Skocz do zawartości

Jakie błędy popełniliście w związku z płcią przeciwną? (chodzi mi głównie o zachowania)


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Amperka napisał:

Mam pewien pomysł na system. Straszy, wyszumiany gość (ok. 35 lat), który miał różne przelotne relacje wiąże się z młodą dziewczyną, która nie miała możliwości się wyszumieć. Jest z nią (ona mu oddaje najlepsze lata), ale w wieku 35 lat pozwala jej na 10 letnią rolę milfa, która ma romanse z 17,18-letnimi młodzieńcami (to będzie ten etap wyszumienia tej kobiety). Wszyscy umierają z etapem wyszumienia i stabilizacji, a największymi wygranymi będą młodzi 18-latkowie.

 

Ech, muszę pomyśleć nad kandydowaniem.

 

Więcej takich pomysłów @Amperka, a jak Boga kocham zjednoczyłabyś ten naród, pod tygryskowym sztandarem. ;) 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Chciałbyście madke p0lke i dwójkę rodzeństwa z czego każdy po innym ojcu a jedno czarne? 

 

No trochę lipa...

Godzinę temu, DOHC napisał:

Nie, mężczyzna nie jest jak kobieta. 

 

Dowód: kobiety wolą zajętych mężczyzn niż wolnych, masa przeróżnych artykułów:

 

Zgadza się.

 

Czytałem o panach, którzy ubierają nawet pierścionki, ponieważ mają znacznie większe powodzenie i wzięcie wtedy. Kobiety widzą, że dany jegomość przeszedł selekcję (zapomniałem jak na to się fachowo mówi, bo wtórna to raczej nie :D ) i kobieta nie musi już go "testować", bo koleś został wyselekcjonowany przez inna kobietę, więc to ułatwia sprawę wielu z pośród ich.

Innymi słowy ktoś zrobił robotę za nią.

My natomiast z reguły chcemy wolne i nam oddane, zajęte nie są "sexy" choć część pewno się nie zgodzi z powodów inwidualnych jak wyzywanie czy zakazy owoc ale z reguły zajęta, to jest problem i uważam, że nasz mechanizm oddala pożądanie naturalne, ponieważ instynktownie możemy wychwytywać, że ona może być zapłodniona. Faceci mają zupełnie inny mechanizm selekcji samic.

 

Warto wspomnieć również, że jak samiec nie ma kobiety to nie ma żadnych, a jak ma to ma bardzo duże zainteresowanie najczęściej. Podobnie jak idzie z jakąś za rękę, wtedy inne są nim również zainteresowane.

Kobiety co ciekawe jakoś nie bardzo brzydzą się mieć faceta po innej i tu myślę jest byłby ciekawy temat do poruszenia, ponieważ na odwrót już to też tak nie działa albo to taki mechanizm ewolucyjny, że reproduktor po prostu nie obrzydza a może nawet dodatkowo podnieca. 

Kobiety są zupełnie inne od mężczyzn i warto o tym pamiętać.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Amperka napisał:

ale w wieku 35 lat pozwala jej na 10 letnią rolę milfa, która ma romanse z 17,18-letnimi młodzieńcami (to będzie ten etap wyszumienia tej kobiety i wiadomo też, że ślubów z tego nie będzie).

Plan zacny w teorii, ale przepuszczony przez Amperkową glowę, która gustuje w chlopach niczym doba na pustyni, rano +15 w nocy -15. 17letnie meszki pod nosem to bardzo osobliwy wybór, nawet dla wyposzczonego milfa xD musialabys caly system zmienic,  artykuly do cosmo pisać o zaletach niedorostków, serial na netflixie itd. Dopiero wtedy można mówić o światełky w tunelu :D

 

wiem wiem powinnam byc bardziej w stylu "daj mi rozwiązania, a nie twórz problemy" :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amperka napisał:

Mam pewien pomysł na system. Straszy, wyszumiany gość (ok. 35 lat), który miał różne przelotne relacje wiąże się z młodą dziewczyną, która nie miała możliwości się wyszumieć. Jest z nią (ona mu oddaje najlepsze lata), ale w wieku 35 lat pozwala jej na 10 letnią rolę milfa, która ma romanse z 17,18-letnimi młodzieńcami (to będzie ten etap wyszumienia tej kobiety i wiadomo też, że ślubów z tego nie będzie).

