Skocz do zawartości

Problem z dodawaniem zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodaniem zdjęć.

Wrzucam zdjęcie na hosting, kopiuję link. Następnie w poście klikam "wstaw inne media" a następnie "wstaw grafikę z URL". Tam wklejam adres hostowanego zdjecia.

W efekcie pasek, gdzie wklejam adres, zmienia tylko kolor - i nic się nie dzieje.

Dziękuję z góry za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj link obrazu i wklej w poście, tak samo jakbyś wklejał zwykły tekst. Jeśli pochodzi z bezpiecznej strony (https), to pojawi się w podglądzie. Jeśli mimo to się nie pojawia, to może wina jest po Twojej stronie?

 

U mnie czasami nie osadza się odnośnik na YT.

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomogę Ci, chociaż Ty mi nie pomagałeś, wręcz przeciwnie, naśmiewałeś się ze mnie i rozwalałeś mi tematy offtopami.

 

Otóż link ze zdjęciem musi się kończyć z rozszerzeniem obrazu, czyli np. .jpg, .png i tak dalej.

 

Pamiętajcie jednak Bracia, aby nie brać ze mnie przykładu.

 

Jak ktoś Was traktuje źle, robi jakieś podśmiechujki, obrabia dupsko, to kiedy przyjdzie z prośbą o pomoc, pokażcie mu środkowy palec.

 

Ja zrobiłem wyjątek, ponieważ lubię tę społeczność i tą odpowiedzią być może pomogę i innym, ale w normalnych okolicznościach jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, oko za oko i ząb za ząb.

Edytowane przez bad intentions
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.