Skocz do zawartości

40sto letnie atencjuszki


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam parę znajomych z pracy w wieku ok 40stu lat, oczywiście dzieciate i mężatki i normalnie załamuje ręce jak widzę co wyprawiają w SM. 

 

Codziennie zdjęcia najczęściej z imprez wyjazdów, relacje, jakieś bzdurne opisy, udostępnianie złotych cytatów... No normalnie gorzej niż laski które mają po 20 parę lat. 

 

Myślicie że skąd to się bierze? Kryzys wieku średniego, menopauza? 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś bierze się z takich gości jak Ty co to rozkminiaja, rozkładają na czynniki pierwsze i się przejmują.

 

Idź na spacer, ładna niedziela jesienna u mnie była, na siłownię, basen, saunę, poćwicz w domu, film obejrzyj, mecz, dziś sporo ciekawych, książkę poczytaj. Sporo możliwości zamiast zajmowaniem się laskami po terminie przydatności.

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krugerrand napisał:

Takie coś bierze się z takich gości jak Ty co to rozkminiaja, rozkładają na czynniki pierwsze i się przejmują.

 

Idź na spacer, ładna niedziela jesienna u mnie była, na siłownię, basen, saunę, poćwicz w domu, film obejrzyj, mecz, dziś sporo ciekawych, książkę poczytaj. Sporo możliwości zamiast zajmowaniem się laskami po terminie przydatności.

Widzisz dzięki mnie ty też się nie nudzisz pisząc swoją nic nie znaczącą odpowiedź 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by się przejmował czterdziestolatkami po ścianie.

Niech sobie marnują czas na social mediach i dowartościowują się masą atencji od kukoldów.

Jakieś hobby muszą mieć w swoim smutnym życiu.

One dalej nie rozumieją, że młode chłopaki chcą tylko z krzyża spuścić i się w nie zlać a nie tworzyć związki czy relacje.

Niestety propaganda medialna nawet takim kobietom zrobiła sieczkę z mózgu a one mają przeświadczenie o swojej zajebistości😆

Naprawdę chłopie zajmij się czymś pożytecznym a nie takimi pierdołami.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Wolverine1993 said:

Codziennie zdjęcia najczęściej z imprez wyjazdów, relacje, jakieś bzdurne opisy, udostępnianie złotych cytatów... No normalnie gorzej niż laski które mają po 20 parę lat.

 

Łamiąca wiadomość dnia: młody mężczyzna odkrywa, że social media służą kobietom do udostępniania mediów swojemu social circle!!!!

 

Kobiety lubią się komunikować z ludźmi, których znają. Na żywo plotkują ze znajomymi o durnotach. W internecie te same durnoty udostępniają znajomym w social mediach. Zszkokuję cię: jest jeszcze gorzej - na forach o przetworach gadają o gotowaniu, na fejsbukowych grupach dla mamuś gadają o bachorach, a na messengerze jak podejrzewam obgadują koleżanki. Zupełnie jak na żywo! SZOKUJĄCE!!!! PO CO ONE TO ROBIĄ????

 

ROTFL.

 

Produkowanie takiego contentu to jedna sprawa, ale po cholerę śledzisz co publikują pańcie w tym wieku???

(Czyżby ktoś zadurzył się w MILFie z pracy?)

 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Myślicie że skąd to się bierze? Kryzys wieku średniego, menopauza? 

 

Według mnie wysyłają podświadomy sygnał: "Niech mnie ktoś wyrucha !".

 

@Wolverine1993

 Idź już na te Divy :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

W tym wieku istotną częścią życia jest propagacja swojego statusu i kontrola statusu koleżanek. 

 

Materialnego oczywiście. 

 

Nic tak dobrze ego pani nie robi jak pokazanie, że ma się lepiej od innych. 

 

Bez fb by umarły. 

Dzięki, wkoncu normalna odpowiedź 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Facebooka jedynie do kontaktu z wybranymi osobami.

 

Nikogo nie obserwuję i nic nie piszę, zero lajków, mam tylko jeden wyjątek - jeśli otrzymuję życzenia to uprzejmie dziękuję lub dam kciuka i tyle.

 

Zanim zrobiłem porządek z opcją - NIE OBSERWUJ zdążyłem zobaczyć takie kwiatki jak:

 

- starsza, dzieciata kuzynka z odrostami na włosach i nakładką z króliczym nosem i uszkami, tak okropnie w tym wygląda, że szok!

