Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Brat Jan napisał:

I nie jest to "teorii".

 

4 minuty temu, Garrett napisał:

Teoria? Czy praktyka raczej? 😜

 

 

Teorie jak każda inna, czasem się sprawdza a czasem nie. Skoro powstała, znaczy że próbuje tłumaczyć jakieś zjawisko które daje się zaobserwować. 

 

17 minut temu, Kinga3811 napisał:

Klubem Inteligencji Katolickiej 🤔🙂

 

 

Ciekawe w kontekście tego, że sama nic nie piszesz o swojej wierze;)

Chyba już Androgeniczna tak szukała grzecznego, ułożonego faceta. 

 

Zresztą, w tych środowiskach też bywa bardzo różnie i można się naciąć. Pisze Ci to katol 

 

14 minut temu, Brat Jan napisał:
Godzinę temu, Kinga3811 napisał:

Co do seksu, to od prawie dwóch lat nie uprawiam go i jest mi z tym dobrze.

A nie, sorry, to nie dla mnie.

 

😆

 

Takie coś byłoby faktycznie ciężko obejść. Da się będąc samemu, ale kiedy kręci się po domu fajna kobieta, natura domaga się swojego 😆

 

O ile @SzatanKrieger poleciał mocno w gdybanie w swoim pierwszym poście, jest tam sporo rzeczy mogących dać Ci do myślenia. 

 

@Kinga3811

7 minut temu, Kinga3811 napisał:

To proste i wiadome od wieków: kobiecie małżeństwo jest potrzebne do poczucia stabilizacji, a mężczyźnie do zapewnienia sobie stałego seksu.

 

 

Tak uproszczone, że aż ordynarne. Kobiety też lubią seks, faceci cenią sobie stabilizację i spokój. 

 

Seks w dzisiejszych czasach tak staniał, że czasem można go mieć więcej będąc poza małżeństwem.

Akcje stabilizacji stale rosną i ten kurs się nie zmieni. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Kinga3811 said:

 

To proste i wiadome od wieków: 

Nie bejbe, tobie małżeństwo jest potrzebne, bo:

 

1) Wszystkie koleżanki już dawno mają mężów i odstajesz. 

2) Czujesz, że kolejka chętnych polityków zaczyna się już kurczyć. 

3) Fajnie być na swoim, ale jeszcze fajniej jak mąż jest bogaty - niestraszne wtedy lockdowny. 

4) W "branży medycznej" kupa par się dorabia razem od wczesnych lat, bo łączą ich i zainteresowania (medyczne) i ukierunkowanie na dorobienie się - dla ciebie najwyraźniej taki pan dochtór stażysta był zbyt kiepską partią w porównaniu do polityka. 

 

Ergo, pierdolenie farmazonów na uzasadnienie wystrzelonych w kosmos wymagań. :)

 

Uszanowanie. 

  • Like 20
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Kinga3811 said:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Zarabiam na siebie od kiedy skończyłam 19lat. 

Chyba już bardziej nie można być kowalem własnego losu. Pewnie jesteś nieudacznikiem, który grzal się po spódnica rodzicielki do 30stki.

Fakty są takie, że 90% moich znajomych ma mieszkania i domy po rodzinie lub w dużym kredycie. 

Ataki ad personam, zastanów się czy to odpowiednie gdy ktoś próbuje ci doradzić i poświęca czas.

Też jestem w tych 10% i nie użalałem się nad tym, kilka lat za granicą i wybudowałem dom.

Szuka się rozwiązań nie powodów i wymówek.  

Edytowane przez Orybazy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw swoje zdjęcie,a chętni się znajdą 😀

 

A tak na poważnie skoro jesteś na forum tyle lat to posiadasz dużą wiedzę i poziom samoświadomości. Jeśli przy tym posiadasz odrobinę empatii to znalezienie kogoś sensownego nie powinno być takie trudne.

 

 

Kiedyś w Bydzi chodziło się do Kubryka,ale to mogło ulec zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Yolo napisał:

 

 

😆

 

O ile @SzatanKrieger

@Kinga3811

 

Tak uproszczone, że aż ordynarne. Kobiety też lubią seks, faceci cenią sobie stabilizację i spokój. 

