Skocz do zawartości

Jakie błędy popełniliście w związku z płcią przeciwną? (chodzi mi głównie o zachowania)


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, MalVina napisał:

Poważnie?! 😱 Nigdy się z takim czymś nie spotkałam

Bo nigdy prawdziwie nie kochalas 🙃. Mialem znajomka przy ktorym kobiety dostawaly malpiego rozumu w doslownym tego slowa znaczeniu.Bzykal co chcial , w wieku 25 lat juz byl ugotowany z 3 dzieciakami na karku 😂.

Edytowane przez thyr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Ace of Spades said:

Mam takie pytanie techniczne - jakich narzędzi używałeś do takiej naprawy i czy w Castoramie można kupić tanio takie narzędzia?

 

Jest to możliwe, ale tania impreza to nie jest. 

 

https://allegro.pl/oferta/thrall-dpd-120-palownica-slupkow-mini-kafar-2-suw-10946399632

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MalVina napisał:

Poważnie?! 😱 Nigdy się z takim czymś nie spotkałam

Przypomniala mi sie jedna domowka, jeszcze na studiach. Jedna z dziewczyn, ubrana w krótka spodniczke, mocno się zrobila %%%, a potem zaczęla robic fikołki (autentycznie, przewrot w przod kilka razy), na kanapie na ktorej siedzial mój wtedy jeszcze przed-mąż. Po tym show poprosiła go do tańca, na co grzecznie odmówił :D

Także tego...

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sol napisał:

. Po tym show poprosiła go do tańca, na co grzecznie odmówił :D

Także tego...

Pijane sie nie licza a ta nawet nie miala chlopaka ( chyba ) Tam gdzie mieszkam laski pija na imprezach do oporu .Pod sam koniec przychodza czesto sniadzi panowie i wylapuja takie okazy na rypansko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, maggienovak said:

Kiedy nabyłeś takiej perspektywy?

Nie wiem, to nie był jakiś jeden moment, że mnie nagle olśniło i wszystko zobaczyłem w innym świetle. ;) Po prostu z biegiem lat człowiek gromadzi obserwacje - i siebie, i innych, nabiera doświadczenia, emocje mu mijają, i zaczyna patrzeć na pewne rzeczy z trochę innej perspektywy. To są małe, stopniowe zmiany, ale im dłużej się żyje, tym bardziej się kumulują. W wieku 40+ trudno myśleć w ten sam sposób, co w wieku 20+. Tzn. niektórzy nadal potrafią, ale nie sądzę, żeby to był powód do chwalenia się.

 

18 hours ago, Yolo said:

Popatrz, a wg. niektórych to jest klucz do sukcesu, takim zachowaniem powinieneś sobie zapewnić jej zaangażowanie i świetny seks;)

Jak wspomniałem, w tym czasie traktowałem tak samo bucowato wszystkich, więc mogę potwierdzić - na niektóre kobiety to świetnie działa. Z jakiegoś powodu w tym czasie udawało mi się wyrywać panny na mało zobowiązujące znajomości.

Sęk w tym, że działa to głównie nie na te kobiety, z którymi chciałbym mieć do czynienia na dłuższą metę.

Chamskie jazdy doskonale działają na różne takie zaburzanki - córeczki samotnych mamuś i tatusiów alkoholików, patokarynki, laski z zaburzoną samooceną, głupie, borderki i itp.

 

Natomiast im bardziej normalna babka, tym badziej takie zachowanie działa jako autodyskwalifikacja. Nie zawsze od razu - czasami jak się pokozakuje, to łatwiej zwrócić na siebie uwagę, nawet w przypadku laski bez deficytów, ale wtedy trzeba bardzo dobrze skalibrować poziom bucowania, bo jeśli nie jest równoważone normalnym zachowaniem, to laska się szybko zrazi. Ja wtedy nie kalibrowałem tego prawie wcale, więc wyszło jak wyszło - moja druga eks mi trochę odpuszczała, bo była z kręgu moich znajomych, znała mnie jeszcze zanim się zeszliśmy, wiedziała że byłem po dosyć niefajnym rozstaniu i dzięki temu dosyć długo jechałem na taryfie ulgowej "jeszcze nie doszedł do siebie po rozstaniu z X., naprawdę taki nie jest, wystarczy mu dać czas." Kobietom łatwo wmówić takie rzeczy, jak im zależy na tobie.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w relacji z kobietą jest wtedy, kiedy powtórzymy go ponownie z inną.

W przypadku wyciągnięciu wniosków i zastosowaniu ich mówimy o nauce.

 

 

Tak więc w odpowiedzi na pytanie stwierdzam że największe błędy jakie popełniłem to nie porażki tylko szanse które straciłem, wtedy gdy nie próbowałem.

 

 

Serdeczności.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy? Największy błąd to zagadanie i poświęcenie czasu nieodpowiednim osoba. Było sobie dać na wstrzymanie i zając się czymś produktywnym. A nie marnować czasu i energi na jakieś tępe cizie. Po czasie jaki upłynął. Stwierdzam, że jestem debilem. Bo powinienem to uciąć odrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Montella26 napisał:

Stwierdzam, że jestem debilem. Bo powinienem to uciąć odrazu. 

