Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kinga3811 napisał:

Typowa Karyna. Pewnie jeszcze masz tatuaże i wydłubane brwi.

Myślałem że jednak nie, ale jednak : ) Jesteś trollem. Takim miksem Violetki z Archem. Skoro "śledzisz forum od dłuższego czasu" i "poczytujesz" wiesz, co mam na myśli :)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sargon napisał:

Trzeba było coś wybrać w wieku młodszym, postawić na jakąś kartę, i dorabiać się wspólnie.

Kobiety tego nie rozumieją bo są w sytuacji absurdalnego wręcz "dobrobytu matrymonialnego". Tę samą gadkę mam z siostra, ona też ma pojebane wymagania a już powolutku zbliża się do 30. Nie wytłumaczysz jej, nie da się. One myślą, że powodzenie będzie zawsze i szeroki wybór, serio. To jest aż tak głupie myślenie.

 

3 minuty temu, sargon napisał:

Teraz trzeba zaakceptować słabą pozycję na rynku i nie świrować z wymaganiami i urojeniami, albo zostają koty.

Raczej zacznie się plucie jacy to faceci źli, klasyka.

 

Czy kobiety są aż tak durne, że nie rozumieją, że uroda i piękno przemija a to jest dla facetów najważniejsze? Oczywiście, że tak. Czy są tak durne, że wierzą, że zawsze mają czas? Jak najbardziej. Czy myślą, że dla facetów atrakcyjne jest to samo co dla nich? A jak. 

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co byś robiła z takim mężczyzną jakiego szukasz? Przeciesz "nic nie może wiecznie trwać" ja też bym chciał mieć piękną młodą 25 letnią niewiastę, ale wiem, że to tylko iluzja mojego mózgu, który biologicznym algorytmem tak mną kieruje abym tylko w kobiecie szukał spełnienia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Amperka said:

Czyli nieszczęśliwa, zamożna, samotna kobieta - to po prostu nieszczęśliwa, samotna kobieta.

Takie luźne rozważania.

Zamożność sama w sobie nie jest problemem. Problemem jest, że generuje niewspółmierne oczekiwania. 

 

Facet może i bardzo często akceptuje biedniejszą partnerkę. Kobieta będzie mieć z tym ogromny problem, bo w jej oczach taki facet będzie ją deprecjonował (mogłam mieć milionera, a mam drwala). Bardzo ciężko taki konstrukt myślowy przeskoczyć. 

 

Dlatego dla kobiet kariera, to często pułapka niespełnialnych oczekiwań, co też w przedmiotowym przypadku mamy. 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maroon napisał:

Dlatego dla kobiet kariera, to często pułapka niespełnialnych oczekiwań, co też w przedmiotowym przypadku mamy. 

Zacznijmy od tego, że dużo kobiet chce robić karierę ale im nie wychodzi, to jest bardzo częste. Sama, stara, przepracowana czasami jeszcze z kredytem. To jest największy przegryw.

 

Później masz mniejszy przegryw czyli lasce której się udało, ale duużooo poświęciła. Poświęciła swoją młodość, szczęście, szanse na posiadanie szczęśliwej rodziny. Kasę ma ale jest nieatrakcyjna dla wartościowych facetów którzy wolą młodsze po prostu. Często też żeby osiągnąć sukces kobieta musiała przybrać archetypowe męskie cechy co powoduje, że staje się ona skrajnie nieatrakcyjna. Faceci nie szukają babochłopa.

 

Ale kobiet przegrywów jest naprawdę dużo, nawet moja siostra. No ładna jest, ale rodziny brak, mieszka z rodzicami, mało zarabia, prawie 30 lat. Z podobnymi się umawiałem xD

 

Ani rodziny ani kariery korwa, tylko feministyczne youtuberki które te słuchają.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 stronach w każdym razie udało się zawęzić grupę docelową:

 

- osoby zamożne, posiadające wysoki status społeczny i krąg towarzyski. 

 

Topka specjalistów, wolne zawody, których wykonawcy osiągnęli sukces, znani politycy szczebla minimum wojewódzkiego, czyli jakieś maks. 2% populacji. 

