Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Ksanti said:

@Barry

Już ci koledzy wyżej wyłożyli, że nawet jeśli znasz jakieś przykłady to nie będziesz prawdopodobnie o nich świadomie wiedział jeśli nie zagłębisz się w ten temat - tak, stety lub nie, znam kilka przykładów z otoczenia.

Tyle lat żyje na świecie i nigdy o czymś takim nie słyszałem poza Piotrem Zeltem. No nic, nadal uważam ze 2,3% jest możliwe a Wasze liczby w granicach 30/50% to czysta frustracja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barry napisał:

nie słyszałem poza Piotrem Zeltem

Pamiętaj o jednym: Piotr Zelt dowiedział się o tym zupełnym przypadkiem, gdyby nie choroba dziecka nadal żyłby w błogiej nieświadomości. Teraz pytanie: ilu jest takich jak on, którzy nie zadają pytań, nie dociekają, nie podejrzewają, a bazują tylko na tym co powiedziała myszka: miś będziesz tatą?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Co do dalszej dyskusji z tobą nie ma najmniejszego sensu wypierasz badanie naukowca. 

 

Manipulacja. Gdzie je wyparłem? Napisałem, że badanie podkreśliło coś zupełnie innego. Wg tych danych 30% podejrzeń się sprawdziło. To nie są losowo wzięte pary, tylko jasno sprecyzowana grupa. Żeby udowodnić, że kobiety są najgorsze przeniosłeś to na całą pulę, co w kolejnych wpisach już przemilczałeś.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Trzymaj się swojej tezy i ufaj bezgranicznie systemowi i kobietom to zobaczysz jak na tym wyjdziesz😆


W ten sposób tylko zaprzeczasz sobie jakoby z Ciebie nie wylewała się frustracja. Według powyższego: albo popieram Twój światopogląd, albo jestem po drugiej stronie skrajności.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 09:57, MarkoBe napisał:

Zauważanie FAKTÓW to nie kult cierpiętnictwa i męczeństwa, a ZDROWOROZSĄDKOWE, OBIEKTYWNE MYŚLENIE

Odsyłam tutaj :

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/pieklo-kobiet-nie-kobiety-maja-lepiej/

 

W dniu 13.11.2021 o 10:14, Iceman84PL napisał:

@FakingPikiBlańda Mówienie głośno o tym co się dzieje w Polsce i na świecie, jak są traktowani mężczyźni, co wyprawiają kobiety to nie jest kult cierpietnictwa tylko sprzeciw i brak zgody na dalsze działania ze strony rządzących.

Ludzi słabych, dojechanych przez system jest większość. 

Nikt nie patrzy na ich dobro, nie przejmuje się ich losem bo dla nich jesteśmy tylko zasobem, który jak się wyeksploatuje zostaje wyrzucony na śmietnik. 

By coś się zmieniło na lepsze w relacjach międzyludzkich, damsko-męskich pora na konkretne zmiany z wychowaniem i edukacja dopasowana pod każdą płeć. 

Obecnie nikomu nie jest na rękę to co się wyprawia. 

 

Oczywiście macie rację, tylko dla mnie to "Zauważanie FAKTÓW " i "Mówienie głośno o tym co się dzieje w Polsce i na świecie, jak są traktowani mężczyźni" jakoś tak dziwnie przypomina biadolenie feministek, jak to kobiety mają źle, a swojej mentalności i rozumowaniu jesteście bardzo do nich podobni.

Powodzenia z waszą krucjatą, ale mimo wszystko dalej mam bekę z was i z waszego pielęgnowania wewnętrznego poczucia bycia ofiarą (wiadomo, cierpienie uszlachetnia).

Pozdro i z fartem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FakingPikiBlańda napisał:

Powodzenia z waszą krucjatą, ale mimo wszystko dalej mam bekę z was i z waszego pielęgnowania wewnętrznego poczucia bycia ofiarą

To na pewno długo masz z nas bekę, skoro dołączyłeś na forum w listopadzie bieżącego roku 😆

Tylko, że my z bratem @Iceman84PL działamy dłużej na forum, dodatkowo @Iceman84PL był główną osobą, która przyczyniła się do rozwoju portu Samiec Web. Wpłacamy kasę, kupujemy książki, donejty oraz udzielamy się, w ramach wdzięczności dla Marka pracy. A ty co takiego zrobiłeś? Poza napisaniem, że rzekomo kultywujemy kult cierpienia mężczyzn, mimo, że przekazujemy prawdę, głównie młodym, niedoświadczonym ludziom. Przyjdzie młoda osoba, która nie wie nawet, w jakim świecie żyje, a ty mu powiesz, żeby nie robił z siebie ofiary, bo dobrze jest i słoneczko świeci. A może jesteś jak brat/siostra/LGBTQIA+++++ @Libertyn????? 🤣