To nieraz się dzieje. Sam znam parkę on 36 i ona 19. Niemal wyglądają  jak tata z córką. Ona szumi z nim teraz, nie wiem co będzie za 10 lat gdy on będzie pod 50 a ona będzie myślała nad dziećmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem okazji na związek.
Natomiast niestety. Bycie needy, białorycerzenie, bycie "do rany przyłóż", bycie delikatnym.
Z perspektywy czasu dobrze, że akcja zakończona szczerym koszem. Wtedy byłem tak odsłonięty i pozbawiony wiedzy, wyczucia, że poszłoby to w bardzo dla mnie złą stronę.
Z białorycerstwa trzeba się leczyć, a to dziadostwo siedzi w podświadomości. 
Niestety u mnie to potęguje kalkulacje, co napisać, co zrobić i jak by nie wyjśc na pipę i słabeusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprowadzanie za każdym razem takiej znajomej na przystanek i kiedy autobus jej nie przyjeżdżał na czas i się spóźniał czekanie razem z nią jakieś kilka lat temu. Jeszcze jedna dodatkowa rzecz. Jeśli autobus przyjechał z 10 - 15 minut przed czasem oczekiwanie razem ze znajomą. Najlepsze z tego wszystkiego, że nawet nie było żadnych bara bara :) 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SzatanKrieger said:

 

My natomiast z reguły chcemy wolne i nam oddane, zajęte nie są "sexy" 

U sedna tkwi nie "zajetość" tylko urodzenie dziecka. 

 

Kobietę po "wielu" można od biedy tolerować. Kobietę po bombelku... em. 

 

Raz dodatkowe wielostronne zobowiązania - po co to komu? 

 

Dwa dla normalnego faceta świadomość, że innemu pozwoliła zaplodnić wcześniej powinna być uwłaczająca - z automatu stawia go to w gorszej pozycji. 

 

Trzy, co za sens inwestować w nie swoje geny? No chyba, że ktoś ma powołanie do bycia Tatą Teresą. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Odprowadzanie za każdym razem takiej znajomej na przystanek i kiedy autobus jej nie przyjeżdżał na czas i się spóźniał czekanie razem z nią jakieś kilka lat temu. Jeszcze jedna dodatkowa rzecz. Jeśli autobus przyjechał z 10 - 15 minut przed czasem oczekiwanie razem ze znajomą. Najlepsze z tego wszystkiego, że nawet nie było żadnych bara bara :) 

Ale, że to był Twój błąd w relacji? Też tak robiłam z kolegami 🤷🏼‍♀️ I też nie było bara bara. Co w tym niewłaściwego, że komuś dotrzymasz towarzystwa?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MalVina napisał:

Co w tym niewłaściwego, że komuś dotrzymasz towarzystwa?

Jak to co? Nie było nagrody :D.

Inna rzecz, że sprawa nadzwyczaj prosta. Trzeba było uściślić formę zapłaty za poświęcony czas - dam zakład, że jego towarzystwo nie byłoby już nadużywane xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MalVina napisał:

Ale, że to był Twój błąd w relacji? Też tak robiłam z kolegami 🤷🏼‍♀️ I też nie było bara bara. Co w tym niewłaściwego, że komuś dotrzymasz towarzystwa?

Też nie ma co świrować. Czasami ewidentnie widać, że gość smoli cholewki, oczekuje czegoś więcej niż koleżeństwo, a taka Klarcia potrafi udawać, że tego nie widzi i wysługiwać się gościem.

 

Nie jest łatwo być młodym chłopakiem. W moim państwie praktycznie każdy młody chłopak wchodząc w dorosłość miałby przypisanego milfa.

Głos oddaj na Amperkę!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielokropek i @MalVina maja rację.

 

To co Praktykował @nowy00 to tzw 'ukryte kontrakty' - dlatego nie było bara baran między innymi.

