Skocz do zawartości

Dlaczego Polki są agresywne i wulgarne [Zrozumieć Kobiety - cz. 1]


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia.

 

Tym oto wątkiem zaczynam (w domyśle) miniserię poradników wyjaśniających z pozoru niewytłumaczalne zachowania płci "pięknej".

 

Wielu mężczyzn zastanawia się, dlaczego kobiety są coraz mniej kulturalne.

 

W dzisiejszych czasach dziewczyny nie tylko jawnie ignorują zalotników, ale również odnoszą się nieelegancko wobec nieznajomych.

 

Jakiś czas temu w pewnej herbaciarni przyglądałem się półce z produktami, którą zasłaniała mi otyła kobieta.

 

W pewnym momencie mruknęła złośliwie: co się gapisz, chcesz się dobrać do mojej torebki?

- Co, proszę? - odparłem zdziwiony, oniemiałem na taką uwagę.

- Spierdalaj - skwitowała kobieta i wróciła do oglądania towarów.

 

Zamurowało mnie.

 

Powyższa sytuacja była wyjątkowo nieprzyjemna, ale braki w wychowaniu polskich kobiet dostrzegam coraz częściej.

 

Geneza problemu jest następująca.

 

Już ponad dekadę temu, wraz z rozwojem feminizmu kobiety zaczęły otrzymywać wiele przywilejów, w związku z czym przestały potrzebować mężczyzn.

 

Spragnieni miłości mężczyźni na wszelkie sposoby próbowali dobrać się do kobiet, co skutkowało rosnącym zainteresowaniem technikami PUA, zagadywaniem kobiet w klubach, czy nawet na ulicy.

 

To tylko przyspieszyło spadek zainteresowania kobiet mężczyznami, ponieważ zgodnie z regułą niedostepności, kiedy towaru jest dużo, to jego wartość maleje.

 

Kobiety więc, aby odstraszać od siebie zagadujących je mężczyzn, zaczęły zachowywać się wobec nich agresywnie i arogancko.

 

Dowcip polega na tym, że brak kultury wszedł kobietom w nawyk, w związku z czym są chamskie i nieokrzesane wobec wszystkich spotykanych panów, niezależnie od sytuacji w których dochodzi do interakcji.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch, nie arch, porusza ciekawy problem. Dajmy wątkowi szansę, bo może się ciekawie rozwinąć - z pożytkiem dla nas wszystkich.

 

Podbijam taktycznym komentarzem, do tematu odniosę się wieczorem (choć mam diametralnie odmienne doświadczenia).

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: ponieważ mogą. A mogą, gdyż my panowie sami do tego doprowadziliśmy. Kobiet nie spotyka za takie zachowanie żadna kara, spróbuj nawet takiej zwrócić uwagę, to od razu jesteś ten najgorszy, mozogin wręcz, jesteś agresorem. W dodatku całe rzesze białych rycerzy atakujących takiego co to chce panią ukarać za nieprzystające do kobiety zachowanie.

 

Kobiety za te same przestępstwa otrzymują około połowe niższe wyroki, jeśli je otrzymują. Często zdarza się tak, że te same przewinienia kobiet są zupełnie niezauważane, bagatelizowane, natomiast w przypadku mężczyzn wyciąga się najcięższe działa. Przykład prezydenta Fracji, który to jest mężem swojej własnej nauczycielki z cxasów szkoły średniej, a stosunki seksualne zdaje się nawiązali zaraz po tym jak owy prezydent osiągnął wiek do tego go uprawniający. Wyobraźcie sobie teraz sytuację odwrotną: taki facet byłby społecznie skończony.

 

Żyjemy w czasach bardzo dziwnych, gdy kobiety przejmują zachowania mężczyzn, a mężczyźni stają się zniewieściali. Jest to efekt zarówno medialnej propagandy jak i oddania pełni władzy na procesem wychowawczym kobietom. Ogrom nauczycieli w tym kraju to przecież kobiety, a nie spotkałem się z sytuacji gdy w przedszkolu w rolę wychowawczą wdał się mężczyzna.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 13
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys byl czadem >180 ta gruba z herbaciarni na twoj widok zrobila by maslane oczy i poprawila namietnie swa czupryne. Nastepnie wyciagajac karte kredytowa spytala sie : jaki napoj  pijesz spragniony wedrowcze. A tak dostales co ci sie nalezalo.

Edytowane przez thyr
  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bad intentions said:

braki w wychowaniu polskich kobiet dostrzegam coraz częściej.

 

To przestań być toksycznym bucem z wiecznym fochem na elewacji.

Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz jakaś kobieta - zwłaszcza kompletnie obca - zachowała się wobec mnie w sposób celowy chamsko albo agresywnie.

Ze znajomych to chyba ostatni raz w ogólniaku.

Z obcych - może z dekadę temu.

Jak ktoś się sam nie zachowuje jak agresywny ponury troll, który dopiero co wyszedł z kopalni, to z reguły ludzie zachowują się wobec niego na tyle uprzejmie, na ile potrafią.

