Skocz do zawartości

Jak sobie dorobić? Jakieś pomysły?


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, Libertyn said:

xD

Wolę niewiedzieć ile kasy w to władowałeś. 

A taki kurs to Ci da zaledwie podstawy do dalszego drążenia. 

 

Yup to był błąd i władowałem w to 8.5k. Szczególnie jak widzę jak ten kurs jest zrobiony. Mam materiał teoretyczny a potem zadanie i spędzam po 6h starając się zrobić to zadanie które można zrobić w 10 minut jak się wie jak. 

 

Zdaję sobie sprawę. Mam za sobą pierwszy miesiąc i jakieś podstawy mam. Pętle, tablice, itd. ale jasna cholera mnie strzela jak widzę jak wklejają kawałek kodu i mówią dobra to teraz sobie wstawisz ten kawałek - na razie nie wiesz co to ale spoko... Nosz kurwa do chuja! Taka jest moja reakcja. 

 

Szlag mnie trafia, ten kurs to był błąd, ale chust tam pocisne. Strace jeszcze te 3 miechy. Mordega niesamowita. Siedze gapie sie w to i nie wiem nawet jak odpowiedź znaleźć. Nie polecam inwestowania w takie coś. Lepiej spędzieć 2 lata siedząc sobie po godzince po pracy i na luzie poogarniać niż brać sie za takie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, slavex said:

Trzeba choć trochę lubić, mieć smykałkę do tego co się robi. 

 

Ja wiem... Wszystko w życiu uda się robić, a jak człowiek nie spróbuje to nie wie na czym stoi. Gdybanie też nie jest dobrą droga czasem lepiej skoczyć na żywioł. Pewnie jakby tempo było mniejsze a kurs lepiej napisany to by to inaczej wyglądało. Póki nie spróbujesz to nie wiesz. Nie na darmo tyle to kosztuje a generalnie ludzie w necie to co byś nie zapytał to mówią że nie warto że masakra itd. Bo generalnie tak jest teraz ze wszystkim xD To był skok na głęboką wodę od zera. Coś tam już załapałem, ale mam teraz ściane od tygodnia. Zaczyna mnie to wkurzać. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wpadłem na pomysł, żeby nauczyć się montażu video i ogarniać wesela i inne uroczystości. Ja pamiętam, że w 2015, jak się żeniłem, płaciłem 3 k kamerzyście, a teraz widziałem cennik i gościu za to samo bierze 5 k, a nie jest to żaden wirtuoz, raczej typ Janusza, który ogrania montowanie i ma trochę sprzętu. Inny gość z okolic w 2015 brał 5-7 k za wesele, a teraz koło 12 k. Obecnie pracuję jako księgowy i szlag mnie trafia w tej pracy, bo wypala mnie i zabiera duszę, więc myślę, żeby coś zacząć robić dodatkowo i z czasem jebnąć tą księgowość, albo chociaż zejść w dół z wymiarem czasu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 16:14, Trevor napisał:

Coś tam już załapałem, ale mam teraz ściane od tygodnia. Zaczyna mnie to wkurzać. 

Żeby dodać Ci otuchy wspomnę, że dwóch moich znajomych przechodziło podobne zmagania z kursem programowania. Nie znam dokładnie jaki to był kurs, jakiej firmy/strony. Kursy kosztowały właśnie coś w granicach 10-11k i kończyły się certyfikatem. Nie wiem jak u Ciebie, ale oni na koniec kursu mieli jeszcze zagwarantowaną dodatkową pomoc w znalezieniu pracy.

Ostatecznie obydwoje znaleźli pracę w branży.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, BRK275 said:

Żeby dodać Ci otuchy wspomnę, że dwóch moich znajomych przechodziło podobne zmagania z kursem programowania. Nie znam dokładnie jaki to był kurs, jakiej firmy/strony. Kursy kosztowały właśnie coś w granicach 10-11k i kończyły się certyfikatem. Nie wiem jak u Ciebie, ale oni na koniec kursu mieli jeszcze zagwarantowaną dodatkową pomoc w znalezieniu pracy.

Ostatecznie obydwoje znaleźli pracę w branży.

 

mam dostęp do kursu do 3 miesiecy po zakończeniiu kursu więc tak czy siak go sobie zrobię, ale widzę że wyrobienie sie w czasie żeby dostać ten certyfikat to może być mega wyzwanie i nie wiem czy chce tak na siłe cisnąć bo przez brak luzu przestaje myśleć i tylko sie wnerwiam. Tak czy siak będę sobie cisnął mniej lub bardziej. Kasa poszła to już wyjścia nie ma trzeba sie przemóc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 13:44, Krugerrand napisał:

Zarejestruj się na Roksie.

Roksy już nie ma 

Co do majtek, ostatnio rzuciłem temat koleżankom, jedna 49, druga 43, trzecia 32 lata. Dziewczyny potraktowały to w chuj poważnie. Ale ja mam ogarnąć logistykę. W tą sobotę jest impreza urodzinowa, syna jednej z nich. Zobaczymy. Kiedy mówiłem dziewczyny ale trzeba się jakoś zareklamować może trochę się pokazać aby klient wiedział  od kogo to... miny już zrzedły. Zaznaczę, że ta 49 jest najbardzej atrakcyjna. (Nie ma to nic wspólnego z tym, że.... ) 😎

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada minimalną wiedzę z IT, e-commerce, to polecam zainteresować się dropshippingiem z Chin. Obecnie już nie biegam za bardzo za hajsem, ale z dropa przy dobrym produkcie potrafiłem wyciągnąć 15-20k (na czysto) miesięcznie. Co prawda w e-commerce siedzę już kilka lat, było mi łatwiej ogarnąć temat, ale jest dużo darmowych kursów w necie. Drop spoza UE rządzi się innymi prawami podatkowymi, ale jest baaaaardzo opłacalny jak traficie w niszowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.