- koleżanka-spamerka z pytaniami o to jak wygląda, że właśnie wyszła do ogrodu, robi paznokcie i inne pierdy - kwalifikuje się na terapię

- smacznej kawusi od Grażynki z gifami rodem z lat 90-tych

- koleżanka-fotoszopka , na każdym swoim zdjęciu tak rozmazuje, wygładza, że czasami wygląda jak Voldemort bo kontury nosa doszczętnie znikają

- atencyjna depresantka - oj mi smutno, popłakałam się, video z rykiem, smutne cytaty o depresji

- chwalipięta - o popatrz co mam, kupiłem i gdzie ejstem

- Grażynokopiarka - 40 zdjęć jednej pozy, różniące się jedynie lekkim poruszeniem

- koleżanki co mają w profilach foty dzieci - tak mnie momentalnie odrzuca, mam wrażenie, ze piszę z bobasem, bleee

- spamoprzepisarka - przepis na babeczkę, przepis na sznur do powieszenia się

- mam chłopaka, zobacz, mam chłopaka, mam dziubusia, popatrz, jeśli jeszcze nie zorientowałaś/eś się - MAM CHŁOPAKA bezdzietne lambadziary!

 

Facebook to jeden wielki psychiatryk, codziennie zerkam jedynie na 5 min aby sprawdzić czy nie dostałem wiadomości i zmykam.

 

  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz konta na naszym forum nie mam żadnych social mediów. 

Czas wolę wykorzystać produktywnie na naukę, przyjemności, zainteresowania, pasję, pójść w teren pokontemplować z naturą. 

@bernevek Pamiętam jak się pierwszy raz zatrudniłem w korpo gdzie tam same takie 30,40+ kobity chciały jak to z nowym bywa ustawić mnie pod siebie. 

Ich mina była bezcenna jak się postawiłem i oznajmiłem, że wywody kobiet po terminie przydatności do spożycia w ogóle mnie nie interesują. 

One mają przeświadczenie, że rozumy pozjadały a tak naprawdę to duże dzieci, które bez mężczyzn nic nie potrafią same zrobić i podejmować decyzji bo przecież musiały by być odpowiedzialne za czyny i słowa😁

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 21:57, Wolverine1993 napisał:

Kryzys wieku średniego, menopauza? 

 

Dopóki mają wianuszek spermiarzy, to mogą. Dwa lata temu wyruchałem zajebistą babkę - 45 lat, no petarda, podręcznikowa milfa*. Ale... - tak atencyjnej, zepsutej baby jeszcze nigdy nie spotkałem. Wyobraźcie sobie, że ona na datezone założyła swój własny fanklub, gdzie spermiarze zachwycali się jej urodą - to były jakieś dwie setki chłopa!

Do dzisiaj bawi mnie to, że wymieniłem z nią kilka informacji, bez słodzenia, za to ze sporą dozą złośliwości. Po zbiciu jej oczywistego shit-testu, doszło do spotkania, gdzie grzmociliśmy się do upadłego. A spermiarze nadal wzdychali. :)

I tak to wygląda. Nie opłaca się być romantykiem.

 

* petarda, owszem, ale jednak milfa, więc towar po przejściach i z kończącym sie resursem.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zychu napisał:

zajebistą babkę - 45 lat

A mówili że po 30 roku życie u kobiety ściana.😁

 

Nie wiem jaki by musiał być mężczyzna by w wieku 45 lat mieć wianuszek dwóch setek kobiet.

W dniu 25.10.2021 o 09:39, Iceman84PL napisał:

Pamiętam jak się pierwszy raz zatrudniłem w korpo gdzie tam same takie 30,40+ kobity chciały jak to z nowym bywa ustawić mnie pod siebie.

Ja gdy mam do czynienia z babkami 35\40/45 to wiem że będzie dobrze bo zawsze miłe są i pomogą.xd

 

Szkoda że chadem dla młodych nie jestem.😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BlacKnight napisał:

Nie wiem jaki by musiał być mężczyzna by w wieku 45 lat mieć wianuszek dwóch setek kobiet.

Musiałby być męską himalajką.

 

Swoją drogą, w google pod hasłem 'himalajka' wyskoczyło mi takie coś:

Himalajka.jpg

Edytowane przez zychu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.