Skocz do zawartości

Zagadkowa kobieta


ecml

Rekomendowane odpowiedzi

Nowo poznana całkiem ładna i bardzo zgrabna kobieta, 38l, bezdzietna rozwódka ze stolicy ma na FB same babskie bzdury, kosmetyki, ciuchy, kompletnie nic interesującego taki standard. Obserwuje jej konto kilkudziesięciu wolnych czasem lekko obleśnych z wyglądu najczęściej kilkanaście lat starszych od niej facetów. Ci faceci mają konta o różnych zawartościach, ale kliku z nich oficjalnie obserwuje również sex czaty, dziwne konta dotyczące fetyszy itp. Kobieta w łóżku petarda, teksty jakby lekko wyreżyserowane, ale może mi się tylko wydaje. O czym to wszystko może świadczyć? Była cichodajka? Jest inna opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało danych - skoro ma 38 lat to miała kiedy się nauczyć, 23 lata legalnego seksu (liczę od 15).

 

Jak się poznaliście? Jeśli na jakimś portalu randkowym to wyjaśnia oblechy, ewentualnie mogła być np. Aktywna na date zone czy innych portalach, swingować, cuckoldować itd..

 

Pytanie do czego Ci ta wiedza potrzebna? Wystalkowałeś ją, trochę creepy ale liczysz na LTR czy FWB? 

 

Jeśli to 2 przestań i ciesz się fajnym dymankiem. Jeśli to pierwsze, ochłoń i daj sobie czasu. Sam dojdziesz czy jest wartościowa i nadajecie razem na tych samych falach. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew Kolego! Bardzo mi pomogło takie spojrzenie z innej perspektywy. Czasem ciężko w ten sposób samemu sprawy zobaczyć, zwłaszcza jak wszystko idzie zbyt dobrze. Od tego "zbyt dobrze" zaczęło się właśnie moje dociekanie.

 

Na początek zawsze (zawsze!) tylko FWB, taki wiek. Jak kobieta z potencjałem na LTR to docelowo jest taka opcja, ale z mojej strony bez parcia i napinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 lat i wolna to pierwsze tygodnie będą motylki pewnie i seks na okrągło, a później albo parcie na związek albo nowe emocje, bo zadziała przyzwyczajenie i monotonia. I tu nie chodzi o to, że Ty jesteś nudny tylko już Cię pozna i oswoi się.

Ale wszystko zależy od tego czego szuka na tym etapie życia. Może już się wyszalała i szuka odrobiny stabilizacji, a może działasz na nią i chce żebyś był jej Greyem. 

Nie dowiesz się jeśli nie przetestujesz jej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teddy, zdaję sobie sprawę jak to działa. Zobaczymy czy i tym razem wszystko potoczy się według utartych schematów. Na nic innego się nie nastawiam, póki co.

Maroon, brak bąbelka z powodu bezpłodności podobno, brak faceta standardowo - był zły, znęcał się i porzucił. Chyba to już gdzieś słyszałem... 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ecml Dlaczego trzeba ostrożnie podchodzić do kobiety twierdzącej, że jest bezpłodna?

 

Nie brakuje historii jak kobieta informuje faceta, ze jest bezpłodna, miś zalewa i nagle dzidzia! Potem stwierdzenie, że medycyna się pomyliła i "grzecznie" poprosi o alimenty. To jedna z wielu pułapek "na dziecko"

 

Uświadomię cię o czymś:

 

W internecie istnieją tysiące stron, niektóre po 600 tys wyników dla kobiet o tym jak wrobić faceta w dziecko!

 

Nie wierzysz? Wpisz w google słowa: Jak złapać faceta na dziecko? Miłej lektury!

 

Bezpłodna czy nie - zawsze walisz w gumie! Bezwzględnie! Trzymasz gumę przy sobie, po zabawie wrzucasz do woreczka, do kieszeni i wywalasz do kosza poza jej domem! Jeśli bierze z połykiem absolutnie sprawdź czy połknęła! Bo cwane idą do łazienki, wypluwają i wprowadzają do pochwy. Są historie kobiet co po analu "wysrywały" spermę i hyc do piczki, są historie jak wygrzebywały gumę z kosza i reszty nie muszę dopowiadać.

 

Nie wierz także babie co twierdzi, ze bierze tabletki antykoncepcyjne, wystarczy, że "zapomni".

 

Guma zawsze i wszędzie!

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ecml napisał:

nie ciągnąłem tematu z jakiego powodu bo atmosferka szybko zdechła, raczej zrozumiałe.

Spoko taktyka jeśli chcesz seksu i nie zamierzasz psuć atmosfery. W dłuższej (miesiąc, dwa)  perspektywie na Twoim miejscu nalegałbym jednak na takie wyjasnienia i każdej innej wątpliwości którą masz . Bez względu na to czy masz mieć z nią seks incydentalnie, regularnie jako FwB. Komunikacja ale przede wszystkim sprawdzenie pardon my French - w kogo wkładasz jest ważne.
Nie bój się stracić seksu, dąsów z jej strony, etc. Tu chodzi o Twój dobrostan i zdrowie psychiczne.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wierz w gadki o bezpłodności. To najprostszy sposób, by obniżyć Twoją czujność i nakłonić do zalewania formy. A potem zdarzy się "cud" i masz kaszojada na utrzymaniu.

