Skocz do zawartości

Proszę o usunięcie konta.


Haruka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Proszę o usunięcie konta. Zakładam temat, bo nie mam możliwości usunąć konta sama, brak jest też odpowiedniego działu do zgłoszenia chęci opuszczenia forum i nie mam możliwości również napisania prywatnej wiadomości do moderatorów (wyświetla się komunikat: "Możesz wysłać tylko 0 wiadomości na minutę. Proszę spróbować ponownie później.").

 

Pozdrawiam.

  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
W dniu 25.01.2024 o 16:47, Giętkawiartarka napisał(a):

Nic takiego się nie stało.

Według mnie nie potrzebne, jestem za tym, żeby nie logować się przez rok, zalogować się po roku, też chciałem skasować konto. nie logowałem się przed dłuższy czas i mi przeszło :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Druid napisał(a):

Według mnie nie potrzebne, jestem za tym, żeby nie logować się przez rok, zalogować się po roku

 

To indywidualna sprawa każdego użytkownika czy chce dalej być na forum czy się żegna.

My tutaj nikogo nie trzymamy na siłę.

 

Czasami jednak warto zrobić sobie przerwę a nie od razu emocjonalnie podejmować decyzję.

 

W przypadku rezerwatek jest zauważalny punkt wspólny mianowicie gdy kończy sie atencja, 

wysłuchiwanie żali jaki świat niedobry i mężczyźni be, gdy użytkownicy głównie mężczyźni dosadnie 

powiedzą prawdę prosto w oczy na otrzeźwienie wtedy rezerwatka podejmuje decyzję

o usunięciu konta czy po prostu nie wchodzeniu na forum bo emocjonalnie nie wytrzymuje napięcia

wręcz widzi, że nie ugra już swojego prywatnego interesu.

 

Te cykle trwają co kilka tygodni, miesięcy a kolejne próby zakładania kontrowersyjnych tematów przez rezerwatki

mające wzbudzić w mężczyznach chęć darmowej atencji, poczucie winy, wstydu czy braku kończą sie fiaskiem

bo nasze chłopaki wiedzą co to kobiece gierki, manipulacje, emocjonalny szantaż.

 

Były też takie co odchodziły dlatego bo sklasyfikowani przez nie mężczyźni jako Ci silni byli usuwani z forum za trolling,

złe zachowanie a one w formie solidarności z nimi też odchodziły.

 

Ludzie na forum będą przychodzić i odchodzić, nie mamy na to wpływu co im akurat w głowach siedzi.

Na pewno forum od tego nie upadnie bo jest jeszcze tutaj masa wartościowych ludzi🙂 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.