Skocz do zawartości

Coraz więcej Polek przechodzi na islam Dlaczego?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem nieco zdziwiony postawą niektórych, ciekawe czy kiedy sytuacja byłaby odwrotna oni też staliby i patrzyli jak rżniemy ich kobiety, czy jechali by z nami jak z burymi sukami. 

 

No właśnie.. 

 

Pozycja społeczna polskiego mężczyzny nie zostanie przywrócona obojętnością, na ruchy społeczne. Każda "zabrana" Polka to 1 kobieta mniej dla naszego chłopaka, co do jakości tych kobiet już można by dyskutować, ale jednak to strata. 

 

Od wieków mężczyźni prowadzą wojny o zasoby, wpływy, władzę, a jednym z tych zasobów są właśnie kobiety, obojętna postawa mężczyzn w tym temacie nie wróży dobrze przyszłości społeczeństwa jako ogółu. 

 

Także ten..

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Mam znajomego, co przeszedł na Islam i wziął sobie Islamkę za żonę, z Iranu zdaje się - tu w Polsce. Ogólnie jest zadowolony, bo jak mówi zyskał wewnętrzny spokoj...

Czego to nasi chlopcy nie odwala dla waginy , wewnetrzny spokoj i islam 😂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka Billa Gatesa niedawno wyszła za mąż. Za muzułmanina. Nie wiem, jak poważnie traktuje swoją wiarę, ale ślub był w obrządku muzułmańskim.

 

https://www.vogue.pl/a/digitalsynication-multikulturowe-wesele-corki-billa-gatesa

 

Ps. Wszyscy goście zaszczepieni :) którą dawką?

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bad intentions napisał:

Dodatkowo Arabowie są z natury bardzo porywczy i dominujący

A w Polsce prawo rozwodowe jak jest skonstruowane, w Polsce Polacy tez są dominujący, tylko c oz tego, skoro aparat prawny, emerytalny, prawo rozwodowe, zarobki, gdzie 50 swojego wynagrodzenia oddaje Państwu jest przeciwko facetowi.

22 godziny temu, bad intentions napisał:

obieta wewnętrznie posiada pragnienie bycia uległą,

Zobacz, co lansuje mainstrim, moden nowoczesne czasopisma, media.

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

chęć zdobycia lepszych genów

?????

 

Przecież czytałem coś na temat tego, jak się żenią z 12 letnimi dziewczynami, dla mnie to jest obrzydliwe.

 

https://www.sadistic.pl/endogamia-religijne-kazirodztwo-muzulmanow-vt173397.htm

https://natemat.pl/blogi/janwojcik/120049,kazirodztwo-i-jego-skutki-w-spolecznosciach-muzulmanskich

https://zastopujczas.pl/satanizm/islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie/

https://gloria.tv/post/k4KGLtDjVPrr4GGB4Lc1DB68H

https://www.cda.pl/video/6499282f?a=1&html5

https://www.fronda.pl/a/kazirodztwo-pedofilia-zoofilia-ponury-swiat-islamskiego-seksu,95562.html

 

11 godzin temu, Ramzes napisał:

Owszem nad dbałością o siebie możemy zawsze popracować. Nie podejrzewałbym by w tamtejszej kulturze byłoby dużo lepiej. Tymczasem:

 

1495631009_jeeuqh_600.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

z mężczyznami z Polski są atrakcyjniejsi z wyglądu.

Jeśli Janusz nosacz zrobił dziecko, Sebix, to wychodzi na to, że polscy nie mają aż tak złych genów, skoro ojcem niejednej pięknej Polki jest Janusz nosacz lub sebbix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

ojcem niejednej pięknej Polki jest Janusz nosacz

 

Polemizowałbym.

Polscy mężczyźni będący w związkach czy małżeństwach w większości nie robią testów DNA zaraz po porodzie, więc jaką mają pewność, że to ich dziecko?

A żonka czy partnerka jak wiesz potrafi ukryć prawdę by Janusz łożył i wychowywał nie swoje potomstwo.

Dla kobiet byt i bezpieczeństwo jest ważniejsze niż dobro mężczyzny, który jest traktowany przez nią jak zasób/narzędzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

ciekawe czy kiedy sytuacja byłaby odwrotna oni też staliby i patrzyli jak rżniemy ich kobiety, czy jechali by z nami jak z burymi sukami.