Kobiety nie są głupie i wiedzą do czego zmierzasz lub czują  podskórnie,  że cos ukrywasz i wtedy Ci nie ufają a jak nie ma zaufania to nie ma bara bara bo kobieta musi czuć zaufanie i bezpieczeństwo oraz siłę. Mówienie jak jest, jest siłą.  Nad tym wszystkim trzeba popracować I uzmysłowić sobie, że prędzej pójdzie z bandytą,  który przynajmniej mówi jasno czego od niej chce niż z fejkiem, który stosuje tanie sztuczki.

 

@maroon

To zależy.

 

Jeden będzie tolerował  to drugi siamto. To zależy juz od inwidium. Jednak pisałem o ogólnych zasadach czyli tzw generalizacji.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:
16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To zależy.

Nie, to nie zależy. 

Uważam, że nadal "to zależy", ponieważ w przykładzie, który zastosowałeś nastąpiła wymiana, która również jest ukryta. 

(Nie tylko mężczyźni stosują ukryte kontrakty, właściwie to kobiety są w tym mistrzyniami)

Pani dostała pomoc i wsparcie nad pociechą po bad boju, a pan dostał dostęp do kobiety i seksu (pani zresztą też)

Czy będzie kochał i wychował jak swoje to już inna sprawa kaloszy, kwestia jest taka że facet w teorii ma seksu ile jest w stanie uciągnąć a kobieta dostaje opiekę i wsparcie nad sobą i dzieckiem po nieodpowiednim mężczyźnie, którego chciała zmienić ale nie pykło albo go zmieniła i również nie pykło. Oczywiście nikt nie używa słów "Masz tutaj mój zadek ale go utrzymuj" bo to by nie było kulturalne i zbyt brutalne w swojej prostocie. My ludzie lubimy mówić na około, stąd Nowy00 nie mówił, że oczekuje seksu i zrobienia loda za odprowadzanie na przystanku czy stanie na nim jak ostatni jełop by dostać w zamian za to reakcję seksualną od "koleżanki". Nie to, że oceniam @nowy00 tylko mówię jak jest, sam byłem takim jełopem a nawet gorszym - nie ma czym się chwalić.

 

W związku z tym @maroon to "Zależy" co dla kogo jest uznawane za korzystne w takim układzie. Kobieta nie powie z grubej rury, że chce być utrzymywana lub sponsorowana a on, że chce tylko od niej jej ciała. Tu i tu druga z drugim by spojrzeli krzywo, gdyby powiedzieć na głos swoje oczekiwania ale...do nich dążą koniec końców tyle, że ukrycie.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Amperka napisał:

Czasami ewidentnie widać, że gość smoli cholewki, oczekuje czegoś więcej niż koleżeństwo, a taka Klarcia potrafi udawać, że tego nie widzi i wysługiwać się gościem

A to ufff, bo ten mój kolega co go najczęściej odprowadzałam wolał chłopaków 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Warto wspomnieć również, że jak samiec nie ma kobiety to nie ma żadnych, a jak ma to ma bardzo duże zainteresowanie najczęściej. Podobnie jak idzie z jakąś za rękę, wtedy inne są nim również zainteresowane.

 

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Kobiety są zupełnie inne od mężczyzn i warto o tym pamiętać.

Edytowane 5

Trafne spostrzeżenia. Pa tera:

 

@Amperka heh kobiety, emocje nad rozumem. 

 

Odnośnie "kurestwa"😉:

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/29771/najlatwiejsze-kobiety-na-swiecie-polki-szokujace-recenzje-zagranicznych-turystow

 

https://www.salon24.pl/u/polska-bez-fikcji/854813,obcokrajowcy-zrobili-sobie-z-polski-europejski-burdel-seksturystyka-nad-wisla-kwitnie

 

Pełno wyników, gdzie Polska jest nr 1 w seksturystyce dla obcokrajowców, a nasze kobiety są wycieraczkami nasienia na wszelkich nacji.

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/dziewczyny-z-dubaju-polskie-gwiazdy-prostytuowaly-sie-szokujace-nagrania/khd0k3t

 

P0lki w Dubaju, pełno artykułów to pierwszy lepszy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał:

 

Trafne spostrzeżenia. Pa tera:

 

@Amperka heh kobiety, emocje nad rozumem. 