"Koniecznosc uwalnia o meki wyboru" .Tutaj ten cytat dziala na odwrot 🙃 i gdybys tylko mial wielcej opcji niz ta jedna to o szonach zapominalbys zaraz po "spuscie" . Na pocieszenie ci powiem ze takich jak ty jest wielu .Jestes thebilem jesli po 2-3 x wciaz wpadasz w to samo guano 😉.

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sundance Kid napisał:

Sęk w tym, że działa to głównie nie na te kobiety, z którymi chciałbym mieć do czynienia na dłuższą metę.

Chamskie jazdy doskonale działają na różne takie zaburzanki - córeczki samotnych mamuś i tatusiów alkoholików, patokarynki, laski z zaburzoną samooceną, głupie, borderki i itp.

 

Dokładnie. 

Dodałbym do tego zbioru jeszcze osoby współuzależnione, ale to raczej w dłuższych relacjach.

 

Nie wiem z czego się to bierze, ale niektórzy teoretycy chcieliby widzieć tylko dwie skrajności.

Totalnie uległych 'beciaków' którzy mają szansę być tylko bankomatem i wychowywać cudze dziecko i 'bad boyow", którzy zgarniają każdą bez wyjątku. 

 

Tymczasem to tylko skrajności i życie pokazuje że nawet w tych kręgach bywa inaczej.

A między tymi skrajnościami jest cała reszta, ludzi w miarę normalnych albo z lekkimi skłonnościami do odchyleń.

 

Co zaobserwowałem, lekka zadziorność jest w cenie ale to nie może być chamstwo. 

Też lubię ją u kobiet.

Byle nie za dużo, zołzy bywają pojebane choć wydaje im się że są silne i niezależne. 

 

 

 

 

15 godzin temu, Obliteraror napisał:

jeżeli trafi się Pani, która wyraźnie "zagięła parol" na kogoś (jak to się kiedyś ładnie mówiło), często zapomnij o subtelnościach czy jakiejś dwuznacznośc

 

Coś takiego jest fhoooj przykre, szczególnie kiedy kobieta jest po alkoholu, nachalna, a jeszcze jej facet obok. 

 

Miałem kiedyś taką śmieszną akcję dawno temu. Dwie dziewczyny które lubiłem i z którymi pracowałem zaczęły niemal równocześnie dawać mocne sygnały. Mnie to średnio interesowało bo spotykalem sie już z przyszłą żoną, ale co one tam wyprawiały, jak potrafiły sobie nawzajem robić pod górkę mimo że się przyjaźniły to istny cyrk na kółkach. 

Te nachalne i alko to jest niezła żenada.

 

Ale gwoli sprawiedliwości, kiedy widzę tych podpitych i pewnych siebie pod wpływem % jak próbują wyrwać na cienkie teksty jakieś średnio zainteresowane panny, ta sama żenada.

 

 

 

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sundance Kid napisał:

trzeba bardzo dobrze skalibrować poziom bucowania, bo jeśli nie jest równoważone normalnym zachowaniem, to laska się szybko zrazi.

ŚWIETNE.

.....czyli olśniło, COEPŁO/ZIMNO....z PUA'sów.

:)

Jednym słowem karuzela emocjonalna 70%/30%-(dobre/zle).

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MalVina napisał:

Pseudoprzyjaźnie babskie to całkiem dobry temat na osobny wątek. Totalna patologia relacji przyjacielskiej

Chlodny i czysty pragmatyzm .Jak sie trafia jelen do wyrypania to nawet corka potrafi posunac ojczyma nie wspominajac o jakiejs psiapsi 🙃.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego beciaka co zgrywac bad boya. Pani 31 lat po rozwodzie. Dzieciak 12 lat. Typ podobno ją zdradził. Teraz poznała innego. Jest z nim w ciąży. Ona kredyt na 30 lat. Rata miesięczna 1100 zł xdddd

No i tak go urobiła. Ze będzie jej musiał dopłacić do tego kredytu. Nic tylko zapierdala przy remoncie domu. I kupuje meble xd bo z nimi mieszka 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 01:00, Wielokropek napisał:

Skorupki ochronne otwierają się przed kim trzeba, nie ma potrzeby się martwić. Niemniej, dzięki za szczerą troskę :) 

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Innymi słowy to dopiero się okaże za ileś czasu czy to faktycznie był ktoś godny zaufania, bowiem zaufanie to towar luksusowy w dzisiejszym świecie, podobnie jak lojalność - nie mniej powodzenia, bo szczerze tego Ci życzę.

 

@Yolo

 

Możesz założyć jeśli masz chęć, póki co ja pasuję. 