 

Z naciskiem "na ile potrafią". Niestety dobre maniery to jest coś, czego się trzeba jednak nauczyć, i z tego co widzę i słyszę, sporo młodzieży ma dziś pecha i nie wynosi ich z domu ani ze środowiska.

I nie chodzi tylko o kobiety, kilka dni temu miałem nieprzyjemność spędzić przymusowo trochę czasu w towarzystwie grupy młodziaków-studenciaków.

Nie wiem, czy którykolwiek z nich potrafił powiedzieć jedno pełne zdanie bez "kurwa" "ja jebię" "pierdolę" "jebany", "no i chuj" i tak dalej w ten deseń.

Plus bekanie, drapanie się po jajach, braki w higienie osobistej i brak umiejętności dostosowania zachowania do tego, że nie są w chlewie.

Przypomnę: to byli studenci, nie menele z parku.

Czy robili tak specjalnie, bo chcieli zachowywać się jak chamy z Chamowa Mniejszego?

Nie, po prostu nauczono ich, że to jest normalne zachowanie.

A jeśli mężczyźni się tak zachowują, to kobiety też będą.

Bo to my je uczymy tego, jakie zachowanie jest akceptowalne, a jakie nie.

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bad intentions napisał:

Jakiś czas temu w pewnej herbaciarni przyglądałem się półce z produktami, którą zasłaniała mi otyła kobieta.

 

W pewnym momencie mruknęła złośliwie: co się gapisz, chcesz się dobrać do mojej torebki?

- Co, proszę? - odparłem zdziwiony, oniemiałem na taką uwagę.

- Spierdalaj - skwitowała kobieta i wróciła do oglądania towarów.

 

Zamurowało mnie.

 

Bo mogła.

 

Mogła tak zrobić Z TOBĄ.

 

Z innym niekoniecznie.

 

Pomijając fakt, że historia jest prawdopodobnie zmyślona :D 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołtuństwo i przaśność Polek wynika z genetyki. Z racji historii najnowszej jesteśmy społeczeństwo chłopsko-robotnicznym, na dodatek o dosyć prymitywnej mentalności. Pamiętajcie, że te januszy i grażyny mają też córki - to są właśnie nasze Polki często - agresywne i głośne, czyli geny po ojcach chamkach i cwaniaczkach i matkach przekupkach. 

Jak ktoś zjeździł pół Polski powiatowej po różnych domach, to wie, o czym mówię.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tylko raz w życiu się chamsko odezwała babka. Z 10 lat temu. Byłem chudy. Blady. No i mialem z 16 lat. 

Była to typowa karyna po 30. Lekko ulana. Dzesika brzydka jak nic listopadowa. Adidas originals na sobie. Patrzyłem się na nią. A ona coś z tekst, ze co się gapie. 

Więcej nie pamiętam takich sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Wiele kobiet łazi niedoruchana ( na własne życzenie) dlatego takie dęte.

Nie tyle nie-do-ruchana bo chętnych ruchaczy jest pełno, chodzi o tych właściwych ruchaczy, na odpowiednim poziomie, typu bogaty Alvaro z wielkim pytongiem i batem.

A tu tylko Polaczki-Cebulaczki z okrągłymi gębami, ciążą spożywczą i najniższą krajową.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

A tu tylko Polaczki-Cebulaczki z okrągłymi gębami, ciążą spożywczą i najniższą krajową.

 

Bez przesady...

 

Ani nie mam okrągłej gęby, zalotne spojrzenia kobiet na ulicy dostaje (może nie codziennie), o ciąży spożywczej nie ma mowy jak i najniższej krajowej też.

 

Ale co z tego jeśli wiesz co się tam kryje to ci się odechciewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz powyższych powodów, dodał bym kilka.

Odwracanie ról społecznych przez lewackie media i rządy. Propagowanie chamstwa, głupoty i najniższych instynktów, we współczesnej kulturze, sztuce, kinematografii. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sundance Kid napisał:

Nie wiem, czy którykolwiek z nich potrafił powiedzieć jedno pełne zdanie bez "kurwa" "ja jebię" "pierdolę" "jebany", "no i chuj" i tak dalej w ten deseń.

Jestem z rocznika 91 i powiem ci że moje pokolenie było o wiele gorsze od teraźniejszego. Ja tam mam dobre wrażenie jak gadam albo przysłuchuje się dzisiejszym młodym. Za moich czasów te epitety które napisałeś to był przecinek w rozmowie XD. Dresiarstwo i patusiarstwo często na każdym kroku... teraz jest lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę przy okazji tego tematu chcę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami. U młodych kobiet - Polek, ale też Ukrainek i Białorusinek (pod zbiorczym mianem 'paszynek') często dostrzegam takie cwane, skanujące spojrzenie kurewki. Pewnie wiecie o co chodzi - te zwężone oczy kotki w rui, które mają zainstalowaną nakładkę przeliczającą kolesi na plny. U Chinek, Turczynek, Indusek - nic podobnego, spojrzenie żywe, zaciekawione, ale też dziewczęce, bez śladu tego p0lkowego wyrachowania.