 

Odnośnie "kurestwa"😉:

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/29771/najlatwiejsze-kobiety-na-swiecie-polki-szokujace-recenzje-zagranicznych-turystow

 

https://www.salon24.pl/u/polska-bez-fikcji/854813,obcokrajowcy-zrobili-sobie-z-polski-europejski-burdel-seksturystyka-nad-wisla-kwitnie

 

Pełno wyników, gdzie Polska jest nr 1 w seksturystyce dla obcokrajowców, a nasze kobiety są wycieraczkami nasienia na wszelkich nacji.

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/dziewczyny-z-dubaju-polskie-gwiazdy-prostytuowaly-sie-szokujace-nagrania/khd0k3t

 

P0lki w Dubaju, pełno artykułów to pierwszy lepszy. 

To jest bardzo smutna tendencja. I przerażająca. Bo jak mój syn osiągnie pełnoletność to otaczać go będą same szony z cholera wie jakim przebiegiem. No, świat schodzi na psy 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Pełno wyników, gdzie Polska jest nr 1 w seksturystyce dla obcokrajowców, a nasze kobiety są wycieraczkami nasienia na wszelkich nacji.

 

Wiesz @DOHC ja nie chcę nawet tego czytać bo mi jest po prostu kurwa przykro mnie samego czy innych chłopaków z naszego kraju.

Potem wbijasz na portale i czytasz o piekle kobiet w Polsce, to jak kobiety żyją w piekle, to nie wiem co powiedzieć o facetach. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina

Super jak kogoś odprowadzałaś :) Dotrzymywanie towarzystwa dobre jest. Napisałem już co uważam za błąd w tamtej znajomości. Napalałem się jak szczerbaty na suchar a moje nadskakiwanie m.in odprowadzanie na przystanek + opłacanie za każdym razem kina czy biletów na koncerty nie zaaowocowało w sumie niczym. Tylko wskoczyłem w szufladę jelenia :) 

@SzatanKrieger

Znalazłem sobie inną panne, a ja zczaiłem kilka lat temu iż, że nie warto byłoby być plastrem, dającym atencję chłopem czy jakoś tak zwanym męskim orbitrekiem. Dopiero po jakimś czasie do mnie dotarło. 

Ogólnie @MalVina @SzatanKrieger cele moje i panny w tamtej znajomości były inne, ale było minęło. Już nie wracam do tego :) 

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 12:23, MalVina napisał:

Ale dalej mówimy o przeciętnym facecie, a nie o tych kierownikach, biznesmenach czy gwiazdorach. Tych przeciętnych. Czemu im wmawiać że jak będą po 30 czy 40 to będą za nimi latac panienki dużo młodsze?

 

Żeby popracowali nad ofertą i mieli do zaoferowania lepszą jakość relacji. Bardzo się nie docenia to co można zrobić w 3-5lat.

Im wcześniej zaczną tym dłużej się będą cieszyć efektami a wejście w rynek będzie mniej rozczarowujące.  

 

Żeby sobie tym nabili głowy i skonczyli jako prawdziwi incele? Nie, nie każdy ma predyspozycje na kierownicze stanowisko, nie każdemu biznes wyjdzie, niektórzy będą pracować w korpo całe życie albo tyrać w pracach fizycznych. Po co wmawiać komuś, że najwyższy smv faceta jest po 30tce i ma szansę na młódkę jeśli to wszystko jest warunkowe, a nie wynikające z natury 🤷🏼‍♀️ Just saying.

 

Możliwe, że pomimo lat pracy nadal nie będą młode dziewczyny w zasięgu a i rówieśniczki kręcić nosem. Może się mu nie udać lub popaść w problemy. Znaczna część mężczyzn nie przekazuje genów. Ich relację również są niższej jakości. 

Nikt się nad nimi nie będzie rozczulał podobnie jak z dziewczyną 160cm co waży 90kg.

 

W psychologii ewolucyjnej masz napisane, że młody mężczyzna jest atrakcyjny gdy jest z bogatego domu lub ma znacznie wyższą pozycję społeczną. 

Im większe rozwarstwienie społeczne tym większa różnica wieku. Choć kobiety preferują partnerów starszych o  3-5lat.

 

"Fajny" facet może i zaliczy raz czy dwa ale relacji z tego nie będzie. Duża część relacji zaczyna się o pytania związane z standardem, ofertą. 

