Skocz do zawartości

Kobiety zazdroszczą mężczyznom penisa


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia.

 

W kulturze masowej utarło się, że mężczyźni o niczym innym nie myślą, tylko w kółko o tak zwanej dupie Maryny.


Wbrew uznanym stereotypom, to właśnie zachowanie kobiet bardziej jest zdeterminowane myśleniem seksualnym, niż ma to miejsce w przypadku mężczyzn.

 

Nie wszyscy jednak wiedzą z czego to wynika.

 

Otóż u podłoża problemu znajduje się głęboka jak Rów Mariański frustracja seksualna.

 

Przeanalizujmy poniższy film przedstawiający reakcję kobiety na prawdę o defekcie płci żeńskiej pozbawionej fallusa, przedstawionej na zajęciach z biologii ewolucyjnej.

 

 

Energiczne i ekspresyjne okrzyki, oraz przede wszystkim zamaszyste ruchy rękoma symbolizują fellacio, czyli pragnienie całkowitego spełnienia seksualnego.

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bad intentions
Może trochę rozwiniesz temat?
Sama teza, de facto bez żadnych argumentów.
Zazdrość o fallusa, z czego to wynika według Ciebie, lub jakichś źródeł?
Temat może być ciekawy, ale wymaga doprecyzowania i jakichś argumentów.
Taki sam temat można założyć w stronę mężczyzn, że są sfrustrowani, bo nie mają cycków. Bez żadnych potwierdzeń jest to tylko opinia, którą można określić seksistowską, w obie strony.

16 hours ago, bad intentions said:

to właśnie zachowanie kobiet bardziej jest zdeterminowane myśleniem seksualnym

Coś na potwierdzenie słów? Jakieś doświadczenia, materiały, artykuły?

Nie neguję przedstawionych poglądów, po prostu liczę na większe pochylenie się nad tematem, bo tak to rzucanie ogólnikami, a temat jest de facto tak głęboki, że wiele książek można by pewnie napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Samename napisał:

Coś na potwierdzenie słów? Jakieś doświadczenia, materiały, artykuły?

Freud zauważył to już sto lat temu, wystarczy wpisać w google kompleks fallusa, i gwarantuję Ci, że przy odrobinie chęci znajdziesz wiele materiałów.

 

4 minuty temu, Samename napisał:

Taki sam temat można założyć w stronę mężczyzn, że są sfrustrowani, bo nie mają cycków.

Cycki to cycki, mężczyzna też ma cycki, tylko trochę mniejsze, who cares.

 

Penis daje ogromne możliwości, nawet tego nie porównuj.

 

Penis jest kwintesencją dominacji, penisem chłopie możesz zapłodnić kobietę, możesz sprawić, że 9 miesięcy będzie się męczyć z wielkim brzuchem.

 

Tłumaczyłem to już między innymi w tym temacie:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bad intentions napisał:

Penis daje ogromne możliwości, nawet tego nie porównuj.

 

Penis jest kwintesencją dominacji, penisem chłopie możesz zapłodnić kobietę, możesz sprawić, że 9 miesięcy będzie się męczyć z wielkim brzuchem.

Możesz go też włożyć między drzwi i futrynę 😎 Litości już mi się memy kończą 😎

Patrick Stewart to reprise Picard role in new Star Trek series

 

Edytowane przez Templariusz
  • Like 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bad intentions Da się zauważyć, że wykazujesz się na forum wyjątkową aktywnością produkując tematy o wątpliwej przydatności. Nie chcę nikomu mówić jak ma żyć, jednak gdybyś z takim samym nastawieniem zaangażował swój czas i energię w inne ważne obszary życia, takie jak np. zarabianie pieniędzy. To jestem pewien, że w przeciągu 5 lat znalazłbyś się na liście Forbesa.

 

Reasumując po co ty tracisz czas na rozkimny o tym czy kobiety zazdroszczą nam fallusa?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, דניאל napisał:

Reasumując po co ty tracisz czas na rozkimny o tym czy kobiety zazdroszczą nam fallusa?

Bo tutaj tak naprawdę leży klucz do zrozumienia kobiet, w tej zazdrości kryje się ostateczny determinator kobiecych zachowań.

 

Bagatelizujesz ten temat, bo nie dostrzegasz dalekosiężnych konsekwencji mojej tezy, ja myślę dalekowzrocznie i rozlegle, kompleksowo, tak jak notabene myślał Carl Gustav Jung.

 

Za pomocą tego założenia w innym temacie wyjaśniłem już problem niskiego pożądania seksualnego kobiet, widzisz jaki ogromny potencjał tkwi w tym temacie?

 

Uwierz mi Bracie, wiem o czym mówię, tym tematem sięgam daleko w przyszłość, jeszcze nikt w ten sposób nie spojrzał na kobiety, to właśnie ja je ostatecznie i definitywnie wyjaśnię.

