Skocz do zawartości

Lokal na randkę w Warszawie


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, 

 

Zaczyna mi się już brakować pomysłów na miejsca na pierwszą randkę w Warszawie. Nie chcę chodzić ciągle do tych kilku znanych miejsc. A może przy okazji poznam lepsze, bo przyznaję się, że nie jestem na bieżąco z rynkiem lokali. Czego oczekuje?

 

- intymność (brak sterylności, raczej ciemno i nastrojowo, białe ściany odpadają, mały stopień oszklenia, oddalenie od innych ludzi)

- kanapy zamiast samych stolików i krzeseł

- dostępność kawy i alkoholi (drinki, piwo i mocniejsze)

- położenie na Starym Mieście, w Centrum, na Powiślu

- przyjemna atmosfera (żadne speluny, ale też nie jakiś lokal dla vipów)

 

Jeśli ktoś nie chce zdradzać publicznie dokąd chodzi to śmiało można pisać na priv. Z góry dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem to przyznam, że wszędzie tłumy. Gdzie nie wejdziesz to od zajebania ludzi. Rzadko bywam w Warszawie, ale jednak bywam i najlepiej to mi się spędza czas po prostu w chacie popijając herbatę i gadając. Aż się nie chce wychodzić czasami. Ten tłum, ten sztuczny śmiech, nieustanne przeglądanie tindera przez podstarzałe panienki, wszędzie po ukraińsku nawijają, albo rechoczą na cały regulator. Sory, że z takim wyskakuję komentarzem. Też chętnie się przyłączę do prośby xD Może masz podobne wrażenia, jak poruszasz się po Warszawie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w delegacji w Warszawce to na spontanie w czasie lockdownu znalazłem na Hali Mirowskiej lokal "Dzień i Noc". 

 

Obsługa na naprawdę wysokim poziomie, jedzenie mega smaczne, dystans między stolikami taki, że nie słyszysz o czym inni gadają - jest i jedzonko i alkohole. A poza tym piętro niżej jest strefa pubowa, w którym serwują wyłącznie alkohole. 

 

Nie wiem jak teraz ale i cenowo się zgadza. Jedzenie plus jeden drink wyszło jakoś 70 zł od osoby co patrząc na obsługę i jakość i realia Warszawskie dla mnie tanio. Później zeszliśmy do tego ich pubu ale ile tam wydałem to już nie pamiętam 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ją do Maca a później na chatę.

 

Bierzesz pannę do dobrego lokalu to ona od razu zauważa, że ci zależy i jeszcze bardziej wymaga. Sam na starcie ustawiasz wysoko poprzeczkę dla siebie. 

 

Bierzesz ją do Maca to widzi, że koło wuja ci lata jej zadowolenie i jak nie ta to inna. Od razu rośnie jej zainteresowania facetem co to może tak "wybrzydzać". 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda Ognista, Zielona Gęś, Bar Wieczorny.

 

To tylko niektóre wg mnie z fajniejszych, jest dużo ciekawych miejscówek a tłumy są tam gdzie można się oznaczyć w mediach społecznościowych i zrobić foto dla drinka bo tak cool.

 

A w ogóle masz być dla laski zabawiaczem i wymyślać atrakcje? To lepiej sobie odpuścić.

 

Na początek zwykły spacer, jak się nie spodobasz to i wieczór w Marriocie nie pomoże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Massamba_ napisał:

Woda Ognista, Zielona Gęś, Bar Wieczorny.

 

To tylko niektóre wg mnie z fajniejszych, jest dużo ciekawych miejscówek a tłumy są tam gdzie można się oznaczyć w mediach społecznościowych i zrobić foto dla drinka bo tak cool.

 

A w ogóle masz być dla laski zabawiaczem i wymyślać atrakcje? To lepiej sobie odpuścić.

 

Na początek zwykły spacer, jak się nie spodobasz to i wieczór w Marriocie nie pomoże.

Ale kto mówi o jakimś byciu zabawiaczem? Szukam lokalu, normalna sprawa. Gdzieś musimy usiąść. To nie lato. 

 

@adi1231-91 Zbyt sztywno i tam są kanapy? Ja kojarzę tylko stoliki i krzesła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to twoja dziewczyna to jak najbardziej możesz zabierać ją do restauracji, ale tylko kiedy zasłuży. 

Natomiast nowo poznanych kobiet nie bierze się do restauracji bo uczysz ją od samego początku, że za darmochę będzie miała fajnie spędzony czas, jedzonko i przy częstym zapraszaniu stanie się norma gdzie później będzie trudno jej wytłumaczyć, że nie masz kasy, ochoty. 

Jedynie gdzie ja możesz zabrać to na szejka do maca i nie tego z Dubaju😆

Na randki dobre są miejsca gdzie można coś wspólnie porobić, pobawić się jak kręgle, bilard, cymbergaj, basen, zwykły spacer. 

Na kobietę w początkowej fazie relacji staraj się wydawać jak najmniej przecież to obca osoba. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jeżeli jest to twoja dziewczyna to jak najbardziej możesz zabierać ją do restauracji, ale tylko kiedy zasłuży. 

Natomiast nowo poznanych kobiet nie bierze się do restauracji bo uczysz ją od samego początku, że za darmochę będzie miała fajnie spędzony czas, jedzonko i przy częstym zapraszaniu stanie się norma gdzie później będzie trudno jej wytłumaczyć, że nie masz kasy, ochoty. 

Jedynie gdzie ja możesz zabrać to na szejka do maca i nie tego z Dubaju😆

Na randki dobre są miejsca gdzie można coś wspólnie porobić, pobawić się jak kręgle, bilard, cymbergaj, basen, zwykły spacer. 

