIPOC (Queer, Trans, Black, Indigenous i People of Color), którzy czują się dyskryminowani przez reprezentantów lobby LGBT (Lesbian, Gay, Bi, Trans)

Czyli rewolucja jak każda, a odchylenie tym razem jest transfobiczne. 🤣

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fury King napisał:

Vingardium Grubosa - profil, który założyły ambitne aktywistki. Brawo dla pań. Fat Liberation opowiada się za równością ciał (nie, nie chodzi o diety albo ćwiczenia), ale walka z wypychaniem poza margines nie normatywnych kanonów piękna. 

 

Krzyż na drogę i lanie belka w tłuste dup_ka!.

Spaślakom leniwcom, płci obojga, mówię zdecydowanie "OGARNIJ SIĘ, KURW...!".

(byłem tam! z lenistwa i spierdolenia! ogarnąłem się łapiąc za ryj żelazną dyscypliną! da się KUR_A ! DA!"

 

Składka zdrowotna X3 !

Ale by się niósł trzask pękających tłustych czterech liter!

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.