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarkoBe napisał:

Przyjdzie młoda osoba, która nie wie nawet, w jakim świecie żyje, a ty mu powiesz, żeby nie robił z siebie ofiary, bo dobrze jest i słoneczko świeci. A może jesteś jak brat/siostra/LGBTQIA+++++ @Libertyn????? 🤣

A co powie @MarkoBe?  Że wszystko na nic? Że nie ma szans na jakąkolwiek relacje bo baby som złe albo brak mu szczeny? 

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe Widzisz brachu to jest właśnie to co napisałem w tym temacie, że mężczyźni mają przerąbane.

Jedni mają pretensje do tego, że aktywni ludzie działają i przekazują wiedzę, drudzy nie mogą się pogodzić z naturą kobiet, zdradami lub pilnować męskich interesów i zaakceptować obligatoryjne testy DNA. 

Problemem ogółu mężczyzn jest to, że nie trzymają się razem. 

Jeden z drugim małolat próbuje oświecać starszych wyjadaczy bo rozumy pozjadali czytając internet i oglądając media głównego ścieku. 

Zauważyłeś, że przy ważnych tematach na forum wchodzą pewne osoby i troluja?

Wygląda to jak sabotaż i robienie fermentu. 

I zazwyczaj o dziwo są to ludzie, którzy niewiele z siebie dają przypadek? 

Tak czy inaczej nie mam zamiaru ich przekonywać na siłę i jak to w życiu zawsze bywa muszą na własnych czterech literach się przekonać co to jest kobieta i jak działa. 

Szkoda bo mogli by uniknąć problemów. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MarkoBe napisał:

To na pewno długo masz z nas bekę, skoro dołączyłeś na forum w listopadzie bieżącego roku 😆

Tylko, że my z bratem @Iceman84PL działamy dłużej na forum, dodatkowo @Iceman84PL był główną osobą, która przyczyniła się do rozwoju portu Samiec Web. Wpłacamy kasę, kupujemy książki, donejty oraz udzielamy się, w ramach wdzięczności dla Marka pracy. A ty co takiego zrobiłeś? Poza napisaniem, że rzekomo kultywujemy kult cierpienia mężczyzn, mimo, że przekazujemy prawdę, głównie młodym, niedoświadczonym ludziom. Przyjdzie młoda osoba, która nie wie nawet, w jakim świecie żyje, a ty mu powiesz, żeby nie robił z siebie ofiary, bo dobrze jest i słoneczko świeci. A może jesteś jak brat/siostra/LGBTQIA+++++ @Libertyn????? 🤣

Tak zrobiłem, kupiłem kilka produktów od MK. Zarejestrowałem się niedawno, ale lurkowałem to forum z 2/3 lata i przez te lata zauważyłem mnożenie się takich osobników jak Ty. A bekę mam nie z Forum jako z całości, tylko z Ciebie i Tobie podobnych wiecznych męczenników.

Anyway wy/Ty nie przekazujecie prawdy tylko swoją wizję świata, a wasza wizja świata to mental ofiary, którego nie chcę żebyście zaszczepiali "głównie młodym, niedoświadczonym ludziom". To, że laski są bardziej roszczeniowe, małżeństwo jest średnio opłacalne dla faceta, brak testów DNA we Francji itp. itd. to wszystko prawda, tylko że wy to przedstawiacie z postawy życiowej ofiary co zaczyna mi przypominać przegrywowe tagi na wykopie. Tyle.

Posądzanie mnie o przynależność do LQBT/lewicy uznam za formę przedawkowania forum

 

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zauważyłeś, że przy ważnych tematach na forum wchodzą pewne osoby i troluja?

Wygląda to jak sabotaż i robienie fermentu.

Wiadomo jak ktoś ma odmienne zdanie to troll i sabotaż feministycznych bojówek. Wy to macie nasrane we łbie

 

 

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tak czy inaczej nie mam zamiaru ich przekonywać na siłę i jak to w życiu zawsze bywa muszą na własnych czterech literach się przekonać co to jest kobieta i jak działa. 

Szkoda bo mogli by uniknąć problemów. 

