Skocz do zawartości

Jak kolega może spierdolic podryw


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2021 o 19:19, Montella26 napisał:

A on, że w sumie to jego dziewczyna wspomniała, że ona się z kimś tam spotyka, spotykała ale jej się ostatnio z tym kimś nie układa. 


No i zabawa w odbijanego. Jak na weselu. Tylko niedoświadczeni kolesie się na to łapią. Baby nawet same własnego życia emocjonalnego nie potrafią ogarnąć tylko czekają aż przyjdzie ktoś i jej każe zerwać z jej obecnym. Komedia.

Chociaż niektóre lubią być odbijane. Jakie to są emocje! A jak już sobie obydwu rywali do jej serca po mordzie przy niej da to normalnie jak turniej rycerski. I ta zazdrość wśród koleżanek. "Patrzcie jaka jestem zajebista! Zmanipulowane zdesperowane przydupasy walczą o moje serce"

Olej ją i tyle

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


No i zabawa w odbijanego. Jak na weselu. Tylko niedoświadczeni kolesie się na to łapią. Baby nawet same własnego życia emocjonalnego nie potrafią ogarnąć tylko czekają aż przyjdzie ktoś i jej każe zerwać z jej obecnym. Komedia.

Chociaż niektóre lubią być odbijane. Jakie to są emocje! A jak już sobie obydwu rywali do jej serca po mordzie przy niej da to normalnie jak turniej rycerski. I ta zazdrość wśród koleżanek. "Patrzcie jaka jestem zajebista! Zmanipulowane zdesperowane przydupasy walczą o moje serce"

Olej ją i tyle

Olałem. Pisałem post wcześniej, że wybrałem się wieczorem pobiegać. I ze ją spotkałem jak szła z jakimś typem na spacer. Zapytałem kumpla czy to ona. On dowiedział się co i jak i powiedział, że mam oko bo to była ona. 

Czyli słusznie zrobiłem, że nawet nie zagadałem do niej na fejsie. Bo odrazu zapaliła mi się lampka. 28 lat panna. 

Na co się wtrącił i teskt do mnie " to co miała w nieskończoność na ciebie czekać, to się umówiła już z kimś" 

Beciak lvl 100. Tak kurwa dwa dni nie zagadywałem to już trzeba kolejnego. 

Wpadła jak sliwka w kompot i tyle. 😅😅😅

 

A najlepsze jest to, że mi nie powiedział że spotyka się z kimś. Tylko dopiero musiałem zacząć węszyć. Mam nadzieję, że nie chciał mnie wjebac na minę. 

 

Nie wiem co ze mną nie tak. 

Ale odrazu po czymś takim czuje wstręt i nie mam zamiaru zagadywać do taj panny. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.