Skocz do zawartości

Podśmiejchujki starego grubego zakolaka


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się tak emocjonujesz? 

To są priorytety starego pokolenia. Bombelek wcześnie, coby ród przedłużyć. Pytanie obowiązkowo oto co robisz w życiu. Często takie coś wynika ze wstydu, bo wstyd być ostatnim w tym konkursie o wyścig najbardziej polskiej rodzinki w rodzinie. Wujek chciał po cichu zrobić rozeznanie i porównać się, który już na swoim i kto wypełnia obowiązek Polaka Płodzidziela Zapierdalacza. Tutaj się uwypuklają różnice między młodym a starym pokoleniem.

Jak dziadek żył, to mi zadawał takie pytania (że w wieku 23 lat to on miał dzieci). 

Niedawno sąsiad lat około 60+  pytał się mnie co robię w życiu. Kiedyś mu odpowiedziałem, po co pan pyta. Gościu bez słowa się obrócił napięcie i poszedł. Nie możesz dać się wytrącić z równowagi, bo to zwyczajnie próba ustalenia hierarchii w grupie, poprzez zdominowanie emocjonalne. Ktoś ma kijową energię, którą wytwarzają kompleksy i chcę Ci ją oddać. 

 

Następnym razem zapytaj: a książkę wujaszek o mnie pijesz? nie wiedziałem, że jestem wart aż takiego poświęcenia, może sławny jestem? 

Poczucie humoru automatycznie odwróci role: pokaże że Ty masz dystans więc nic złego nie dzieje się w Twoim życiu a z wujaszka zrobi głupca. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bernevek napisał:

Po co się tak emocjonujesz? 

To są priorytety starego pokolenia. 

 

A ja bym powiedział, że to zwyczajny small talk, pogawędka. Pytania o pracę czy status związkowy nie są niczym szczególnym, nawet wśród obcych sobie ludzi. Nie należy się tym przejmować, a opracować system odpowiedzi. Zamiast tłumaczyć się z skomplikowanej sytuacji zawodowej wystarczy powiedzieć: "Pracuję w branży X". 

 

Żarty czy docinki to już druga strona medalu. Jeśli czułeś, że facet chce Cię poniżyć wystarczyło powiedzieć, że Ty nie musisz się oświadczać by sobie poruchać. 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ramzes napisał:

Wujek próbował ocenić twoje SMV i potencjał rozwojowy. Jakbyś powiedział ,że problemów nie masz a nie utrzymujesz jej na stałe przez brak kasy to może wujek by się poczuł i poduczył cię jak się robi pieniądze.  

 

 

Żaden mój wujek. Obca rodzina. Ale chłop obleśnie wyglądający a zarazem obleśnie bogaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RENGERS napisał:

Przypominam, że brak włosów na głowie, nie definiuje powodzenia u płci przeciwnej.

 

Jason Statham, również nie ma włosów, a jest bardzo przystojnym i pożądanym mężczyzną, niekoniecznie z powodu bycia aktorem.

 

 

Statham to jedyny przykład, jaki podają kobiety, które piszą, że łysi mogą być też przystojni. Niestety to w sumie jedyny taki przykład tj. wyjątek, który potwierdza regułę, że łysina obniża atrakcyjność - nie wiem w zasadzie na jakiej podstawie można uważać inaczej. Oczywiście, łysy przypakowany koleś z zajebistym zarostem będzie miał większe powodzenie niż chudy okularnik z bujną czupryną i końską twarzą, natomiast każdy łysy przystojny z normalną linią włosów, nawet krótko przystrzyżonych zawsze wygląda lepiej niż z zakolami. Poza tym, widziałem zdjęcia Stathama z czasów, kiedy był młody bez zakoli i wyglądał wtedy moim zdaniem lepiej, nawet jeśli nie miał tak dobrej sylwetki.

Włosy robią ogromną robotę, takie są fakty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszą Bracia jest słuszne, za bardzo przejmujesz się takimi głupstwami. Radzę się zacząć martwić czy będziesz miał za rok co do gara włożyć, czy nie zamienisz auta na rower lub wóz konny gdyż z tymi cenami i mandatami bardziej będzie opłacało się pislicjanta zastrzelić niż prędkość przekroczyć.

 

Zwiększ samoocenę i pewność siebie, przećwicz z kimś zaufanym takie sytuacje - serio. Albo sam ze sobą przed lustrem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Boromir napisał:

przystojny, wytrenowany,

 

Nad obiema cechami możesz popracować.

 

Nie oszukujmy się.

 

Powiesz mi, że twarzy nie zmienisz.

 

Otóż, trening zmienia również twarz, zaciśnięte pięści, którymi koledzy z maty przybijają nam piątki w łuk brwiowy- również.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

9Q7ObAxw.jpg

 

 

Widziałeś foty kononowicza jak był młody?

