Skocz do zawartości

Nadwrażliwość podczas seksu


Clemenz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Braci.

Pozwoliłem sobie napisać post z prośbą o pomoc, bo wiem, że jest tu sporo specjalistów z doświadczeniem życiowym.

 

Mam ostatnio pewien problem, a mianowicie - od jakiegoś czasu stałem się nadzwyczaj wrażliwy, jeśli chodzi o mojego 'żołnierza'.

Powiedziałbym wręcz, że jestem nadwrażliwy.

Pojawił się problem, że muszę okropnie mocno się pilnować podczas seksu, bo pomniejszyła się granica kontroli nad mieczem.

Do tej pory było ok. Sam nie wiem, co jest tego podłożem. 

 

Ktoś miał podobną sytuację, jak sobie z tym poradziliście?

Zastanawiam się, czy nie zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. 

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Edytowane przez Clemenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

U mnie ostatnio możliwość samokontroli tez trochę spadła. Bylem u fizjoterapeuty, z zupełnie inną sprawą (problem z kolanami). Wymasował mnie, miałem wiele mięśni bardzo pospinanych, rozluźnił je. Zauważyłem, że od tego czasu moja samokontrola wzrosła, również czas utrzymania wzwodu się wydłużył. Od razu powiem, że w okolicach krocza mnie nie dotykał. Bardziej nogi i okolice kręgosłupa. 

Może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Clemenz napisał:

Ktoś miał podobną sytuację, jak sobie z tym poradziliście?

 

 

Podłoża mogą być bardzo zróżnicowane. Od fizycznych po psychiczne. Bez dodatkowych danych ciężko doradzić. Jak długie to jest? Dla mnie okresowe, krótkotrwałe wzrosty wrażliwości są normą. Zazwyczaj przechodzą po namierzeniu problemu (u mnie układ ruchu lub migrena). Ponoć o przedwczesnym wytrysku można mówić, kiedy spadniesz poniżej 1-2 minut penetracji. Może nie masz się czym martwić? 

 

Przedłużająca się abstynencja może zmniejszyć wytrzymałość, duża ilość masturbacji może przyzwyczaić penis do szybkiej stymulacji, a seks w stresie też zwiększa napięcie mięśni w okolicach miednicy i krocza. Jak z poziomem stresu ostatnio? Nie wzrósł przypadkiem? Napisz coś więcej, co się zmieniło poza tą samokontrolą. Wizyta u specjalisty nie zaszkodzi, ale prawdopodobnie również będziesz musiał mu powiedzieć co się stało poza tym. 

 

Godzinę temu, gallanonim napisał:

Może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?

 

Tak. Od lat leczę kręgosłup i poziom mimowolnego napięcia mięśni ma u mnie bardzo duży wpływ na kontrolę podczas stosunku.  Standardowo penetracja trwa od 15 min wzwyż, a np. rwa kulszowa skraca mi czas do wytrysku poniżej tej granicy. Odczucia znacznie się różnią, gdy jestem rozluźniony i spięty. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Clemenz napisał:

 

Ktoś miał podobną sytuację, jak sobie z tym poradziliście?

Zastanawiam się, czy nie zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. 

A nie zmieniłeś partnerki na jakaś co bardziej Ci sie podoba? 

Wtedy wiadomo ze penis wrażliwszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to kompendium wiedzy ale takiej rzeczy nie zostawiałbym forum, tylko specjalistom. 

 

U mnie np. Chwilową nadwrażliwość zmieniła banicja - zero masturbacji, zero seksu, nawet lód przez ok 3-4 tygodnie, dla totalnego resetu. 

 

Musisz też zacząć badać swoje nawyki - ja np. Zauważyłem, że lepiej zupełnie funkcjonuje gdy w grę wchodzi francuz, bez żadnego dodatku ręki ze strony partnerki ale znowu francuz głęboki świetnie odpowiada za wzwód, gdy przejeżdżanie okolic i zewnętrzną część bardziej mnie podnieca w kwestii erekcji (muszę w końcu udać się do lekarza żeby to wyjaśnić). 

 

Możesz też spróbować seksu po piwku/dwóch. Ja po trzech mam God Mode i ciężko mi dojść ale 2 to idealna liczba. Jednak to tylko chwilowe rozwiązanie, bo nadal nie wiem czy działa to na ciało czy na umysł. 

 

PS. Kiedyś byłem już bliski pójścia do lekarza, bo normalnie w trakcie stosunku mi opadał. Okazało się, że po prostu seks z tą dziewczyną tak mnie odpychał (gardziłem nią), u Ciebie może działa to w drugą stronę i tak Cię podnieca, że zrobiłeś się wrażliwszy 😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, MaxMen said:

A w jaki sposób ta wrażliwość się objawia? 

W taki sposób, że jeden zły ruch bez kontroli (czasem nie jestem w stanie nad tym zapanować) i po robocie... Jak to mawia klasyk 'Trzy ruchy i wór suchy'... 😂

 

22 hours ago, Zwykły Facet said:

A nie zmieniłeś partnerki na jakaś co bardziej Ci sie podoba? 

Wtedy wiadomo ze penis wrażliwszy. 

Coś w tym jest, bo jara mnie bardziej niż wszystkie poprzednie do tej pory + byłem pierwszym odkrywcą jej komnaty 😁

 

22 hours ago, VasKes said:

Nie masz jakiś zmian widocznych? Zaczerwienienie, podrażnienie, świąd albo coś takiego? 

Nie, wszystko gra w tym aspekcie 👍

 

21 hours ago, Zgredek said:

u Ciebie może działa to w drugą stronę i tak Cię podnieca, że zrobiłeś się wrażliwszy 

 

 

Jestem skłonny w to uwierzyć, lecz problem w związku z którym założyłem temat, zaczął doskwierać gdzieś od miesiąca. Początkowo tłumaczyłem to sobie słabszą dyspozycją. Jednak ciężko mieć słabe razy jeden po drugim 🙄

 

Myślicie, że wizyta u seksuologa to dobry pomysł? Czy jeszcze nie panikować i chwilę się wstrzymać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Clemenz napisał:

Coś w tym jest, bo jara mnie bardziej niż wszystkie poprzednie do tej pory + byłem pierwszym odkrywcą jej komnaty 😁

Jest to normalne. Z ilością seksu Ci sie unormuje. Z moja obecna partnerka tak miałem tak ze ledwo sie rozebrała a mi już sie chciało pryskać. Seks po kilka razy dziennie a penis jakby po miesiącu posuchy za każdym razem. Teraz troche mi przeszło ale dalej jak nie jestem zmęczony to czuje pociąg do partnerki jak nigdy wczesniej do innych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Zwykły Facet said:

Jest to normalne. Z ilością seksu Ci sie unormuje. Z moja obecna partnerka tak miałem tak ze ledwo sie rozebrała a mi już sie chciało pryskać. Seks po kilka razy dziennie a penis jakby po miesiącu posuchy za każdym razem. Teraz troche mi przeszło ale dalej jak nie jestem zmęczony to czuje pociąg do partnerki jak nigdy wczesniej do innych. 

Trafiłeś w punkt, tak właśnie mam 🙄 podniosłeś trochę na duchu. Być może podświadomie się angażuję i stąd tak się dzieje, bo jak robiłem to instynktownie bez głębszych emocji, to była petarda 👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Clemenz napisał:

Jednak ciężko mieć słabe razy jeden po drugim 🙄

Dziwne, zazwyczaj po 10-30 minutowym odpoczynku (często poświęconym na masaż lub dopieszczenie partnerki, aby nie "ostygła") to każdy przyznaje, że drugi raz jest dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.