Skocz do zawartości

Raczek z Tik Tok'a


Rekomendowane odpowiedzi

To, że Tik Tok to uzależniający raczek to bracia którzy korzystają wiedzą.

Jest tam wszystko, również poruszane są tematy damsko męskie z obu stron, ale ostatnio trafiłem na taki raczek i się zastanawiam czy to nie jest jakiś kiepski Click Bait czy inny Trolling na facetach ale chyba Nie 🤷🤦 

Laska jak dla mnie szkodliwa społecznie i aż Ciężko to komentować a niektóre młode dziewczyny,kobiety mogą w to uwierzyć. 

https://vm.tiktok.com/ZM8aoQKmv/

https://vm.tiktok.com/ZM8aobE4d/

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxMen napisał:

Laska jak dla mnie szkodliwa społecznie i aż Ciężko to komentować a niektóre młode dziewczyny,kobiety mogą w to uwierzyć. 

To coś ma 70.000 obserwujących...

 

Rosnąca popularność tego typu gówna koreluje ze spadającą inteligencją ludzi. Serio.

 

A co do samego nagrania, to młoda pani chce zaistnieć na tiktoku, bo nigdzie indziej nie byłaby w stanie.

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łolaboga cóż to za gówno? Obejrzałem kawałek, więcej nie mogłem. Heloł do tanga trzeba dwojga, dwoje nieznanych sobie ludzi na pierwszej randce co mają robić, facet ma zabrać w rejs dookoła świata?

Coraz mocniej czuję iż nie pasuję do tego chorego świata, ostatnio dowiedziałem się iż jestem MGTOW. Bądź MGTOW pierdol takie panny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMenprzez oglądanie tego czegoś dajesz wyświetlenia i tym samym to napędzasz.

 

Wiadomo, im bardziej świat idzie do przodu tym ludzie bardziej się cofają.

 

Tik tok? Po co to kurde komu? Chyba po to aby spierdoliny umysłowe co mają dużo wyświetleń zarabiały grube siano na ludziach którzy te nowotwory umysłowe oglądają.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.