 

Serio, patrzcie kobietom w oczy. Oczy zwierciadłem duszy - i to nie jest bujda. Bez zastanowienia zamieniłbym 20 p0lek na jedną Chinkę.

 

Uczcie się języków i uderzajcie do przyjezdnych dziewcząt. Wy poszerzacie sobie zakres wyboru, a p0lki mają ból dupy (bo widzą, że wcale nie są najbardziej pożądanym towarem). I pozbądźcie się tego nieuzasadnionego kompleksu niższości wobec mokebe czy alvaro - większość z nich to cherlawe leszczyki, wypacykowane męskie laski. W grupie czują się silni - a i to tylko do momentu, gdy spojrzysz im w oczy (ponownie - oczy zwierciadłem duszy...).

 

Żeby nie było - nie każda Polka to p0lka, doceniajmy te, które warto doeceniać. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety współczesne kobiety są wychowywane i socjalizowane przez agresywne matki i uległych ojców.

Taka księżniczka, której wszystko było dawane pod nos jest przeświadczona o swojej wyjątkowości i zajebistości 

dodatkowo propaganda medialna, kukoldy i spermiarze na wyciagnięcie ręki z darmową atencją, pomocą.

Kolejna sprawa system i prawo stoi za kobietami, chroni je i zabezpiecza a skoro za przestępstwa nie są karane

to robią co im się żywnie podoba.

Dlaczego Polki są wulgarne i agresywne bo mogą bo mężczyźni im na to pozwalają.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bad intentions napisał:

- Spierdalaj - skwitowała kobieta i wróciła do oglądania towarów.

To na uj grzebałeś w torebce? Tam kawalerki nie znajdziesz :D

 

Jeśli historia jest prawdziwa, to są jeszcze dwie opcje na które należy zwrócić tutaj uwagę:

 

1. Autor tej niesamowitej historii (tak samo jak i ogólnie wielu mężczyzn i kobiet) ma swoje wyobrażenie jaka kobieta powinna być, jak się powinna zachowywać, co powinna mówić, jak powinna wyglądać. Odstępstwa są mentalnie karane. Rzucone słowo "kurwa" raz dziennie pod nosem może także przekreślić tą kobietę do jakiejkolwiek relacji, nie wspominając już o braku dziewictwa, czy nie wiem - celulicie na piętach.

 

2. Autor tej fantastycznej historii trafił po prostu na patologię (wierząc autorowi że naprawdę  nie grzebał w torebce).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bad intentions napisał:

Jakiś czas temu w pewnej herbaciarni przyglądałem się półce z produktami, którą zasłaniała mi otyła kobieta.

 

W pewnym momencie mruknęła złośliwie: co się gapisz, chcesz się dobrać do mojej torebki?

- Co, proszę? - odparłem zdziwiony, oniemiałem na taką uwagę.

- Spierdalaj - skwitowała kobieta i wróciła do oglądania towarów.

 

Zamurowało mnie.

 

Powyższa sytuacja była wyjątkowo nieprzyjemna, ale braki w wychowaniu polskich kobiet dostrzegam coraz częściej.

 

Gruba kobieta na social mediach ma zainteresowanie każdego dnia a w realu zdziwienie, że nikt nie chce jej przelecieć.

Do tego jak się nią interesuje mężczyzna na jej poziomie zapewne jest co się patrzysz grubasie😆

Jak to kobieta ma inteligencje emocjonalną więc wyczuwa w mgnieniu oka słabych mężczyzn, do których odczuwa pogardę, obrzydzenie.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ace of Spades napisał:

A tu tylko Polaczki-Cebulaczki z okrągłymi gębami, ciążą spożywczą i najniższą krajową.

 

Polscy mężczyźni wyglądają na ogół lepiej niż  polskie kobiety.

 

Mówię o wieku rębnym 20-50.

 

Było na odwrót 10,15 lat temu.

 

Problemem moim zdaniem są głównie złe wzorce - Blue Pill.

 

Nie wygląd.

 

Kobiety nie patrzą na wygląd tak jak mężczyźni, oczywiście jest ważny, ale ważniejsze są  inne cechy, charakteru, dominacji, ogarnięcia, elokwencji, obycia społecznego.

 

Chodzi im głównie o męskość, męskość zaś nie jest związana tylko z wyglądem. to zespół cech.

 

Obserwuje mężczyzn.

 

Większość nie patrzy w oczy, unika spojrzenia, nie uśmiecha się, jest sztywna i mrukliwa, pyta się zalęknionym głosem, jest uległa.

 

To je obrzydza, to obrzydza nasze kochane poleczki, które też dużo za uszami mają ;]

 

Żebyście nie myślały dziewczyny, że was podrywam. hyhy, nie ma tak dobrze ;]

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.