Jump to content

Recommended Posts

Godzinę temu, pinkmartini napisał:

Moja rada: ratuj resztkę swojej godności, kopnij ją w zad czyli zakomunikuj, że nie będziesz żebrakiem proszący o jej względy. A najlepiej nic nie mów, tylko zamilcz czyli utnij kontakt, póki pańcia nie wróci ze skulonym ogonem. A wtedy zdecydujesz czy nadal jest ciebie warta.

Dziś zamieniliśmy z kilka wiadomości po paru dniach od zerwania, z mojej inicjatywy ale już koniec. Z ciekawości chciałem sprawdzić jak będzie nam się rozmawiało po tym wszystkim. Dziwnie mi było i też dziewczyna nie pociągnęła dalej tematu. 

Mając delikatne doświadczenie w pisaniu z paniami wątpię czy po zerwaniu się odezwie, chyba że z życzeniami o ile nie zapomni 😅

Edited by Łukasz96
  • Haha 2
  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W kobiecym słowniku "chcę przerwy" znaczy "spierdalaj".

Tu nie ma Co radzić, jest po ptokach. Dziewczynie przeszło a Ty strzelasz sobie w stopę próbując reanimować trupa.   Wyciągnij wnioski, daj sobie chwilę na przetrawienie "żałoby", a potem gł

45 minut temu, Łukasz96 napisał:

Dziś zamieniliśmy z kilka wiadomości po paru dniach od zerwania, z mojej inicjatywy ale już koniec. Z ciekawości chciałem sprawdzić jak będzie nam się rozmawiało po tym wszystkim. Dziwnie mi było i też dziewczyna nie pociągnęła dalej tematu. 

Mając delikatne doświadczenie w pisaniu z paniami wątpię czy po zerwaniu się odezwie, chyba że z życzeniami o ile nie zapomni 😅

Ona zapomni i Ty lepiej też zapomnij.

• Like 4

Taki mały update od ostatniego czasu. Wziąlem się za siebie, zaczynam ćwiczyć w domu. Bieganie zostawiam sobie na grudzień, jak ogarnę siłownię (bo srogi mróz się porobił 😕 ) i wpierw rehabilitację. Odnawiam stare znajomości, buduję ekipkę. Niebawem napiszę pierwszą grę na telefon, a tak to bym czas spędził w PKP xD

Zaczynam powoli dostrzegać zalety życia singla i jak bardzo ta kobieta ściągnęła mnie w dół, wytarmosiła. I jak bardzo mi nie jest potrzebna do szczęśliwego życia

• Like 5
W dniu 28.11.2021 o 20:37, Łukasz96 napisał:

Zaczynam powoli dostrzegać zalety życia singla i jak bardzo ta kobieta ściągnęła mnie w dół, wytarmosiła. I jak bardzo mi nie jest potrzebna do szczęśliwego życia

Wszedł trzeźwy osąd. Widzisz teraz ile czasu i energii traciłeś niepotrzebnie na tą kobietę. To oznacza, że prawidłowo przepracowujesz rozstanie, doskonale.

Następnym razem celuj w FWB, tak jest lepiej.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.