 

Pieniądze jest zarobić bardzo łatwo, odpowiedni mindset to również nic wymagającego, to właśnie brak łatwego dostępu do kobiet jest największą bolączką mężczyzn od zarania dziejów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, bad intentions napisał:

Freud zauważył to już sto lat temu, wystarczy wpisać w google kompleks fallusa, i gwarantuję Ci, że przy odrobinie chęci znajdziesz wiele materiałów.

Freud i jego psychoanaliza już dawno są niemodne.

Jeżeli czegoś kobiety nam zazdroszczą to raczej będzie to - zaradność, inteligencja, kreatywność a przede wszystkim POCZUCIE HUMORU i DYSTANS DO SIEBIE I TEGO ZJEBANEGO ŚWIATA!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

 

Uwierz mi Bracie, wiem o czym mówię, tym tematem sięgam daleko w przyszłość, jeszcze nikt w ten sposób nie spojrzał na kobiety, to właśnie ja je ostatecznie i definitywnie wyjaśnię.

 

A powiedz mi Bracie, czy jak w pewnym wątku opisywałeś scenę podrywu. To ona Ci się naprawdę przydarzyła czy buchnąłeś ją z filmu?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem o sobie nieskromnie, pewnie jak i wielu na tym forum, że jako tako kobiety rozumiem i wiem jak funkcjonują, ale nigdy nie przeszło mi przez myśl, aby rozpatrywać to w kategoriach wręcz "chujowych".

 

16 minut temu, דניאל napisał:

To ona Ci się naprawdę przydarzyła czy buchnąłeś ją z filmu?

Wziął ją z "Taksówkarza".

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bad intentions napisał:

Za pomocą tego założenia w innym temacie wyjaśniłem już problem

Nic nikomu nie wyjaśniłeś, bardzo optymistycznie i bezkrytycznie podchodzisz do swoich wypowiedzi widzę. Już taka osoba na forum była :)

 

1 godzinę temu, bad intentions napisał:

wiem o czym mówię, tym tematem sięgam daleko w przyszłość, jeszcze nikt w ten sposób nie spojrzał na kobiety, to właśnie ja je ostatecznie i definitywnie wyjaśnię.

Ja jebie, prorok :)

 

Trolling level hard. Już Afryka dała wystarczająco do myślenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Kobiety zazdroszczą mężczyznom penisa

Chyba twoja stara.

 

(Skoro i tak już zeszło na Freuda...)

 

Z paroma kobietami miałem w życiu do czynienia, i każda czegoś nam zazdrościła (od szczania na stojąco przez siłę fizyczną po lepsze starzenie się), ale fiutek jakoś nigdy nie był wysoko na liście.

 

(Tak zupełnie nie a propos, czy jestem jedyną osobą, która uważa, że @bad intentions jest dziunią, która usiłuje nieudolnie trollować, żeby ośmieszyć mężczyzn? Bo jak się to-to czyta, to brzmi jak kiepska parodia chłopa wymyślona przez mizoandryczną brzydulę, która w życiu nie miała do czynienia z facetem, bo żaden normalny chłop by jej nawet kijem od miotły nie dotknął).

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sundance Kid napisał:

(Tak zupełnie nie a propos, czy jestem jedyną osobą, która uważa, że @bad intentions jest dziunią, która usiłuje nieudolnie trollować, żeby ośmieszyć mężczyzn? Bo jak się to-to czyta, to brzmi jak kiepska parodia chłopa wymyślona przez mizoadryczną brzydulę, która w życiu nie miała do czynienia z facetem, bo żaden normalny chłop by jej nawet kijem od miotły nie dotknął).

To jest Arch.

A czy jest dziunią - tego nie wiadomo.

Zresztą, enigmat może być o wiele poważniejszy: sądząc po założonym temacie, może być nawet i shemale. 

To poniekąd ułatwia sprawę, można pisać na luzie i części ogólnej i w Rezerwacie. :)

Edytowane przez Casus Secundus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sundance Kid napisał:

(Tak zupełnie nie a propos, czy jestem jedyną osobą, która uważa, że @bad intentions jest dziunią, która usiłuje nieudolnie trollować, żeby ośmieszyć mężczyzn? Bo jak się to-to czyta, to brzmi jak kiepska parodia chłopa wymyślona przez mizoandryczną brzydulę, która w życiu nie miała do czynienia z facetem, bo żaden normalny chłop by jej nawet kijem od miotły nie dotknął).

 

To prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bad intentions napisał:

Penis daje ogromne możliwości, nawet tego nie porównuj.

 

Penis jest kwintesencją dominacji, penisem chłopie możesz zapłodnić kobietę, możesz sprawić, że 9 miesięcy będzie się męczyć z wielkim brzuchem.

 

Tłumaczyłem to już między innymi w tym temacie:

 

Jakbym słyszał profesora od relacji damsko-męskich sławnego ANALCONDA😁

On już dawno zrobił badania na ten temat.

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.