Na kobietę w początkowej fazie relacji staraj się wydawać jak najmniej przecież to obca osoba. 

A gdzie napisałem o resturacjach? Bardziej chodzi o zwykłą kawiarnię. Doszukujecie się nie wiadomo czego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jak jeszcze się umawiałem, to tylko spacery. Szybki test na to czy w ogóle jest wstępnie zainteresowana. Jeśli nie będzie chciała, to oznacza, że nie albo gold diggerka. W obu przypadkach do odstrzału.

Stary, popieram, tyle że ja nie szukam porad co mam robić, tylko proszę o nazwy lokali, kumasz? 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia samcy - typ pyta o lokal, ludzie sprzedają patenty na podryw 😂

 

Żeby nie było, że off topuje to może ewentualnie spacer połączony z szybkimi szotami? Koło Novotelu pamiętam Motyla Noga ale to na szybkie szoty i małpie sztuczki, chociaż tam chyba tanio nie było ale są na pewno kanapy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracovnia na Żoliborzu?

Choć to trochę specyficzne miejsce, dawno nie byłem.

A jeśli już Żoliborz to może Kotłownia na Suzina?

Choć to bardziej resto włoskie.

Za to jedzenie dobre.

 

DerEfefant?

Też w sumie resto.

Z reguły zachodzę z małżonka po spektaklu w Capitolu.

 

Kurna, wypadłem z obiegu.

Na randki nie chodzę :D

 

Ale mam namiary na kilka fajnych miejsc na podwarszawskiej, bliskiej prowincji.

Randka typu zwiedzanie + miejscówka.

Byłem. Zwiedzałem. Zjadłem, posiedziałem.

 

Właśnie uświadomiłem sobie, że od prawie dwóch lat.

Jak pies Pawłowa przemieszczam się w rytmie.

Dom - zbiorkom -praca, praca - zbiorkom - dom.

Ewentualnie zamiast zbiorkomu 4 koła.

I przestałem zachodzić gdziekolwiek po drodze.

Ot tak na 15-20 minut na espresso i coś do kawy.

Fuck.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bullitt napisał:

Stary, popieram, tyle że ja nie szukam porad co mam robić, tylko proszę o nazwy lokali, kumasz? 

Waw mam obcykane trochę inne rejony niż te o które pytasz ale może się przyda i pozytywnie zaskoczy Ciebie i dziewczynę z którą się umawiasz:

Żoli (blisko stacji Metra Pl Wilsona) - Ósma Kolonia (zajebiste i niedrogie wege miejsce z pysznymi podpłomykami) , Secret Life Cafe

Praga (blisko stacji metra Wileńska)  - Boska Praga, Koneser (podobno najlepiej Koneser Grill jeśli jestes mięsny ale jeśli nie jesz to też jest tam bardzo spoko) , 12 on 14 Jazz super lokal gdzie gra fajna muzyczka jazzowa i jest kameralnie ale jedenie takie sobie, Skamiejka - lokal prowadzony przez bardzo miłą starszą panią z Rosji, zajebiste pierogi i atmosfera moskiewskiego Arbatu w centrum Pragi

Praga (blisko stacji Metra Stalowa) - Art Bistro Stalowa 52 mimo nieciekawej lokalizacji po wyjściu z Metra da się przejść te 200 metrów żeby trafić do bardzo klimatycznego wnętrza z super obsługą i bdb jedzeniem )
 

Powiśle - Kuchnia Warszawska (pozornie "na bogato" ale mimo to jakoś sympatycznie)
 

Mokotów - Cafe Mozaika (old school never dies - klimatyczne miejsce, super drinki), 

Śródmieście - Qchnia Artystyczna Zamek Ujazdowski
 

Śródmieście/Mokotów - Semolino Ristorante - 4 knajpy w Waw ta na Obrzeźnej chyba najlepsza. Najlepsza włoska knajpa w jakiej byłem w ciągu ostatnich kilku lat.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bullitt napisał:

A gdzie napisałem o resturacjach? Bardziej chodzi o zwykłą kawiarnię. Doszukujecie się nie wiadomo czego. 

podałem niedrogie restauracje i teraz zobaczyłem że jednak bardziej chcesz kafeje.
Może obczaj jescze miejsca przy Pl Hallera jest tam kilka fajnych kafejek takie jak Trzy Kruki czy Tu Mi Wolno.

Poza tym Kafe Kawka na Oboźnej, a idąc Tamką od Centrum w stronę Świętokrzyskiego masz wysyp mikro kawiarenek albo całkiem dużych. Ja bardzo lubie jeszcze Muus Cakes and Wine ale każda do której tam zaglądam ma spoko kawę i przytulne wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Waw mam obcykane trochę inne rejony niż te o które pytasz ale może się przyda i pozytywnie zaskoczy Ciebie i dziewczynę z którą się umawiasz:

Dzięki. Kaffkę znam, dla mnie jest zbyt jasno i zbyt dobrze "nas widać". Szukam czegoś bardziej intymnego. Części lokali w ogóle nie znam, sprawdzę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał:

Dzięki. Kaffkę znam, dla mnie jest zbyt jasno i zbyt dobrze "nas widać". Szukam czegoś bardziej intymnego. Części lokali w ogóle nie znam, sprawdzę :) 

W oparach absurdu przy ząbkowskiej można się zabunkrować. Klimat offowy, ciemno, nie jest sterylnie :)Na jedzenie to raczej do ww. skamiejki czy na pyzy lub coś z konesera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.