Skocz do zawartości

Co uratuje planetę? Upadek wszystkiego, co w erekcji - czyli o "penisocentrycznym świecie" słów o kilka za dużo


Peter Quinn

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ciekawe jaka jest geneza typowej lewicowej julki - takiej z męskimi fryzurami, krótkimi, kolorowymi włosami w nienaturalnym kolorze?

Ja mam wrażenie, że te Juleczki często same nie wierzą w to co mówią. One tylko łakną atencji, zwrócenia na siebie uwagi, bo zostały w jakiś sposób bardzo skrzywdzone. Atencja ta działa jak tabletka na "rany psychiczne" i brak miłości, tylko że ich boli cały czas, 24/7, a taka atencja daje wytchnienie na kilka-kilkanaście godzin.

Zapewne z powodu tego, że w młodości były zakochane w jakimś CHADzie, który je olał albo poruchał i zostawił. Albo wybrał ich atrakcyjniejszą, naturalną koleżankę 8-9/10. To na zawsze skrzywiło ich serca i spowodowało, że kobieta zaczęła szczerze i mocno nienawidzić mężczyzn i wybrała lewicę. Świadomość, że rodząc się akurat przegrała na loterii, nie dostała super urody modelki ani po prostu ładnej dziewczyny, która może uwodzić facetów z topki. Ani umiejętności pozwolących jej zarobić grubą kasę na niezbędne operacje plastyczne, dzięki których mogła by wskoczyć do tej topki atrakcyjnych kobiet. Świadomość, że nie będą mogły kopulować z najlepszymi genetycznie samcami (8-10/10) podczas gdy ich koleżanki regularnie z takimi sypiają i sekszą. Są skazane na średniaków (4-6/10) i to jest główny nienawiści do mężczyzn - zazdrość, że koleżanki mogą "więcej" ze względu na urodę, na którą nie miały wpływu. 

Najbardziej mnie rozbawiło, gdy w pewnym momencie lewicowe środowiska zaczęły głośno mówić o wykorzystywaniu ładnych dziewczyn np: jako tzw "ring girl", albo te w formule 1, gdzie mają świecić dupą. W dodatku zauważcie, że jest mnóstwo ataków na "fit-influencerki", które (nie)poprawnie mówią, że otyłość/nadwaga jest zła i można bardzo bardzo łatwo ją zwalczyć (bo te "skrajne" choroby to 1%, a te 50% kobiet które deklarują że nie mogą schudnąć przez choroby - po prostu nie liczy kalorii i zasłania się chorobą, lenistwem). Od razu są wyzywane, że influcenrki śmieją się z grubych, wprowadzają fat-shaming i inne.

Tymczasem te same osoby z lewicy głośno mówią o tym, żeby akceptować tzw: "seks workerki", że studentki "pracujące" na kamerkach to normalne dziewczyny, one ciężko pracują xD. To jest taka logika którą naprawdę ciężko zrozumieć, ale teraz już to zrozumiałem, chodzi o nienawiść.

Ładna, zrobiona instagramerka jako ring girl, która w sumie jedynie pokazuje trochę więcej ciała, ale tyłek i cycki ma zakryte - źle, wykorzystywanie kobiet.
Zwykła dziewczyna pracująca na kamerkach, pokazująca się cała nago - DOBRZE, to jej ciężka praca.

Chodzi o zawiść i urodę kobiet. Kobiety typu instagramerki jako ring girl lub inne "zawody", gdzie kobieta ma dobrze wyglądać i się nie odzywać - wywołuje potężną nienawiść u lewicy.
Natomiast kobiety na kamerkach często to nie są ładne influencerki - no bo na logikę, skoro kobieta jest ładna to wystarczy założyć instagram. Więc na kamerkach nie robią ładne dziewczyny, tylko te średnie. Dlatego to jest okej, bo lewica nie nienawidzi/zazdrości przeciętnych/brzydkich z wyglądu kobiet, tylko te najatrakcyjniejsze




 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zbychu napisał:

jaka jest geneza typowej lewicowej julki

Geneza jest w ruchach '68 roku.

6 godzin temu, melody napisał:

mogę to odczuć na poziomie ekonomicznym

Ekonomia ma wpływ na każdy aspekt życia. Więc bez obaw, na pewno wygodnie się urządzisz w nowych realiach. Pewnie będziesz robić byznesy z chińcykami, c'nie?

6 godzin temu, melody napisał:

działać tak, żeby przygotować system na spadek liczby obywateli.

To system ma ciebie podporządkować, nie na odwrót.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, zychu napisał:

Ekonomia ma wpływ na każdy aspekt życia. Więc bez obaw, na pewno wygodnie się urządzisz w nowych realiach. Pewnie będziesz robić byznesy z chińcykami, c'nie?

Robię z polakami. Myślę, że jak na mój wiek 21 lat jest okej. Nie zarabiam minimalnej i dodatkowo od czasu do czasu polacy dla których pracuję robią mi kawy, herbaty. Podają za darmo jedzenie. 

Moja praca nie jest stresująca. Spełniam się w niej, a niedługo będę mieć podwyżkę 10%.

Jestem specjalistą na którego jest rosnące zapotrzebowanie. 

Mogę pracować za granicą lub dla firm zagranicznych.

Mam zabezpieczenie w postaci dachu nad głową w innym mieście (tak w razie w).

 

A jako przyszła finansistka (z wykształcenia, nie zawodu ;)) mogę powiedzieć tylko tyle, że trzeba myśleć, wybierać mądrze i patrzeć co się opłaca.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

 

To system ma ciebie podporządkować, nie na odwrót.

 

System który wmawia, że wyższe ambicje i intensywne działanie to cwaniactwo. :)

Jak mam być szczera, to mam w dupie system. Mogę zrezygnować z auta i nie prowadzić luksusowego życia, ale nie będę się sprowadzać do roli posłusznego obywatela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.