Tobie się wydaje jak ciebie laski zlewają, lecą w huja, zdradzają, musisz się prosić o lizanie 3 randki to każdy ma tak samo. Twoja rzeczywistość nie jest moją rzeczywistością. Kobieta nie zwracająca uwagi na ciebie, zwrócą ją na mnie.Ty zarabiając 10k będziesz czuł się bogaczem, ja biedakiem. Twój sufit to moja podłoga.  Z Tobą kobieta wychodzi za mąż z rozsądku z innym z tego że upolowała topowego faceta.

Rozumiesz już o czym mówię? Jeżeli nie to narodź się ponownie z lepszą twarzą i mentalem.

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Iceman84PL napisał:

@FakingPikiBlańda Słuchaj już napisałeś swoje przemyślenia a teraz prosiłbym ciebie byś nie trolowal w temacie jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia.

Bez odbioru. 

Spoko nie przeszkadzam w lizaniu sobie nawzajem jaj. Kto wie może ten temat coś realnie zmieni w świecie. Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.11.2021 o 15:58, Barry napisał:

Wierze ze może to być na poziomie 2,3% ale nie więcej.

Gdyby był rok 1980, kraj Polska to przyznałbym Ci rację. Przed erą internetu i medialnej papki tak mogło być. Weź przejrzyj kolorowe pisemka w sklepie i portale dla kobiet, szybko zweryfikujesz te swoje dwa, trzy procenty. 

 

Żyjemy z zupełnie innych czasach niż 2 lata temu, a relacje damsko męskie zmieniły się zupełnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

 

Kilka faktów? Proszę bardzo!

Wcześniej panna z dzieckiem to był wstyd i dyshonor, dziś promuje się je jako "silne, niezależne". Masz wiedzę na wyciągnięcie ręki, wystarczy obserwacja i interpretacja otoczenia.

Kolejny fakt, statystyki rozwodów! Rozwodzi się coraz więcej małżeństw,  w tej większej ilości było więcej zdrad, w większej ilości zdrad było więcej ciąż.

Kolejny fakt. Kobiety zabiegają o mężczyzn z topki, wolą być kochanką mężatego niż brać przeciętnego, dziś kobietom przeszkadza bardziej że mieszkasz z mamą niż z żoną. Potem ktoś oczywiście musi to wychować.

 

Ktoś napisał bardzo ciekawy temat - poszedł z dziewczyną na domówkę, jedna z pań przyprowadziła chada z tindera i wszystkim odjebało na jego punkcie, jego dziewczyna się mało nie zesrała i gadała przy nim jaki to on nie jest... Jeśli ktoś ma na widoku proszę niech wklei, są bardzo ciekawe wnioski.

 

Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach nieswoich dzieci jest minimum kilkanaście procent.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach nieswoich dzieci jest minimum kilkanaście procent.

 

Oczywiście, że tak.

Żaden liczący się naukowiec, psycholog nie poda prawdziwej liczby bo zostanie zniszczony w tym świecie.

Już w 2015 roku były oficjalne dane mówiące o skali 10%.

Do tego co 10 mężczyzna w Polsce nie jest ojcem.

Teraz mamy 2022 rok, więc ta skala musiała wzrosnąć.

Co 10. Polak wychowuje nie swoje dziecko. Można to sprawdzić dzięki badaniom DNA (fakt.pl)

 

Co do tematu kolejny dobry materiał z Romanem.

W wolnym czasie obejrzyj nagranie.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można od kobiet wymagać, że będą żonami i matkami, to nie można oczekiwać że mężczyźni będą obrońcami ojczyzny.

 

Ciekawy materiał, jedyna uwaga do blackpilla. BP to jest fakt i tyle. RP to też fakt, jak to jest w praktyce?

 

W skali 1-10 odrzucamy skrajności, mamy 2-9. Jeśli jesteś 2,3,4 to masz przechlapane, mylę się? 

Jeśli jesteś 7,8,9 nie musisz się zbytnio starać o kobiety, same przyjdą. 

Red pill działa na chłopów 4-7, tu efekty są i pozwolą się wyróżnić. 

 

Natomiast zawsze warto mieć dobrą sylwetkę i nie być grubą spasioną świnią, która po krótkim marszu łapie zadyszkę. To ani Redpill, ani blackpill tylko chujowy stan zdrowia. W obozach koncentracyjnych nie było żadnych grubych osób, nadmiar pracy + niedobór żywności = żywe szkielety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.