 

Panie walczą z bezpłodnością jak mogą - leczenie, in vitro, etc. - tu również musisz wybadać temat, bo istnieje szansa, że pani szybko się do Ciebie zwróci o współfinansowanie leczenia.

 

Wyjaśnij tę sprawę - co dokładnie jej dolega, czy się leczyła, czy zamierza się leczyć, czy chce w razie niemożności leczenia cisnąć temat adopcji - temat dzieci jest absolutnie kluczowy w LTR i jeśli chcesz iść tą drogą, to musicie być w 100% zgodni.

 

Co do jej profilu społecznościowego... Skoro obserwuje ją masa facetów, to możliwe, że pani np. dorabiała na seksczatach czy sekskamerkach. Z tym, że one często są anonimowe, więc osobiście uważam to za wątpliwe. Prostytutki / e-prostytutki raczej dbają o prywatność, tak, by po zakończeniu "kariery" mogły usidlić misia i mieć dzieci.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią bracia. O dziwo dwie partnerki, które były bardzo pro chętne mentalnie już na dzieciaka (z jakiś tam rozmów) również brały bardzo chętnie tabletki. 

 

Chcesz walić bez gumy? Podwiąż się i nie mów o tym kobietom! Będziesz miał śliczne walenie bez gumy 🤫

 

Oczywiście pamiętaj jeszcze o takiej sprawie jak bezpieczeństwo przed zarażeniem syfem czy innymi HIVami.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ecml napisał:

Nowo poznana całkiem ładna i bardzo zgrabna kobieta, 38l, bezdzietna rozwódka ze stolicy ma na FB same babskie bzdury, kosmetyki, ciuchy, kompletnie nic interesującego taki standard

 

Przeczytaj kilka razy co napisałeś.

W tym jednym zdaniu masz odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Jak dla mnie mnóstwo czerwonych flag i na twoim miejscu skończył bym tą znajomość.

Czy szczytem możliwości jest posiadanie kobiety przed ścianą, do tego rozwódki z zainteresowaniami jak nastolatka?

Dobra rada słuchaj braci, czytaj regularnie forum, wyciągaj wnioski i ucz się na błędach.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

Co do jej profilu społecznościowego... Skoro obserwuje ją masa facetów, to możliwe, że pani np. dorabiała na seksczatach czy sekskamerkach. Z tym, że one często są anonimowe, więc osobiście uważam to za wątpliwe. Prostytutki / e-prostytutki raczej dbają o prywatność, tak, by po zakończeniu "kariery" mogły usidlić misia i mieć dzieci.

Masz rację! Zupełnie o tym nie pomyślałem.

 

Może była na jakiejś randkowej grupie FB?

 

 

Kubełek zimnej wody, nawet kilka, tego nigdy zbyt wiele. Temat bezpłodności faktycznie może się okazać niebezpieczny, jakoś mi tam myśl wcześniej umknęła, dziękuję za uświadomienie. Sprawa mocno rozwojowa więc pewnie przyjdzie czas na pytania i dalsze dociekania.

 

 

Iceman, też o tym myślałem, zobaczymy. Dzięki za dodatkowy głos w sprawie.

Edytowane przez ecml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za to nie kupuje czerwonych flag IceMana a na pewno nie wszystkich. 

 

Rozwódka OK - tutaj masz flare, coś musiało być nie tak, możliwe opcje:

- Miała Miśka, który ją lał ale to kochany misiek za którego wychodziłam za mąż tzw. Syndrom Sztokholmski

- Jej bezpłodność albo jego (ona chciała gówniaka, nie mógł jej dać to wlecial rozwód lub na odwrót, on zalał inna samiczkę) 

- Typ zawsze był brzydki ale majętny, 50% "swojego" zabrała i teraz może się bawić. 

 

Jest jeszcze wiele możliwości. Tak jak pisałem, jeśli to FWB to korzystaj Panie z głową, jeśli LTR to musisz dużo badać i obserwować. 

 

Pamiętaj, że skoro laska ma 38 to Ty też nie jesteś pierwszej młodości i będzie ciężko znaleźć Ci kogoś bez bałaganu z przeszłości (sam pewnie przez te lata dużo kwasu uzbierałeś na swoim koncie). 

 

Prędzej ja znajdę w wieku 25 lat dziewice niż Ty 38 latke z żadną czerwoną flagą lub mniej niż 2.

 

Pamietaj, to Twoje życie - my tylko dzielimy się doświadczeniami, używaj ich w życiu ale wciąż żyj nim po swojemu. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zgredek napisał:

Pamietaj, to Twoje życie - my tylko dzielimy się doświadczeniami, używaj ich w życiu ale wciąż żyj nim po swojemu. 

Oczywiście, że tak! Tylko jak człowiekowi wzrok pipą przysłonić to każdy inny punkt widzenia bywa na wagę złota.