 

Seks w dzisiejszych czasach tak staniał, że czasem można go mieć więcej będąc poza małżeństwem.

Akcje stabilizacji stale rosną i ten kurs się nie zmieni. 

 

 

Gdybym była w związku, uprawialabym seks. Nigdzie nie napisałam, że oczekuje od faceta zachowania celibatu 😅

 

Może uproszczone ale takie miało być. Zresztą Wy często piszecie, że kobiety nadają się tylko do seksu, człowiek się naczyta i zdanie sobie o Was wyrabia 😉

 

Jestem katoliczką, dawniej byłam bardzo wierząca i religijna. Później zaczęłam patrzeć krytycznie na wiarę i kościół. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kinga3811 said:

 

Jestem katoliczką, dawniej byłam bardzo wierząca i religijna. Później zaczęłam patrzeć krytycznie na wiarę i kościół. 

W wędkarstwie spinningowym jest coś takiego jak mucha z błystką. Tu mamy przykład bardzo ładnej muchy ze śliczną błystką obliczoną na jakiegoś grubego prawicowego szczupaka. 😂

 

+44 458 345 678 - poproś Jamesa B. do telefonu. 😂

Edytowane przez maroon
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, krysteq napisał:

dawno czegos glupszego nie slyszalem, mi takie babki zawsze imponowaly

 Większości mężczyzn staram się opiekować kobieta a nie korzystać z jej zasobów (taki jakby naturalny bieg). Raczej jeżeli mężczyźnie imponuje coś takiego to będzie w mniejszości. Mi to ani nie imponuje ani nie przeszkadza - po prostu taka forma pracy. Rozumie się ze autorka postu taka podjęła bo jej odpowiadała w danych okolicznościach życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Staś said:

 Większości mężczyzn staram się opiekować kobieta a nie korzystać z jej zasobów (taki jakby naturalny bieg). Raczej jeżeli mężczyźnie imponuje coś takiego to będzie w mniejszości. Mi to ani nie imponuje ani nie przeszkadza - po prostu taka forma pracy. Rozumie się ze autorka postu taka podjęła bo jej odpowiadała w danych okolicznościach życia.

Opiekowac kobieta ? XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Jakby miała 20 i robiła za hostessę, to jak najbardziej. 😂

Pracowałam jako hostessa, kiedy byłam 20-24latka. Będąc hostessa trzeba uważać, żeby nie zostać wykorzystana przez sliniacego się dziadka, który szuka odskoczni od życia małżeńskiego 😉 Widzę, że mamy jednego molestatora na pokładzie. Żeby Cię żadna nie pozwala 😅 

PS. Nie pisałam, że studiowałam medycynę, tylko, że od czasu pandemii pracuje w branży medycznej.

Edytowane przez Kinga3811
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Kinga3811 said:

Widzę, że mamy jednego molestatora na pokładzie. Żeby Cię żadna nie pozwala

Czasy metoo ... . Byłem wielokrotnie na targach branżowych zarówno jako wystawca jak i zwiedzający i nie zauważyłem jakiegoś ślinienia się do hostess. Znajoma pracowała też i nie chwaliła się jakimiś historiami, może nie chciała ale myślę że to nie te czasy. Generalnie nie trzeba się już żenić żeby się z dziewczyną przespać to i hostessy nie robią na facetach jakiegoś wielkiego wrażenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kinga3811 napisał:

Nie wiem, czy zakładam temat, w dobrym dziale. Jeśli nie- proszę o przeniesienie. 

Jak w tytule, chciałabym zasięgnąć opinii użytkowników forum, na temat tego, gdzie kobieta po 30stce może poznać faceta, który chce założyć rodzinę. 

Nie interesuja mnie w ogóle relacje typu FWB, LAT itd.

Chodzi mi o związek małżeński, najchętniej z widokiem na dzieci, chociaż z dzieci jestem w stanie zrezygnować. Jednak byłabym zadowolona poznając np. wdowca z dzieckiem.