 

A młody chłopak ma słabą ofertę. Ma "dobre serduszko" i bardzo chce się starać. Dlatego niech rozwija ofertę.

 

Sama pisałaś jakiś czas temu, że młodzi mężczyźni do ciebie pisali na portalu i czego oni szukają?

 

Otóż piszą do wszystkich atrakcyjnie wizualnych dla nich kobiet. Wiedzą, że związku z tego nie będzie bo i często będą mogli się spotkać raz na dwa-trzy tygodnie. 

 

A fajnie poczuć się kochanym wysłuchanym dobrze się pobawić i rozładować/zrelaksować a ewentualne seksy są tego skutkiem. 

Nie ma dobrej oferty to nie ma związku. 

 

W skrócie im szybciej syn rozwinie ofertę tym będzie lepiej przyjęty.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało, że byłem uprzedzony do własnej wizji, czy może wizji tego jaką mi sprzedano, co w sumie wiąże się z tym, że nie akceptowałem tego jak jest. Po prostu kobiety są jakie są i chciałem być docenionym za to jakim jestem, a nie to co się sprawdza z relacjami z płcią piękną. Zamiast widzieć racjonalnie, że kobiety pociągają panowie z pewnym zestawem cech, to forsowałem swój zestaw cech jakoby były one atrakcyjniejsze od tego co się sprawdza we wszystkich kulturach świata, innymi słowy byłem ignoratem i kimś uprzedzonym i nie chciałem zaakceptować rzeczywistości. 

Kolejną sprawą jest to, że kobiety po prostu chcą pewnych prostych spraw, jak mieć gdzie zamieszkać, gdzie urodzić, mieć oparcie w silnym facecie, posiadać charakter ja tego im nie dawałem, czy w ogóle nie oferowałem swoim byciem, zachowaniem czy możliwościami i najlepsze jest to, że doszło to do mnie bo najbardziej lub jedna z najbardziej atrakcyjnych kobiet się do mnie dosiadła i się uśmiechnęła podczas wymiany zdań, tak serdecznie - zupełnie jakby jej ciało i aura mówiły - "chcę w końcu tych rzeczy, niech mi ktoś to da, bym mogła się zrelaksować" (jakoś tak to odczułem i miałem moment "aha")

Więc w gruncie rzeczy forsowałem swoją ideologię, zamiast używać tego co się sprawdza. W ten sposób popsułem naprawdę fajne relacje w przeszłości, zresztą szkoda gadać ale nie mogę być dla siebie takim szorstkim, bo w ten czas nie miałem możliwości tego dać. Bo jak można cokolwiek dać jak nie masz nawet siebie.

Żałuję, że nie miałem tej wiedzy jak miałem 23 lata no ale cóż. 

Jedna sprawa jeszcze jeszcze mi się przypomina, że robiłem wyjątki w traktowaniu. Powinienem od początku relacji działać po męsku, stanowczo i zdecydowanie zamiast ulegać jakiejkolwiek kobiecie. Grałem zbyt zachowawczo, kobiety nie szanują takich typów. Poświęcałem własną godność na rzecz kobiet, co było jedną z najgorszych rzeczy ever. 

 

Błędów popełniałem od licha i naginałem rzeczywistość pod swoje, zamiast zaakceptować to jak jest i używać tego co się sprawdza no ale to wszystko sprowadza się do tylu czynników, że hej. Dziś jest znacznie lepiej.

 

Na pocieszenie powiem, że zdarza się że już kobiety zagadują czy patrzą, dawniej byłem niewidzialnym. 

 

Jeżeli taki beznadziejny przypadek jak ja, mógł choć trochę się podnieść to i wy możecie i obojętnie czy jesteście po stronie Kobiet czy Mężczyzn.

 

Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 13:48, NoHope napisał:

Według Rollo kobiety kochają pragmatycznie czyt. jeśli daje to jakieś korzyści, a faceci idealistycznie. Rollo dużo mówi o tym właśnie, że faceci mają potrzebę bycia kochanym idealistycznie, ale tego nie dostaną od kobie

To ja poproszę linka do tego artykułu lub audycji. Rollo naprawdę wiele wniósł do męskiej społeczności, wyjaśniając wiele zachowań damskiej i męskiej natury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.