Skocz do zawartości

Pytanie, które musisz zadać potencjalnej żonie


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Takich pytań jest wiele.

 

Ile masz długów?

 

Ilu miałaś partnerów i czym się zajmowali?(przy czym w liczbę bym nie wierzył ale niech chociaż powie w jaki target wcześniej celowała).

 

Co z ojcem?

 

Jak spędzasz wolny czas?

 

Czy pijesz alkohol? 

 

 

 

 

 

Dwie moje eks:

 

0 długów

0 eksów

Dobry kontakt z ojcem

0 alkoholu / mało alkoholu

 

I daleko im było do himalajek :)

 

Ja pytam Panie, o to kto je utrzymywał podczas studiów. Jak Pani przyzwyczajona do kasy od rodziców to i w samcu widzi bankomat. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teatrzyk dla laski po kilku miesiącach spółkowania (dobrego!). 

 

"Słuchaj, próbowałem, ale nie jestem w stanie być tylko z jedną kobietą na stałe. Ciebie kocham, to nie jest absolutna Twoja wina, ale to moja wina. Próbowałem się zmienić, ale nie potrafię. Nie chcę Cię krzywdzić, więc wolę Ci powiedzieć, że sypiam jeszcze z innymi, ale to Ty jesteś na pierwszym miejscu". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bad intentions napisał:

 

Przede wszystkim - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o dobre geny, w tym przypadku działa czysty popęd seksualny do silnych genów mężczyzny.

A nie uważasz że to nie tylko geny? Bo np kobieta może budować swoją pozycję społeczną na tym że ma przystojnego chlopa.

Zauważyłem że mało atrakcyjne dziewczyny, które mają kompleksy wszystko by zrobiły byle by pokazać koleżankom i otoczeniu że wcale nie są takie brzydkie bo "patrzcie się jakiego przystojniaka wyrwałam".

Mam nawet taką znajomą wieczną sinkielke 23lvl z wyglądu 2-3/10 ale ona olewa nawet przeciętniaków i spermi do przystojnych. I ci co zostali przez nią olani, później znajdują o wiele ładniejsze partnerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bad intentions napisał:

Tak jak wspomniałem wyżej, kobiety mają słabszy popęd seksualny od mężczyzn, czemu dowodzi między innymi fakt, że mężczyzna wychodzi często z założenia "kto wybrzydza, ten nie rucha"

To mi zawsze mama powtarzała, a więc no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bad intentions napisał:

Faktycznie najważniejszym czynnikiem powodującym tak niską dzietność jest dobrobyt, ale nie chodzi tu tyle o opiekę zdrowotną, co wynikającą z dobrobytu niezależność kobiet, która oczywiście idzie w parze z feminizmem.

 

Tylko tego:

8a5.jpg

eKMC3mQv_400x400.jpg

 

Wszystko przez te myszy feministki i marksistki. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intentions Baba musi chcieć być z tym chłopem. Najlepiej jeśli jest on najatrakcyjniejszą opcją jaka ona może mieć. Ale oczywiście wiadomo z czym to się wiąże. Że baba np. 3/10 a chłop 5/10. No i wygląd bez ramy i mindsetu u mężczyzn to proszenie się o wejście na głowę.

 

9 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Mam nawet taką znajomą wieczną sinkielke 23lvl z wyglądu 2-3/10 ale ona olewa nawet przeciętniaków i spermi do przystojnych.


Ona może się oceniać znacznie wyżej niż jej dajesz i stąd te wymagania. A tych adoratorów - w Naszych oczach przeciętnych - może oceniać jako brzydkich. To jest właśnie ta zagadka na ile ocenia się laska z która kręcimy a na ile ocenia Nas. Iluż nieporozumień można by uniknąć dzięki tej wiedzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.11.2021 o 21:25, Władimir Władimirowicz napisał:

Mam nawet taką znajomą wieczną sinkielke 23lvl z wyglądu 2-3/10 ale ona olewa nawet przeciętniaków i spermi do przystojnych.

 

A faceci robią inaczej? Facet 2/10 ogląda się za pannami 2/10? Nie, on też szuka panny 8/10 i potem się dziwi że nie może znaleźć kobiety... 

Taka jest ludzka natura i to normalne dla obu płci, że mamy wysokie wymagania.

 

I to jest dobre, o ile sami się staramy siebie rozwijać i mierzyć wyżej. Będąc z wyglądu 2/10 (niezależnie od naszej płci) spokojnie po pewnym czasie starań i wyrzeczeń, poświecając na to czas i energię, możemy się stać 5/10. Tylko że nie każdemu się chce. A wymagania ma każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.