Jump to content

Recommended Posts

Zagłębiem polskiego kożuchu jest miejscowość Kurów pod Lublinem. Jak masz niedaleko wybierz się tam. Uszyją ci na wymiar i taką jaką chcesz (kolor, wstawki itd). Nie są to tanie rzeczy, ale jakość i wykonanie pierwsza klasa.

• Like 2

Git @Iceman84PL . Ta z bonprixu i przedostatni link są w moim guście. Zdaję sobie sprawę że za tą kwotę material nie jest wysokich lotów ale to moja pierwsza taka kurtka. W przyszłości zainwestowałbym w coś lepszego. Dzięki byku !

• Like 1
  • Similar Content

• By Patton
      Jakie buty zimowe do użytku w zróżnicowanym leśnym terenie polecacie?. Tylko ważne jest to, żeby podeszwa zbyt szybko się nie zużywała. Budżet to maks 400 - 500 zł.
    • By Konradde
      Czy to prawda, że mężczyźni muszą mieć drogie zegarki? No jak dla mnie totalna głupota, ja zdecydowanie zwracam uwagę na wykonanie i funkcjonalność, jednak dla niektórych to marka decyduje o zakupie. Sam mam jednego Suunto, który w prawdzie trochę mnie kosztował, ale to raczej inwestycja, bo dużo ćwiczę i lubię takie gadżety. Na co dzień jednak używam zwykłego Timexa z chronografem. Ogólnie rzecz biorąc cena między nimi kolosalna, a jednak oba przyciągają uwagę. 

A jak jest u Was? W czym chodzicie, stawiacie na cenę, wygląd zegarka a może wykonanie i funkcjonalność? 
    • By deleteduser69
      Do czego ludzie zapragną wrócić, a może na co będzie moda z dzisiejszych czasów?
    • By Ksanti
      Proste pytanie.

Czy da się sprzedać używane ciuchy męskie?
      W internecie raczej niewiele można znaleźć na ten temat.
      Sam bym nie kupił używki, ale pytam aby się dowiedzieć czy schodzi coś takiego.
      Ewentualnie gdzie najlepiej się ogłaszać i czy bawić się w wysyłkę?

Mam masę ubrań, w których nawet nie chodziłem bo są niedopasowane.
      Co z tym wszystkim zrobić? Głównie spodnie i podkoszulki.

• By DONPEDRO
      Dzień dobry.
      Najpierw opowiem prawdziwą historię.
      Podczas II wojny światowej szalały mrozy okrutne. Zamarzła nie tylko ziemia, tak, że trupów grzebać się nie dało i trzeba było palić nimi w piecach. - Przepraszam za ten niepoprawnie politycznie żarcik ale taka jest prawda, trochę naciągana, ale zawsze jednak. Wróćmy jednak do meritum.
      Moja Babcia była wtenczas nastolatką. Mieszkała sobie w Zagłębiu Dąbrowskim i pewnego dnia skierowano ją na roboty do Niemiec. Wyjaśnię, że roboty takie oznaczały katorżniczą pracę i brak wynagrodzenia. Ma Babcia miała jednak dużo szczęścia i zatrudniono ją w fabryce, gdzie malowała farbą oznaczenia na różnych sprzętach. A na zimową porę niemiecki pracodawca był bardzo hojny i podarował mojej Babci gumiaki. - A mógł zabić przecież. Te gumiaczki przymarzły mojej Babci do nóg! Takie były mrozy. Babcia do końca życia dbała o dobre buty dla siebie i swych bliskich.
      Ta pamięć genetyczna mieszka też we mnie i z prawdziwym zażenowaniem oglądam zimową porą przemykających nie tylko młodych ludzi w trampkach i bez skarpetek. - Tak, wiem oni tam mają tzw stupki. Ale to nic nie zmienia, im wszystkim jest zimno. Zwiedzeni modowym demonem brną w swej głupocie i nic nie da się z tym zrobić. Kiedy zaczną odpadać im stopy to dziwnym trafem nie będą tego zauważać. Na przystankach stoją przemarznięte stwory niczym z krainy absurdu. Z pogardą spoglądają na me ciepłe, wysokie skórzane buty. Chłoptasie woleli przecież dołożyć kilka stówek i kupić markowe szmaciaki. Czyżby ich mózgi, aż tak były wyprane? Mnie jest ciepło, im bardzo zimno. I żadna moda mnie nie zmusi do tego abym ubierał się wbrew swojemu komfortowi czy... przyzwoitości. Tak, przyzwoitość, dobry gust i dobry smak to są najwidoczniej me wady? Obserwując modowego demona idę o zakład, że jego pomysły będą coraz bardziej szalone. Latem przyjdzie moda na smarowanie twarzy odchodami a następnej zimy już nie szmaciane trampeczki a klapeczki będą na topie. I to oczywiście bez skarpetek! Bo wszakże największym bezguściem jest właśnie zakładanie skarpetek.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.