Skocz do zawartości

Hajs


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Często bardzo działam pod wpływem emocji, zerwałem z panną i postanowiłem, że wyjade za granice z kolezką na spontanie, agencja pracy bardzo ok, jesli chodzi o prace, małpe bym mógł postawić na lini i by robiła to za mnie, czuje się w tej robocie jakbym się cofał w rozwoju. Ale ok na jakiś czas mogę tu pracować, generalnie plan był taki że do końca kwietnia będę tu pracował potem wracam do PL i tam działam.

 

Będąc już za granicą, panna pisała do mnie, na początku zlewałem, " zależy mi na tobie ale nawet nie zaslugujesz zeby to uslyszec " w sumie nie dziwie się, zwyzywałem ją dość mocno ( nie panuje nad emocjami często )

 

staram się to ogarnąć.

 

'' slonce, palmy, ocean, nic nie da szczescia tak jak obecnosc"

 

Z panną wróciliśmy do siebie, wiem, że zaraz będzie hejt ale nie o tym ten temat.

 

Nie wiem co dalej robić, panna nie chce wyjeżdżać za granice do gównoroboty, bo co w cv sobie później wpisze? popieram to, chce sie rozwijać zawodowo to jest +

 

Jeśli chodzi o mnie wynająłem w pl swój kwadrat na umowie rok czasu, zawarłem umowe ze wypowiedzenie w obie strony bez podawania przyczyny miesiac czasu. ( tez chujowo bym sie czul, bo wynajalem mieszkanie koncem wrzesnia, i bym w listopadzie musial dac chlopu wypowiedzenie... )

 

I tak sie zastanawiam czy wrocic juz do PL na stale w grudniu na swieta, czy wyjechac i w tym kwietniu jak planowalem...

 

Studiuje zaocznie dietetyke i chciałbym sie zawodowo rozwijać w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba nikt już nie bierze Twoich tematów na poważnie. Wszyscy odradzali Ci jakiekolwiek relacje z tą laską, a Ty i tak dalej swoje. Jeśli masz problem z emocjami to polecam zagłębić się w książki Hawkinsa, w szczególności Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania, w Twoim przypadku koniecznie ta druga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.