No właśnie. Pisałem o tym już kiedyś - kobiety też są niejako zasobem naszej ziemi, ustepowanie pola obcym jest kolejnym przejawem słabości. Poza tym, często jest tak, że dziki, przybywając do obcego kraju, poprzez ruchanie miejscowych kobiet kastruje miejscowych samców. Tak jak pewien czarny na yt pisał w komentarzach (odnośnie do polskich kobiet): "wściekłość was bierze, bo wasze niebieskookie blondyny są ruchane przez czarnego. Was będzie mniej, a takich jak ja będzie więcej". Czysty atawizm, ale tak jest. Za taki tekst czarnuchowi należy się konkretny strzał w ryj, taki dyscyplinujący, bo pokazał czarno na białym (ach, te gry słowne), że nie przybył tu w pokoju i ma gdzieś szacunek do miejscowych.

Przede wszystkim jednak należy starać się być lepszym od tych obcych. A nie jest to trudne, bo większość z nich to słabe kmioty. Tak więc nie bójcie się konfrontacji, patrzcie im w oczy, a zobaczycie, że szybko wymiękną.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

No właśnie. Pisałem o tym już kiedyś - kobiety też są niejako zasobem naszej ziemi, ustepowanie pola obcym jest kolejnym przejawem słabości. Poza tym, często jest tak, że dziki, przybywając do obcego kraju, poprzez ruchanie miejscowych kobiet kastruje miejscowych samców. Tak jak pewien czarny na yt pisał w komentarzach (odnośnie do polskich kobiet): "wściekłość was bierze, bo wasze niebieskookie blondyny są ruchane przez czarnego. Was będzie mniej, a takich jak ja będzie więcej". Czysty atawizm, ale tak jest. Za taki tekst czarnuchowi należy się konkretny strzał w ryj, taki dyscyplinujący, bo pokazał czarno na białym (ach, te gry słowne), że nie przybył tu w pokoju i ma gdzieś szacunek do miejscowych.

Przede wszystkim jednak należy starać się być lepszym od tych obcych. A nie jest to trudne, bo większość z nich to słabe kmioty. Tak więc nie bójcie się konfrontacji, patrzcie im w oczy, a zobaczycie, że szybko wymiękną.


I załóżmy że podbije i się skonfrontuję z kolorowym gdy ten będzie chciał zabrać jakąś dziewczynę na kwadrat na jebanko. I co wtedy?

Same witaminki na mnie naskoczą, że co ja robię i w ogóle, że one są wolne, żebym się uspokoił, że jestem rasistą itp. itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


I załóżmy że podbije i się skonfrontuję z kolorowym gdy ten będzie chciał zabrać jakąś dziewczynę na kwadrat na jebanko. I co wtedy?

Same witaminki na mnie naskoczą, że co ja robię i w ogóle, że one są wolne, żebym się uspokoił, że jestem rasistą itp. itd.

Tak zapewne będzie, zwłaszcza że dużo polskich szmatławców lepi się do tych nygusów. Ale ja nie namawiam do zbrojnej konfrontacji (a tym bardziej do wpieprzania się w czyjeś życie seksualne, nie wiem, skąd to wytrzasnąłeś). Po prostu: dbać o siebie, chodzić wyprostowanym i być smacznym kąskiem dla kobiet. Bez simpienia i głupich spin. To działa. A groźnie łypiących nygusów przetrzymać spojrzeniem - ale nie bokserskim, a pełnym spokoju i niezachwianej pewności siebie. To ich rozbraja.

O rywalizacji dwóch etnicznie zróżnicowanych grup pisałem jakiś czas temu. Jeżeli nygusy potrafią się bawić w cywilizowany sposób (tzn. oni mogą zarywać do naszych kobiet, a ja mogę podbijać do ich kobiet), to nie ma problemu. Natomiast w przypadku ograniczania dostępu do samic można próbować wytłumaczyć, że nie będzie na to zgody.

Oczywiście nie każdy tak musi robić. Tyle że powinien mieć świadomość, że w oczach nygusa jest kastratem. Ja ogólnie kobiety mam gdzieś, bawię się nimi, ale jestem mocno terytorialny - przy czym podstawą jest dla mnie równe traktowanie każdego człowieka. Zatem żaden nygus nigdy ode mnie nie oberwie za to, że bawi się z jakąś p0lką.

 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, Panowie, że nie jesteśmy jedyni, narzekając na kobiety, które lecą na inne nacje.

Mieszkam w Kanadzie.  Przez jakiś czas pracowałem z Chińczykiem, który narzekał, że CBCsy (Chinese born Canadian) kobiety, lecą na białych facetów, zwłaszcza wysokich blondynów.  Jeżeli weźmie się pod uwagę, że Chińczyków jest o wiele więcej niż Chinek, jego frustracja jest uzasadniona.
W innym miejscu pracowałem z Hinduskami.  Są strasznie wkurzone na rodziców, którzy próbują je swatać z Hindusami.  Według nich najgorsze co może je spoktać, to małżeństwo z najstarszym synem.  Dlaczego?  Otóż, najstarszy syn jest zobowiązany zaopiekować się rodzicami.  Życie z teściami pod jednym dachem nie jest przyjemne.  Mieszkając w Kanadzie, Hinduski doceniają sobie wolność wyboru, i przyznają, że nie-Hindusi, są bardziej dla nich atrakcyjni.
Na koniec dodam, że miałem znajomego Murzyna (z Senegalu), który poślubił Polkę.  Mieli trójkę dzieci, dwie córki i syna.  Po 10 latach żona kopnęła go w d..ę, nastawiła córki wrogo do niego, tak że nie chcą go widzieć.  Czasami widywał tylko syna, oraz aby wyrobić się na płacenie alimentów musiał pracować w dwóch miejscach.
Nie wszędzie jest tak kolorowo jak nam się wydaje.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

