Skocz do zawartości

Wypadają Ci włosy? Moje rezultaty po 2 tygodniach stosowania ziemi okrzemkowej.


EMKEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wrzucam temat bo mam nadzieję, że ktoś kto boryka się z tym problemem może odnieść spore korzyści bardzo tanią metodą. 

 

Otóż na wstępie powiem ,że jako tako włosy mi mocno nie wypadają (żadnych typowych zakoli itp) ALE znajdywałem ich sporo po kąpieli i na grzebieniu i zastanawiałem się czy aby to normalne, że tych włosów wypada. Kto ma długie włosy lub mieszkał z kobietą wie jak to jest, włosy są wszędzie, ale czy na pewno to jest normalne?

Od około 2 tygodni zacząłem stosować ziemię okrzemkową, zacząłem od połowy łyżeczki rozpuszczonej w wodzie dnia pierwszego (zawsze na czczo). Codziennie o trochę zwiększając dawkę aby po 2 tygodniach rozpuszczać w wodzie 2 łyżki stołowe. Z tego co wiem po około 5 tygodniach kurację stopujemy i tak zrobię i ja.

 

Rezultaty są świetne! Nie będę wrzucał tutaj zdjęcia sitka w wannie po kąpieli ale kilka tygodni temu sitko było czarne, pełno włosów, włosy na wannie itd.. Włosy myje co około 2-3 dni i od 3 kąpieli znajduje bardzo, bardzo mało włosów w sitku. Tak samo na grzebieniu (nie czesze się na mokro). Wcześniej jak pisałem, znajdowałem wszędzie włosy, wszędzie, nawet w kawie. Teraz tylko czasami, gdzieś, na koszulce 1 czy 2 czy na biurku. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Dopełnie kurację do 5 tygodni i zrobię przerwę. 

 

Teraz kilka danych o ziemi okrzemkowej:
1) Cena- 25zł za kilogram

2) Forma- pomarańczowo-biały proszek, dobrze rozpuszczalny w wodzie

3) Smak jest jaki jest, jałowy ale to nie jest gainer o smaku wanilii żeby smakował, to ma działać

4) Zamawiałem w sklepie z czystą chemią, Biomus. 

5) Skład (wg neta):

 

 

Dla zainteresowanych polecam również poszperanie w necie, znajduję świadectwa podobne do swoich. Działa!

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.