Jeśli mowa o rozwodniku z dziećmi, jestem w stanie wejść w związek z taką osobą, tylko jeżeli jego była nie będzie psychopatka- nie chcę dokładać sobie problemów.

 

Coś o mnie: 33latka, własna nieduża firma, pracuje u mnie kilka osób (wszystkie to kobiety). Wygląd... myślę, że 7/10, w czasach wczesnej młodości zdecydowanie 9/10. Mieszkam sama, niestety na wynajmie. Od zawsze muszę radzić sobie sama, nie mam rodzicow. Zawsze zarabiałam więcej niż przeciętny Polak, jednak pandemia mocno dała mi w kość i przewartosciowala moje priorytety.

 

Co do wymagań do swojego przyszłego partnera, to oczekuje poważnego myślenia o życiu, odpowiedzialności i tradycyjnego podejścia do związków.

Interesuje mnie ktoś, będący w stanie zaopiekować się rodzina, kto rozumie, że kobieta to nie facet. 

Na pewno nie mogłabym być z kimś, kto jest złym oraz mało inteligentnym czlowiekiem. Sama mam dużą wiedzę o świecie i na pewno nie dogadam się z gościem, dla którego szczyt spędzania wolnego czasu to pojscie na film Vegi lub obejrzenie meczu.

Wygląd jest malo nieistotny ale wolę wysokich facetów.

 

Zastanawiam się, gdzie konkretnie mogę poznać kogoś, spełniającego te kryteria. Najlepiej gdyby miał 40-50lat.

Przyznam, że od dłuższego czasu bardzo rzadko wychodzę z domu, zupełnie nie wiem, gdzie mogłabym bywać, aby nawiązać znajomości.

W gronie moich znajomych, wszyscy są już sparowani...

Co do portali internetowych 😁 Raz na pół roku zakładam konto na Tinderze i uciekam stamtąd po kilku dniach. Przebijanie się przez dziesiątki agresywnych typów, panów ,,jebać, jebać, nic się nie bać" oraz bajkopisarzy, nie jest na moje nerwy.

O sprzedawcach bitcoinow, trenerach personalnych, reklamujących swoje usługi i próbujących opchnac ubezpieczenia- nie wspomnę 😂

 

Jestem ciekawa wszelkich opini i porad, najbardziej od użytkowniczek i braci, którzy mają już jako takie życiowe doświadczenie, czyli mają dzieci, firmy itd.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Krótko w temacie:

Niestety jak sama zauważyłaś napisałaś lata twe na balowaniu z dobrze ustawionym gościem przeleciały. Wygląda na to ze poklepał i się zawinął koło twojej 30tki to była magiczna liczba dla niego i pewnie poszedł poszukać śweżej 20stki.  Twój błąd , 3 lata w samotności ale w końcu załapałaś że nie wrócą tamte czasy. 

 

"......odpowiedzialności i tradycyjnego podejścia do związków." Jeżeli masz nadal ochotę prowadzić firmę to ta wersja odpada: zobaczy co znaczy tradycyjny facet to ktoś z dawnych lata a nie epoki "kobiety na traktory i do roboty"

 

Wygląd jest malo nieistotny ale wolę wysokich facetów.  - można i tak ale żeby później nie było że budzisz się z krzykiem z rana ! Jesteś n głodzie to Ci wszystko obojętne byle nie być samemu ! Jedynka ja bym był ostrożny co do wyglądu zakładając że mam zamiar spędzić z tą osobą resztę życia.

 

Teraz co zrobić jak już jest się towarem z dużym przebiegiem , jak cofnąć licznik ? Ano się nie da. Trzeba myśleć logicznie no i widać że cele wiekowy masz dobry , może z tymi 50 latkami to bym nie ryzykował - no chyba że idzie w majtek ?! Ale facet koło 40 słuszny wiek.  Pytanie o lokalizacje owych facetów wydaje się być pytanie dziecinnym lub trolla ( tak że może zweryfikuje je)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.