załóżmy że podbije i się skonfrontuję z kolorowym gdy ten będzie chciał zabrać jakąś dziewczynę na kwadrat na jebanko. I co wtedy?

Same witaminki na mnie naskoczą, że co ja robię i w ogóle, że one są wolne, żebym się uspokoił, że jestem rasistą itp. itd.

Wypisz wymaluj:

 

 

https://www.google.com/amp/s/rzeszow-news.pl/seksturystyka-rzeszowie-19-letnia-polka-ofiara-upokorzenia-internecie/amp/

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Polscy mężczyźni będący w związkach czy małżeństwach w większości nie robią testów DNA zaraz po porodzie, więc jaką mają pewność, że to ich dziecko?

Nie przesadzaj. Nie ma sensu wszędzie doszukiwać się zdrady. Mam kilku kumpli z bardzo ładnymi córkami. Oni normalni, żony ok, ale żadne piękności, a córeczki śliczne wyszły.

 

Podobnie jest na Ukrainie, sporo ładnych kobiet, a Ukry do przystojniaków nie należą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DOHC napisał:

 

Przecież ona tylko poszła na drinka do niego, oni nic nie robili takiego. 😂😅

 

Szkoda, że twarzy nie widać, żebym na nią nie trafił przypadkiem gdzieś.... 🤢

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 19:26, DOHC napisał:

Wypisz wymaluj:

 

A ten polski cuck, który eskortował panny, po tekście "ar ju reisist?" powinien smoluchowi wybić jedynki. Nie za to, że typ jest czarny, ale za to, że jest chujem i gra kartą rasową. Nienawidzę takich szmaciarzy.

A tak swoją drogą, przypatrzcie się temu chuderlawemu orgazmusowi - naprawdę uważacie, że to dla was konkurencja?

W dniu 19.11.2021 o 09:26, nowy00 napisał:

zdarzyło mi się zobaczyć te niewiasty z Ukrainy i były ekstra 

Gdy zaczynałem studia w Lublinie w 2009, Ukrainki to był taki egzotyczny rarytas - bywały tylko na wschodzie Polski (nie licząc Warszawy) i wyróżniały się na plus (piękne, naturalne, kobiece, ciepłe, seksowne). Teraz już są wszędzie. A nadmiar towaru na rynku prowadzi do obniżki cen. Mnie już mdli, gdy słyszę na ulicy ukraińską paszynkę z tym jej ruskim zaciąganiem. Poza tym - to są już p0lki, nie Ukrainki. A jeszcze dziesięć-osiem lat temu fajnie było spotykać się z Ukrainką czy Mołdawianką.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.11.2021 o 13:52, Martius777 napisał:

Kompendium o islamie, posiada dosłownie odpowiedź na każde pytanie

Warto wiedzieć, dzięki :)  Jest tam coś na temat posuwania i zapładniania kobiet niewiernych ? Albo o hatisach, nie poprzeglądałem jeszcze tej strony.

W dniu 18.11.2021 o 03:00, Tadamichi Kuribayashi napisał:

żebym się uspokoił, że jestem rasistą itp. itd.

Tutaj jest Polska, mój dom i koniec, kolejna rzecz, gdybyś ty pojechał gdzieś do innego kraju musiałbyś stosować się do obowiązujących reguł, ty jako ktoś dominujący, Pan we własnym domu  nie uległy.

W dniu 19.11.2021 o 00:25, Iceman84PL napisał:

i przeciętnych kobiet nie wychodzi piękna córka

Masz rację patrze nie raz na rodziców danej panny, jak rodzice są "ładni" to i dzieci są ładne. Coś w tym jest.

W dniu 23.11.2021 o 19:18, zychu napisał:

Teraz już są wszędzie.

Lepiej, żeby w społeczeństwie było więcej kobiet niż mężczyzn, a przy okazji zdrowe relacje społeczne prawne np. zrównany wiek emerytalny, odpowiedzialność karna , finansowa za składanie fałszywych zeznań podczas rozprawy rozwodowej taka sama dla kobiety, jak i mężczyzny. np.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.