 

Co w zamian? 

 

Dostęp do tzipy. 😁

 

Ech. Idę na spacer. 

8 minutes ago, NoHope said:

Zacznijmy od tego, że dużo kobiet chce robić karierę ale im nie wychodzi, to jest bardzo częste. Sama, stara, przepracowana czasami jeszcze z kredytem. To jest największy przegryw.

O, moja dobra koleżanka. 

 

Program "szukam męża" napierdala na 300%, wskaźniki na czerwonych polach. 

 

Oczywiście ma być przystojny biznesmen. 😁

 

Tylko chętnych ni ma. 

Edytowane przez maroon
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Jedyny mężczyzna, z którym byłam w dłuższym związku to gosc, który osiągnął bardzo duży sukces, również polityczny.

 

Hipergamia zmusza Cię by iść w tym kierunku. 

 

Edit. Już 6 stron nawaliliście :D kiedy to przeczytam.

images?q=tbn:ANd9GcSPlEWUXZZ0qAl4pUsy7TxRYdcQ1Th0JXINRJwTX_RT21gjIx7UKLPG4RnXSmEwV3YQzWk&usqp=CAU

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:

Oczywiście ma być przystojny biznesmen. 😁

Pewnie myśli, że jest atrakcyjna bo jest przecież "niezależna i silna" a taki biznesmen to woli ruchać albo nawet być sugardaddy jakieś 22letniej studentki z długi nogami, jędrnym tyłeczkiem i fajnymi cycuszkami.

 

Nieraz próbowałem laskom przedstawić męską perspektywę ale kobiety mają to w piździe, głębokiej. Nie mają kompletnie pojęcia czego chcą faceci. Ale w sumie po co to rozkminiać skoro do trzydziestki faceci ustawiają się do nich w kolejce? A później? A później atrakcyjność spada strasznie. Można gadać co się chce, ale już po 26-28 latkach widać duże objawy starzenia.

Edytowane przez NoHope
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adams napisał:

Nie mam siły wszystkiego czytać - pojawiła się już odpowiedź?

Wprost nie, ale dzięki tym kilku stronom już wiem dlaczego owa pani w wieku 33 lat nadal jest sama:lol:

 

Mnie jednak bardziej interesuje czy ma cellulit, ale skoro siedzi cicho, to pewnie coś na rzeczy jest...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, NoHope said:

Pewnie myśli, że jest atrakcyjna bo jest przecież "niezależna i silna"

Gorzej. Chodzi na jakieś terapie dla kobiet "skazanych na sukces", gdzie jej mówią że ma być silna i asertywna. Efekty są takie, że nie da się o niczym dyskutować, bo zaraz jest awantura. 

Quote

 

a taki biznesmen to woli ruchać albo nawet być sugardaddy jakieś 22letniej studentki z długi nogami, jędrnym tyłeczkiem i fajnymi cycuszkami.

Bo taka jest prawda. Kto 19-letnią studentkę ruchał, ten wie. 

 

Zasadniczo po 30-ce też się zdarzają kobiety z ekstra ciałem, wciąż jędrnym, ale to są bardzo sporadyczne wyjątki - genetyka głównie decyduje. Większości dupa i cycki zaczynają obwisać gdzieś w okolicach 28-30. Znowu przykład młodszej koleżanki, gdzieś do 26 roku super dupa, a teraz w wieku 29, mimo uprawiania sportu i dbania o ciało..., no niestety widać wiek, genetyki się po prostu nie przeskoczy. Jak kobieta ma słabą (zresztą faceta też dotyczy), to te jej "okienko" jest bardzo wąskie. 

8 minutes ago, Krugerrand said:

 

Mnie jednak bardziej interesuje czy ma cellulit, ale skoro siedzi cicho, to pewnie coś na rzeczy jest...

To jeszcze nie dostałeś foty na priv w kostiumie kąpielowym? To i nie ma czego żałować. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kinga3811 napisał:

Tak jak wspomniałam, mialam do tego zle doświadczenia z dzieciństwa i lęk przed bliskością.

