Skocz do zawartości

Odwrócenie wektora wojny hybrydowej z Białorusią


kiepura

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kespert napisał:

W sumie robią co mogą, by promować tolerancję wobec innych narodowości - nawet swoim kosztem

Polacy nienawidzą nawet siebie nawzajem, przez co są rozgrywani jak dzieci. Polak sam żre gówno i jest ruchany w dupę, ale z pogardą patrzy na Ukraińca czy Syryjczyka. Imigranci są tylko narzędziem, to tacy sami ludzie jak my. Tu się odbywa wielka gra, a nienawiść ludności tubylczej zostaje skanalizowana w kierunku koczujących na wschodniej granicy. Nie podważam zasadności działań państwa, zwracam tylko uwagę, że nie jesteśmy na skraju wojny - nie dajcie się ponieść tej retoryce. A tym, którzy myślą, że presja migracyjna na wschodnią Europę zakończy się wraz z rozwiązaniem problemu pogranicznego, nie rozumieją, że jesteśmy u progu nowej wędrówki ludów.

 

 

Teraz, Libertyn napisał:

Gułagowy kołchoz? 

Tak, ale taki, gdzie to ja wszystkim zarządzam. Jeżeli mnie przekonasz, przyjmę cię do firmy. Widzę w tobie potencjał. :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś porażka. Tam powinien być ostawiony mur z prefabrykatow betonowych, oswietlony, zaorany pas ziemi z jakimis petardami hukowymi czy cos i dopiero zasieki z concertiny. Jakby coś mur przelazlo to powinni strzelać tuż obok w piach ostrzegawczo, a jakby lazło dalej, to już nie ostrzegawczo. 

 

Pan z filmu zestresowany, ale nie ma się co dziwić, jak tam taką prowizorkę odpierdalają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maroon napisał:

Gwałt i seks z murzynem to są dwie podstawowe fantazje erotyczne białych kobiet. Więc czemu tu się dziwić? Po prostu głośno mówią o czym marzą. 

 

Żyjemy w czasach upadku każdych wartości i trzeba się do tego przyzwyczaić. Efekt uboczny globalizacji. 

 

 

Za dużo p0lek bracie, za dużo. Nie służy ci ich towarzystwo mi z resztą też nie.

 

Niemry się bardziej szanują. Nie mówię, że są jakieś super bo nie są ale jednak...

13 minut temu, Ace of Spades napisał:

Nie tylko, jeszcze są tęczowi chłopcy i młodzieńcy w koloratkach.

NIE SONDZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Król Jarosław I said:

 

 

Za dużo p0lek bracie, za dużo. Nie służy ci ich towarzystwo mi z resztą też nie.

Ostatnio jak widzę kogoś znajomego w relacji z nową panią, to odfiltrowuję "miłość" i wychodzi czarno na białym, o co tak naprawdę chodzi. 

 

Interesowność, wyrachowanie, hajsy, ślub, bombelek, a przede wszystkim pokazywanie się wszędzie dookoła z nowym misiem. 

 

Ogólnie mnie to przygnębia. 

 

Chyba tylko małolaty z daddy issues pozostają, przynajmniej przez jakiś czas będą szczerze zaangażowane. 

 

A i żadnych karwa lasek, które mają zamężne siostry. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zatarra napisał:

https://streamable.com/nw5y2t

 

I się zaczęło?

Tego nerwowego zielonkie to na tyły wysłać a nie na granice. 

W odpowiedzi na białoruskie obelgi powinien mówić "kocham cię bracie" a nie dać się prowokować jak dziecko. ech

 

Oglądając ten filmik mam przeczucie ,że nie będzie nawet sensu jechać na Białoruś szukać sobie dziewczyny. Te wszystkie działania Łukaszenki oraz naszego rządu mogą doprowadzić do skłócenia naszego narodu z białoruskim.  A najgorsze jest to ,że ten problem można zakończyć dwoma prostymi rozwiązaniami

 

1. Znieść sankcje z Białorusi i Unia Europejska wraz z Polską zostawiają  w spokoju władze białoruskie i całą Białoruś .  Niech sobie żyją jak chcą . Łukaszenka też wiecznie żyć nie będzie . Najmłodszy już dawno nie jest. 

 

2. Niemcy likwidują zasiłki dla imigrantów . Dobrze ,żeby swoje zasiłki dla imigrantów zlikwidowała również Szwecja czy inne bogate kraje zachodnie. To od razu spowoduje ,że imigracja w stronę Europy przynajmniej stopnieje do naprawdę bardzo  małych rozmiarów . 

 

Może jestem głupi i źle analizuje sytuację, ale wydaje mi się te to wystarczyłoby. 

 

To są proste i skuteczne rozwiązania.  Jednak Unia Europejska , wszystkie jej kraje członkowskie  wolą bawić się w setki bezsensownych spotkań przy kawie i herbacie , trwonić cenny czas i przebierać w setkach  stron papieru i na sam koniec nakładać sankcje bo niczego innego nie potrafią. 

 

Unia Europejska leczy skutki a nie przyczyny.  Nasz rząd dodatkowo jeszcze temu przyklaskuje i w sumie spełnia rolę obrońcy Niemiec bo imigranci właśnie tam idą po zasiłki. Wszystko kosztem naszej granicy.  

Edytowane przez Everson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.