Skocz do zawartości

Rozstanie wiszące w powietrzu


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem co w tym złego że kobieta chce stabilizacji po paru latach związku, tym bardziej że dobija do 30stki. 

 

Chcę stabilizacja źle, chce sobie tylko poruchac bez zobowiązań to też źle. 

 

Nie rozumiem probnemu, skoro ona chce a ty nie jesteś gotowy albo co bardziej prawdopodobne masz lęk przed bliskością/zaangażowaniem to po co sobie zawracać głowę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 5.12.2021 o 15:44, Rocco napisał(a):

@yerodin jakiś update?

Hej. Przepraszam za tak późny update, bo już dawno zapomniałem o tym wątku. Lekki przypadkiem, że na niego wszedłem. Z narzeczoną się finalnie rozstaliśmy. Jeszcze były ze 3 miesiące ,,prób", bo nieraz emocje wzięły górę. Ale finalnie wspólnie zdecydowaliśmy o końcu. Czy to dobra decyzja ? Do teraz nie wiem. Możliwe, że miałbym z nią ciężko (jako że ma ciężki charakter) po ślubie i z bombelkiem. Ja dalej jestem singlem, ale po drodze miałem kilka przelotnych ,,związków". Ale jeszcze nie chcę się wiązać. Widziałem, że po kilku miesiącach od rozstaniu  laska zaczęłą się spotykać kimś nowym. Co jest z nią teraz to nie wiem, bo się odciąłem i nie chciałem jej śledzić. Ale żałoba po rozstaniu trochę trwała.

Edytowane przez yerodin
.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 22:04, Krugerrand napisał(a):

Kup jej jakieś drogie futro, zima idzie...

Weź jeszcze gitarę, podejdź pod jej dom i zacznij śpiewać, żeby było romantycznie.

albo zaproś kolegów i zaśpiewaj i zatańcz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.