 

To proste i wiadome od wieków: kobiecie małżeństwo jest potrzebne do poczucia stabilizacji, a mężczyźnie do zapewnienia sobie stałego seksu.

 

Szczerość i uczciwość to dla mnie podstawa 😉 Zawsze gardzilam kobietami, które do ślubu kłamały i obciagaly w pocie czoła, żeby po ślubie od razu zabierać misia do notariusza 😂 oraz dawać szlaban na grotę.

Tak samo zle zdanie mam o typach, którzy udają miłość do kobiety, żeby dostać dostęp do piczy.

To fajnie, że masz takie podejście w kwestii majątku. Szanuję. Poważnie!
BArdzo dobrze, że zdajesz też sobie sprawę ze złego doświadczenia z dzieciństwa i tego że jesteś obsrana przed bliskością.
Miałem od cholery takich akcji z kobietami że najpierw chciały bliskości a później odwalały numery i prowokowały odrzucenie.
To jest głównie przyczyna tego, że tak wiele osób jest teraz samemu a nie "czady-srady", "karuzele kutasów" i "ściany".
Jeszcze jedna uwaga do tego co napisałaś powyżej. Po 40 roku życia ( a tak jak napisałaś celujesz w mężczyzn w tym wieku )  mezczyznom aż tak bardzo nie zależy "aby się dostać do piczy" zależy im raczej na SPOKOJU. Myśle, że podobnie jak kobietom. Cóź, ludzie zaczynają się po prostu łapać na tym, że mają podobne wartości, lubią w ten sam sposób spędzac wolny czas i to nie przed kompem, że mają już dość wariatek lub przemocowców i narcyzów.
Na Twoim miejscu szukałbym nowych znajomosci na koncertach, w teatrach i  na takich wydarzeniach na jakie sama lubisz chodzić. W najgorszym wypadku będzie to po prostu spędzony przez Ciebie miło czas. W najlepszym - wiadomo szansa na poznanie kogoś interesującego.
FB randki jest niezły bo pokazuje wspołnych znajomych a przez to można już mieć jakieś pojęcie o drugiej osobie ("kto z kim sie zadaje, etc")

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kinga3811 napisał:

Gdzie kobieta po 30stce może poznać faceta, który chce założyć rodzinę. 

Nie interesuja mnie w ogóle relacje typu FWB, LAT itd.

 

Interesuje mnie ktoś, będący w stanie zaopiekować się rodzina, kto rozumie, że kobieta to nie facet. 

 

Już brałem się za pisanie "mizioginistycznego" wpisu pod tytułem "trzeba było sobie znaleźć dobrego chłopaka za młodu a nie skakać po karuzeli badboyow" ale sobie oszczędzę tej przyjemności 🙂 Sprawa jest podobna jakby młody nieśmiały studenciak napisał "gdzie może sobie znaleźć dziewczynę" - no ciężko będzie i tyle. Teraz role się odwróciły i to ty jesteś na miejscu takiego chłopaka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

Mam dobrego kandydata

On mieszka na Suchodolszczyznie to daleko :P

9 minut temu, maroon napisał:

Myślisz, że ma to związek z tym, że divy po 300pln nie chcą mu dawać? 🤔

Raczej nie,  po prostu z nudów. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maggienovak napisał:

Koniec tematu. 

Ja już udzielać się nie będę.

Na Twoim miejscu też bym się nie udzielała, cały czas Cię gnoja i wypisują, że wykastrowałas swojego męża, chociaż tłumaczyłas, że gdyby nie Ty to on by nic nie załatwił.

 

Jakbym poszła w pozwy, to bym niezle odszkodowania ukręciła, teraz po IP można wszystkich zlokalizować. Widzę, że admini to tutaj śpią. Sądy i prokuratury nie śpią. 

 

 

NIE, nie jestem archem. Dla Was wszyscy, którzy nie wypisują, że kobieta kończy się po 25tce, o sradach, karuzelach i nie maja wulgarnej, brzydkiej twarzy jak @Lalka to archy. Zieeeew

Edytowane przez Kinga3811
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.