Skocz do zawartości

No dzień dobry


Władimir Władimirowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo kochani moi...

 

Chciałbym się przywitać, a konkretnie 24 letni prawik się kłania (mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie) :)

Czytam forum w zasadzie od 3 lat ale w przeważnie nie miałem nic ciekawego do napisania, ale teraz pojawiło się w mojej głowie kilka tematów, które chciałbym poruszyć.

Mam dosyć bluepillowego pie***enia w necie i zauważyłem że forum jest jednym z niewielu miejsc które się ostały.

Coś o mnie: wieś podkarpacka nie daleko Rzeszowa, studenciak, mentalcel :D 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. 

Nikt nie będzie się tu z ciebie śmiał. 

To forum chyba jako jedyne jest w miarę tolerancyjne i otwarte na ludzi. 

Przestrzegaj zasad, daj coś o siebie a i ty uzyskasz pomoc, rozwiązanie swoich problemów. 

Udanego korzystania z forum. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na pokładzie. Nikt się nie będzie z Ciebie śmiał, dobrze, że dołączyłeś do naszej społeczności. Też tak miałem, że kilka lat zwlekałem z rezerwacją na forum BS, ale w tamtym roku, w końcu dołączyłem. Na początku sceptycznie wielu było do mnie nastawionych, ale znalazłem też wsparcie u wielu forumowiczów. Przynajmniej tak mi się wydaje. Dałem coś od siebie i Tobie również to zalecam. Jej masz problem, pisz śmiało, wielu z nas doradzi, pomoże, jeśli będziesz miał jakiś dylemat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.