Jestem bardzo ciekaw, czy uda mi się rozwiązać tytułową zagadkę z tajemniczymi obserwatorami...

Edytowane przez ecml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ecml napisał:

Oczywiście, że tak! Tylko jak człowiekowi wzrok pipą przysłonić to każdy inny punkt widzenia bywa na wagę złota.


Jestem bardzo ciekaw, czy uda mi się rozwiązać tytułową zagadkę z tajemniczymi obserwatorami...

Niby tak, niby nie - jeśli pipa przysłoni Ci wzrok to i tak nie przekażesz nam do przegadania tematów, bo sam ich nie widzisz. Skoro są informacje , które wymieniłeś to nie znaczy, że przez pipe ich nie zdobyłeś - Ty nie wiesz co z nimi zrobić. 

 

Widzę, że muszę jeszcze bardziej atomy rozłożyć na 💩

 

1. Żyje w Warszawce i ma 38 lat lat - w tym wieku jest wielu desperatów, którzy latają od konta kobiety do następnej. Mnie też obserwują jakieś krowy, wysyłały zaproszenie, jak je odrzucasz Facebook i tak ustawia obserwowanie konta. Poza tym przestań być drobiazgowy, jak ma instagrama i będzie ją obserwować 5000 użytkowników a połowa to będą Hindusi to będziesz myśleć, czy jej nie pukali lub pisali? Ta kobieta ma 38 lat. Nie wiem od kiedy jest mężatką ale jeśli ja w życiu widziałem ponad 40 wagin to ona też pewnie ma swoje doświadczenia. Czy to coś zmienia? Mimo, że widziałem wiele wagin to zawsze będę tęsknił za tymi, które nie były kłodami, dawały mi najwięcej satysfakcji. Tak samo działa to u kobiety. Nawet jeśli miała duży przemiał, to te słabe jednorazowe akcje umykają, może nawet o nich nie pamiętać. 

 

2. Nie zeświruj. Kobieta jest po rozwodzie, być może przewartościował jej się świat, nie chce faceta tylko bolca. Jeśli faktycznie jest bezpłodna i w takim wieku, mogła skreślić chęci na założenie rodziny - może jednak chcieć szukać kogoś tylko na pukanie. Bądź ale póki nie dojdzie do jakiś mocnych słów i deklaracji, daj sobie spokój z jakimś stalkingiem bo za chwilę może się okazać , że zepsujesz FWB a na LTR to nigdy nie miało szans bo nie myślała o tym w takich rzeczach. 

 

3. Nie rozmieniaj się na drobne, nie próbuj jej prześwietlać jak Rentgen. Oceniaj jej zachowanie w stosunku do Ciebie. Czy jak jest z Tobą to poświęca Ci maksimum uwagi? Czy z Tobą uprawia seks czy się rżnie? Jak nie jesteście ze sobą często piszecie ze sobą? Kontaktuję się z Tobą sama czy Ty tylko się starasz o kontakt? Przekłada Wasze spotkania tłumacząc się idiotycznymi wytłumaczeniami? Wyjścia na miasto, jesteś jej portfelem czy dokłada się do wyjść - w ogole jakieś robicie? Znasz jej koleżanki, przedstawiła Cię, jest typem samotnika? 

 

Na razie nie cipka a pierdoly nad którymi się skupiłeś przysłaniają Ci oczy. Jest tyle zagadnień, które musisz sobie przemyśleć w głowie i ocenić w jaki sposób patrzy na Ciebie ta laska a Ty zastanawiasz się, czy jakiś spocony typ, który ją obserwuję kiedyś jej wysłał zdjęcie swojej marchewy. 

 

Pobudka bracie! 

 

PS. Ty na te pytania masz sam sobie odpowiedzieć - tak jak pisałem, my Cię naprowadzamy, decyzję mają być Twoje, masz żyć w zgodzie z samym sobą. Nie rób nic pod braci ale braci poradami się sugeruj, bo z nikąd się nie wzięły. To wciaz Twoje wybory i budowanie na nich swojego doświadczenia. Nie ma drogi na skróty. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ecml napisał:

Masz rację! Zupełnie o tym nie pomyślałem.

 

 

Kubełek zimnej wody, nawet kilka, tego nigdy zbyt wiele. Temat bezpłodności faktycznie może się okazać niebezpieczny, jakoś mi tam myśl wcześniej umknęła, dziękuję za uświadomienie. Sprawa mocno rozwojowa więc pewnie przyjdzie czas na pytania i dalsze dociekania.

 

 

Iceman, też o tym myślałem, zobaczymy. Dzięki za dodatkowy głos w sprawie.

Stary, nie dociekaj za długo. Postaw sprawę jasno w terminie miesiąca - dwóch. Kobiet na seks i jakieś tam relacje w tym wieku jest maaaaasa. Nie muszą być do tego tak uwodzące jak ten milf nad którym sie roztrząsasz.
Już widzisz, że jest to typu uwodzący, "intrygujący" i poszukujący  dla wielu koleżkowców. Po co sie truć?

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.