 

Gdyby schudł, nabrał masy mięśniowej, zrobił zęby, byłby całkiem przystojnym gościem, połączyć to z jego zadziornym charakterem i nieskrępowaną pewnością siebie?

 

Bomba.

 

Tak umrze pewnie, jako prawdopodobnie prawiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RENGERS napisał:

Tak umrze pewnie, jako prawdopodobnie prawiczek.

Pewnych rzeczy u ludzi nie zmienisz, są niereformowalni, także rozwój osobisty może rozumieć inaczej. Jednak niestety pewnych rzeczy nie przeskoczysz tak jak w tym kawale, żona mężowi chwali się, że wygrała na loterii sporą ilość gotówki, mówi, że powiększy sobie biust, pójdzie na siłownie, będzie mieć dietę. Wtedy mąż odpowiada, widziałaś kiedyś, żeby ktoś tuningował Tico ?  I właśnie z Konowalem jest problem z powodu wieku, wieloletnich zaniedbań swojego ciała, nieczytania książek, schematycznego myślenia, również wygładu, jednak facet ma lepiej od kobiety, wystarczy, ze dojdzie do czegoś, będzie rozumiał brutalną rzeczywistość, bez problemu sobie znajdzie atrakcyjną kobietę, kobieta już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Boromir napisał:

Pewnych rzeczy u ludzi nie zmienisz, są niereformowalni, także rozwój osobisty może rozumieć inaczej.

Tak. Jednakże

13 godzin temu, Boromir napisał:

facet ma lepiej od kobiety, wystarczy, ze dojdzie do czegoś, będzie rozumiał brutalną rzeczywistość, bez problemu sobie znajdzie atrakcyjną kobietę, kobieta już nie

nie do końca, tak było wcześniej. Teraz mężczyźni biorą samotne matki, kobiety lebiegi bez pracy, z gówno wykształceniem (jakieś studia gender czy inne gówno), mało atrakcyjne za to roszczeniowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DOHC napisał:

Teraz mężczyźni biorą samotne matki, kobiety lebiegi bez pracy, z gówno wykształceniem

Kto bierze, ten bierze, ja bym nie chciał, no chyba, ze bardzo ładna panna, to wtedy tak, mogę dziecko zaakceptować, ale pod wieloma warunkami. Chociażby to, że chcę swoje dzieci genetycznie.

I nie jest borderline ani z tych z ze spojrzenia tysiąca obciągniętych knag.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten chłop delektował się tym jeśli rzeczywiście wyprowadził Ciebie z równowagi. Zareagowałeś prawdopodobnie jak chciał, czyli wkurzeniem. W takich sytuacjach kiedy ktoś zadaję niewygodne pytania lub chodzi o sprawy niekomfortowe nie warto dawać tak reagować automatycznie złością. Mniej spiny. Łatwo się piszę, ale warto ćwiczyć. Następnym razem na takie typu sytuacje zareagować bardziej na chłodno, mniej z emocjami. Odpowiedzi bądź twierdzania kompletne neutralne ja myślę, że mogą być dobre. Przykładowo:

Rozumiem pytanie, ale na te chwilę sprawa jest ściśle tajna.

Bądź - sprawa jest skomplikowana, jeszcze nie jest decyzja podjęta.

Warto też coś mówić dyplomatycznie.

Jednej skutecznej metody nie ma, ale automatyczna reakcja agresywna i wybuchnięcie złością od razu nie jest aż taka dobra.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu i pewności siebie. Dałeś się staremu capowi zajechać emocjonalnie. Zdominował Cię i miał z tego ubaw. Pokazałeś się jako nice guy, błąd. Było mu powiedzieć, że jesteś kobieciarzem i lubisz sobie zmieniać, małżeństwo nie jest dla Ciebie, a żadnych „synowych” przyprowadzać nie zamierzasz. Stary by rozdziawił japę i byś miał spokój.

 

Never complain, never explain! Wpisz sobie w wyszukiwarkę tą starą angielską zasadę, zapoznaj się z nią i stosuj w praktyce.

Edytowane przez nihilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też mnie to wkurzało, ale w końcu doszedłem do tego, że mam swoje wymagania co do kobiet i zgodnie z prawdą tak odpowiadam na takie pytania; w tym kraju nie ma kobiet dla ludzi z moimi wymaganiami i z uśmiechem dodaję, że teraz gotowanie i sprzątanie to najbardziej pożądane cechy u kobiety 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURWA MŁODY XDDD, zamiast zrobić sobie bekę, że jakby gość miał włosy to też by nie musiał się żenić by spać z kobietami to spiełeś poślady. Stary grubas z zakolami ma więcej pewności siebie i luzu od Ciebie... Może czas nad tym popracować?

A jak jesteś odważny to powiedz takiemu, że ty z chłopakami wolisz i czekaj na reakcję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.