 

@Ace of Spades

 

Takie narzędzia o jakie pytasz dostajesz gdy zabraknie okazywanej miłości Tobie jako dziecku. Gdzie jesteś nauczonym przyciągać i szukać dysfunkcji oraz próbować ją naprawiać własnym kosztem bo to był Twój mechanizm na przeżycie w chorym środowisku i tego samego szukasz w relacjach partnerskich, czyli ja Ci pomogę ze samym sobą a Ty mi dasz miłość. Nie ma sensu bym Ci więcej mówił o "narzędziach" bo da się wyczuć, że w tym "pisanym tonie" nie ma szczerego zainteresowania oraz nawet gdybym Ci opisał jak zdobyć te narzędzia, to jesteś "za stary" w dobrym słowa tego znaczeniu by ich używać.

Nie piszę tego złośliwie tylko tego się uczysz od kołyski do około 9 roku życia i dziękuj bogu, że nie doświadczyłeś jak to mieć "narzędzia z Castoramy".

 

Poza tym ja nie zrobiłem tego tematu dla siebie i nie uzewnętrzniam się bo mi to nie potrzebne do niczego. Nie szukam współczucia bo co mam opisywać jak byłem zaniedbany? Raczej nikogo nie interesują moje przygody.

 

Zrobiłem taki temat oraz opisałem swoje zaledwie kilka błędów ku przestrodze innych.

 

A jeśli faktycznie Cię to interesuje to możesz poczytać o empatach i ich relacjach z innymi toksykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 22:10, JudgeMe napisał:

Nie myśli o założeniu rodziny i ma negatywny stosunek do ślubu - uciekajcie dziewczyny. 

Szkoda czasu marnować na takich czas. 

A, i jeszcze jedno. Znajomości dajcie maksymalnie rok, jeśli po tym czasie się nie oświadczy, to nie marnujcie najlepszych lat swojej młodości na coś, co nie ma perspektyw. 

 


Boisz się, że kolejni niewolnicy zwieją z plantacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 11:52, Anna napisał:

Nie wyszło Ci za młodu, bo dojrzewałeś i się bawiłeś jak to wyłapała z Twojego wpisu  @Zielonooka, a teraz w wieku prawie 40-stu lat, zaklinasz rzeczywistość, byle dokonać restartu.  Czasami myślę, że jeśli by rozważyć na poważnie odcienie  własnego fałszu, hipokryzji, pychy, zmysłowości, przeróżnych przywiązań większość mogłaby uznać za lepszą od siebie prostytutkę, która niczego nie udaje, terrorystę, który jasno mówi, czego chce, czy jawnego zboczeńca.

Anna, on cię tylko wyśmieje, co z resztą widać po reakcjach. Prawda go boli. Na szczęście wiele młodych dziewczyn wiąże się z chłopakami w podobnym wieku, a nie z gościami, co się wybawili a teraz chcą stabilizacji i rodziny. 

W dniu 20.11.2021 o 04:14, DOHC napisał:

Zamek który daje się otworzyć przez menela śrubokrętem to gówno nie zamek. Klucz który otwiera trudne zamki to cenny klucz.

Racjonalizacja, waszego... a z resztą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyście madke p0lke i dwójkę rodzeństwa z czego każdy po innym ojcu a jedno czarne? 

 

Nie, mężczyzna nie jest jak kobieta. 

 

Dowód: kobiety wolą zajętych mężczyzn niż wolnych, masa przeróżnych artykułów:

 

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,22968329,naukowcy-kobiety-bardziej-pozadaja-zonatych-od-singli-a-efekt.html

 

https://stylzycia.radiozet.pl/Zwiazki/Zwiazki-i-seks/Zonaci-czy-single-Badania-wykazaly-w-jakich-mezczyznach-gustuja-kobiety-7224

 

https://zwierciadlo.pl/psychologia/50958,1,dlaczego-kobiety-zakochuja-sie-w-zonatych-mezczyznach.read

 

W wyszukiwarce masa takich zagadnień. Więc 

Godzinę temu, Zielonooka napisał:

Racjonalizacja, waszego

to raczej waszego... No. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DOHC napisał:

to raczej waszego... No. 

- a nie bo waszego...

- a nie bo wy jesteście zawsze bardziej puszczalscy

- a wy jesteście zawsze bardziej niż to co Ty powiesz,

- a wy jesteście bardziej +2 niż Ty powiesz,

- a wy jesteście nieskończenie bardziej puszczalscy

- a wy jesteście nieskończenie +1 bardziej puszczalscy i więcej się już nie da!

 

 

Mam pewien pomysł na system. Straszy, wyszumiany gość (ok. 35 lat), który miał różne przelotne relacje wiąże się z młodą dziewczyną, która nie miała możliwości się wyszumieć. Jest z nią (ona mu oddaje najlepsze lata), ale w wieku 35 lat pozwala jej na 10 letnią rolę milfa, która ma romanse z 17,18-letnimi młodzieńcami (to będzie ten etap wyszumienia tej kobiety i wiadomo też, że ślubów z tego nie będzie). Wszyscy umierają z etapem wyszumienia i stabilizacji, a największymi wygranymi będą młodzi 18-latkowie.

 

Ech, muszę pomyśleć nad kandydowaniem.

 

Edytowane przez Amperka
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.