Skocz do zawartości

Mudzin rasista nagrywa z Polski


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

A może pokaże swoją ojczyznę jak na każdego białego mówią mzungu i pokazują palcami? Może pokaże jak widzą białego to widzą bankomat albo frajera do wydymania na hajs? Może pokaże dzielnice w miastach USA gdzie za bycie białym dostaje się w najlepszym wypadku wpierdol? W Azji jesteśmy białasami i nikt nie robi z tego problemu.
Gość szuka taniej sensacji, no ale nic dziwnego bo największymi rasistami są murzyni.  Sam w filmie nazywa Polaków europejskimi obywatelami 2 lub 3 ciej kategorii. 
Dobre też jak przypisał barbera tylko czarnym hahahah, to już było poniżej dna. 
Pierwszymi DJ ami też byli biali, coś mu się pomieszało w główce ;) 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaty pigmentalnie kolega o korzeniach z kontynentu afrykańskiego.

Prosi się by ktoś mu wytłumaczył kilka rzeczy poza wizją.

A kto się usilnie prosi.

Prędzej czy później spotyka się z pozytywną odpowiedzią.

 

I tej odpowiedzi, zwanej spodziewanym wydarzeniem przyczynowo-skutkowym, szczerze mu życzę.

 

Coraz więcej podobnych kolesi kręci się po Warszawie.

Mzungu solo.

Ale już przybysze z bliskiego wschodu, z założenia, występują wyłącznie stadnie.

Albo wielu w grupie, albo żaden.

Ostatnio byłem świadkiem, jak grupa nagabywała dziewczynę pod Złotymi Tarasami by podała swojego FB czy Ig.

Nie dostali.

Od pewnego czasu zauważam, a obserwatorem jestem dość niezłym.

Że młode Polski widząc grupę Muhamadów czy Mzingu idących naprzeciw.

Robią wszystko by uniknąć kontaktu wzrokowego i zaczepek, zagadywań.

Często dłoń sięga wtedy po komórkę a komórka z dłonią lądują tak, aby twarzą nie patrzeć na zaczepiających.

Mija - komórka wraca do kieszeni w kurtce.

Tzw. taktyczne niezauważenie.

 

Tak więc nie jest jeszcze tak źle.

Mzingu czy Muhamad to jednak nie Guiseppe z Verony czy Alvaro z Barcy.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam oglądać jego wypocin. Jest na to sposób, przynajmniej na yt - zamiast 'watch?v=' dać 'embed/', np.:

 

https://youtube.com/watch?v=fiKG2Yb9goc

 

->

 

https://youtube.com/embed/fiKG2Yb9goc

 

To jeśli już koniecznie oglądać w celach edukacyjnych.

 

W kwestiach psycho-społecznych to on ma myszkę, p0lkę, która go podjudza, tak, że jest to też element jego problemu.

 

Nie wiem czy jest zwyczajnie głupi, czy ktoś mu za to płaci ale widać, że nie startuje do ludzi w swojej kategorii wagowej i to jest, z pewnością, przemyślana taktyka bo gdyby się przeżył do jakieś łysego to by dostał plombę i by się dyskusja skończyła. Jest naprawdę agresywny w tym co robi i ewidentnie nie trafił (swój) na swego jeszcze a sztuczki się boją oskarżenia o rasizm, co też widać. Nie są tak sprani jak na zachodzie ale jednak mocno się hamują.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak przed Euro 2012 organizacja Nigdy Więcej szukała na siłę rasizmu w Trójmieście. Gdy jednak nie znaleźli niczego obraźliwego, to sami namalowali jakieś antysemickie hasła.

 

Cytat

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!''
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada:"Napij się mleka"
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie oglądałem (choć przeczuwam okrutną bekę), ale już widzę, że panu towarzyszy biała, polska niewiasta. Aż chce się rzec: "typowe".

Natomiast nie widzę nic złego w tym, aby uczyć dzieci, że nie mówi się "bambo" na czarnoskórych, ani nie wskazuje się ich palcem mówiąc "o, murzyn!", bo to po prostu niegrzeczne. I nie chodzi mi tu o jakąś chorą tresurę spod znaku "white guilt", tylko o podstawy życia wśród innych ludzi. Dzieci są dziećmi, ale to nie znaczy, że należy im pobłażać w każdej kwestii (a często tak jest w naszym społeczeństwie).

Typ ewidentnie przewrażliwiony, wprawdzie miał prawo oczekiwać przeprosin, ale nie powinien zachowywać się tak agresywnie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Krugerrand napisał:
 

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!''
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada:"Napij się mleka"
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

Rozwiń  

Murzynek Bambo w Afryce mieszka

Jak już tam mieszka - to niech tam mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zychu napisał:

Jeszcze nie oglądałem (choć przeczuwam okrutną bekę), ale już widzę, że panu towarzyszy biała, polska niewiasta. Aż chce się rzec: "typowe".

Natomiast nie widzę nic złego w tym, aby uczyć dzieci, że nie mówi się "bambo" na czarnoskórych, ani nie wskazuje się ich palcem mówiąc "o, murzyn!", bo to po prostu niegrzeczne. I nie chodzi mi tu o jakąś chorą tresurę spod znaku "white guilt", tylko o podstawy życia wśród innych ludzi. Dzieci są dziećmi, ale to nie znaczy, że należy im pobłażać w każdej kwestii (a często tak jest w naszym społeczeństwie).

Typ ewidentnie przewrażliwiony, wprawdzie miał prawo oczekiwać przeprosin, ale nie powinien zachowywać się tak agresywnie.

 

Dzieciaki pewnie pierwszy raz w życiu zobaczyły czarnoskórego i skojarzyły z wierszykiem. Ten murzyn jest zaburzony skoro coś takiego go rusza, do tego stopnia, że odwala scenki. Ah, zapomniałem. Przecież kamera była włączona.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191, tak czy inaczej, podtrzymuję swoje zdanie. Tak jak nie lubię, gdy ktoś wyraża się o nas "polaczki" (mnie też się zdarzało, przyznaję), tak samo rozumiem człowieka, który nie chce, aby odnoszono się do niego per "bambo" czy "murzyn". Polska tożsamość nie ucierpi, jeżeli uświadomimy ludziom, że powinniśmy traktować się na równi... - i czasem wczuć się w sytuację kogoś innego, bo z tym też u nas krucho.

 

Udane współistnienie wymaga pracy z obu stron, nie tylo roszczeniowości z jednej i uległości z drugiej.

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pooglądałałem te jego filmy, poczytałem wypowiedzi. Moim zdaniem facet po prostu się wkurwił (bo każdy ma swoje granice cierpliwości) i zaczął reagować emocjonalnie (może nawet zbyt emocjonalnie), do tego stopnia, że zaczął zachowywać się jak pajac. Ale nie będę gościa potępiał, zwłaszcza, że sam napisał:

Cytat

Nie atakuję Polaków, szanuję Polskę. Polacy ogólnie są dobrymi ludźmi z wielkimi wadami :zakompleksionymi itp, szkoda ale nie ma idealnych ludzi. Dużo Polaków właśnie są dobrymi ludźmi. Mój problem jest z rasitowskimi Polakami a nie z normalnymi Polakami

Podejrzewam, że gdyby zmienił miejsce zamieszkania z Sosnowca na Warszawę czy Gdańsk, to problem byłby marginalny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.