Skocz do zawartości

Odkurzacz dla prawdziwej kobiety


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

 

14 minut temu, RENGERS napisał:

Prezent dla kobiety, będzie zrzutka.

 

Twój skarb, to sam się zrzucaj i zostaw Braci w spokoju :D

 

Rengers moja też o tym Dysonie marzy, ostatnio nawet w sklepie w ręku miała różne modele i przeżyła szok, jakie różnice są.
To proste, musisz dobrać pod kolor tapet i paznokci.

 

Edytowane przez Conrad
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich prawie już nikt nie ma, wyjątkowy 🙂 

 

A tak na serio odkurzacz za 3.400 złotych? Rozumiem, że jak się ma za dużo papieru to szaleć ale chyba bez przesady?

Taki za 3.400zł chyba nie tylko wciąga kurz ale i covida, pneumoki. 

eef463394579a2e7122b0af71829

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyson cholernie komfortowy, jak nie ma jakichś zwierząt mocno gubiących sierść, powierzchni powyżej 80m2, grubych zanieczyszczeń - to brać.

 

Dyson + coś jeżdżącego autonomicznie po podłodze to już kombo perfecto w przypadku zwierząt.

 

@SzatanKrieger Jak stać albo jak tu - chcą się zrzucić na taki prezent... Czemu nie? Liczenie współczynnika cena / wydajność / komfort dla tych produktów nie ma sensu. Komfort, tylko i wyłącznie. Pewnie możnaby kupić jakiś przemysłowy odkurzacz Karcher za tę cenę, to dopiero byłby prezent.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem sobie jeszcze dorabiać w Milicji to pracowałem przy zwrotach tych odkurzaczy. Oczywiście mieliśmy tylko sprawdzać czy działa ale często odkurzaliśmy sobie magazyn 😂 skoro daje sobie radę z odpadami typu kartony, drzazgi od palet itd. To do sprzątania mieszkania idealna sprawa. 

 

Nie wiem jak z sierścią ale wydaje mi się, że przy wymianie końcówki powinno zatrybic. Ssanie ma takie, że niejeden napaleniec by się z niej cieszył 🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Takich prawie już nikt nie ma, wyjątkowy 🙂 

 

A tak na serio odkurzacz za 3.400 złotych? Rozumiem, że jak się ma za dużo papieru to szaleć ale chyba bez przesady?

Taki za 3.400zł chyba nie tylko wciąga kurz ale i covida, pneumoki. 

eef463394579a2e7122b0af71829

 

 

 

 

Świetny sprzęt, z jednej strony odkurzał a z drugiej można było podpiąć amatorski pistolet do malowania albo rozpalać grilla.

Sprawdzone wielokrotnie.

Niestety te współczesne już się do tego nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS akurat mam Dysona serii Cinetic Ball który poprzedzały przeróżne odkurzacze - i workowe Electroluxy i bezworkowe Samsungi. Nie ma porównania. Po zakupie zrobiłem test - odkurzyłem chatę na owe czasy nowoczesnym, bezworkowym Samsungiem a zaraz potem Dysonem. Ilość syfu i "filcu" który wyjąłem na koniec ze zbiornika Dysona była szokująca. Przecież było już "posprzątane". Już sobie wyobrażam, jak by było po turlającej się miotełce w postaci jakiejś Roomby. Pewnie obecnie celował bym w jakieś bezprzewodowe Dysony, ale na pewno w żaden inny odkurzacz. 

 

W ogóle technologia "chuchania na podłogę" z czesaniem jej szczotką do butelek w Roombach do mnie kompletnie nie przemawia. Dla mnie to taki pic na wodę, on udaje że odkurza a ja udaję że jest czysto. Widziałem ustrojstwo w działaniu u jednej kumpelki i złamanego grosza bym za to nie dał. Marketingowy bullshit że niby kogoś w czymś wyręcza. Jak by pyknięcie chaty odkurzaczem z prawdziwego zdarzenia to nie wiadomo jaka tyrka by była. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.