Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne przepisy prawa małżeńskiego w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2021 o 11:39, Martius777 napisał:

 

To jest zabijanie człowieka w majestacie prawa.

 

3500 minus 1600 alimentów i facet na życie ma 1900zł

 

1900 zł minus rata kredytu 1100 = 800zł...

 

800 zł minus czynsz 500zł +prąd 200zł = 100 zł

 

A jedzenie, a chociaż na  bilet miesięczny?

 

Kobieta zaś ma alimenty i 500+ za nic. Interes życia.

 

Teraz rozumiem tych co po alimentów stają się alkoholikami.

 

Alkoholik otrzyma rentę alkoholową, dostanie mieszkanie z mopsu i sra na wszystko, bo zabrali mu życie i godność.

 

To jest naprawdę dołujące, współczuję Ci, pisz jeśli czegoś będzie ci potrzeba na forum, może powinniśmy założyć wątek aby ci potrzebujący mogli otrzymać pomoc chociaż np używaną pralkę, jedzenie, cokolwiek aby człowiek mógł ŻYĆ a nie wegetować z załamaniem nerwowym.

Bracie dziękuję Ci za troskę i uważam, iż jest to dobry pomysł, bo być może wielu braci potrzebuje pomocy, a jak to facetom ciężko przyznać się, że czegoś trzeba.

 

Ja jednak pracuję dodatkowo. Starcza mi na przysłowiowy chleb, a jak nie to dalej kombinuję. Wszystkie oszczędności itd zostały na koncie mojej kochanej żony, dlatego też naiwnie myśląc kiedyś będę miał i znowu otworze działalność. Narazie pracuje ile mogę, ale też się uczę ile mogę. 

 

Jednak pomysł by pomagać braciom jest świetny. Fajnie jakby któryś z moderatorów utworzył jakiś dział Np oddam przyjmę itd. Wiecie że facetom ciężko prosić o pomoc. 

 

PS. Potrzebuję wachacz do mercedesa w203 🤣 nie no bez jaj. Potrzebuję tylni. Na nowy mnie nie stać, jakby któryś brat miał używany w miarę w stanie to biorę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.