Skocz do zawartości

Miłosne scenariusze


Martius777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz pomysłu jak zaskoczyć kobietę lub jak stworzyć klimat? Sex stał się monotonny jak krajalnica do sera? Proszę, oto pomysły. Na dzisiaj jeden pomysł. Jeśli też macie fajne scenariusze, piszcie.

 

1. Burbon i cygaro

 

Umówiona przez Tindera na zabawę dama otwiera drzwi, żadne światła się nie palą, idzie korytarzem i widzi migoczące światło dochodzące z biura. Wchodzi, widzi mężczyznę palącego cygaro El Comendante oraz stojącego na biurku Jim Beama wraz ze szklanką z bursztynowym płynem. Palą się świece. Powietrze pachnie szlachetnym trunkiem i ziołowym cygaro. Ubrany jest w nonszalancki garnitur z szelkami, na głowie ma kapelusz ocieniający twarz, widać tylko wargi ułożone w lubieżny uśmiech. Wygląda na groźnego mafiosa.

 

Mężczyzna przykłada palec do ust sugerując ciszę po czym mówi zmysłowym głosem.

- Rozbierz się.

Odurzona i zniewolona głosem posłusznie wykonuje rozkaz. Staje przed nim naga i drżąca z podniecenia. Nagie ciało zostaje owiane cygarowym dymem.

- Uklęknij.

Mężczyzna pociąga za cygaro i uważnie ilustruje wzrokiem jej kształty. Popija burbonem. Znowu zaciąga się cygarem.

- Rozepnij rozporek.

Kobieta na czworakach wchodzi pod biurko, rozpina rozporek i dobiera się do tego co tam było schowane. Zszokowana odkrywa, ze jest bez bokserek! Czuje się bezpieczna pod biurkiem, może oddać się nieskrępowanym eksperymentom i dobrze smakować.

 

Facet oddaje się przyjemności, pije i pali. jak ma już dosyć, wstaje, okrąża biurko, daje kobiecie klapsa i łapie za włosy aby wyszła spod biurka.

 

Ubrany mężczyzna z rozpiętym rozporkiem pali wzrokiem nagą kobietę.

 

Kobieta zostaje oparta o biurko i pochylona na nim. Mężczyzna oblewa burbonem muszelkę i spija z niej alkohol aby nagle wbić się w niej gorącą żagwią.

 

Podczas rozpalania jej wnętrzności pali cygaro.

 

Świece się palą, dym spowija powietrze, kobieta jest rytmicznie doprowadzana do szczytu schodów i po czym spada z nich ogarnięta obezwładniającym orgazmem. Mężczyzna niespiesznie odpala szampan we wnętrzu kobiety czując jej spazmatyczne skurcze.

 

Wraca na miejsce, popija burbon.

- Do zobaczenia milady. - unosi szklankę w geście pożegnania.

 

Kobieta na drżących nogach ubiera się, podczas wychodzenia widzi kątem oka jak pali cygaro z demonicznym błyskiem w oku.

 

Podczas powrotu otrzymuje smsa - Następne spotkanie za tydzień, o tej samej porze.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Mężczyzna oblewa burbonem muszelkę i spija z niej alkohol aby nagle wbić się w niej gorącą żagwią.

 

Podczas rozpalania jej wnętrzności pali cygaro.

To prawie czterdziestoprocentowy alkohol wylany na genitalia jeszcze wystarczająco nie rozpalił?

Wytrzymała sztuka! Niczym Kmicic u Kuklinowskiego.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Mężczyzna niespiesznie odpala szampan we wnętrzu kobiety czując jej spazmatyczne skurcze.

A korek od szampana odbija się od wątroby, kobieta tym samym przy okazji dostaje kolki wątrobowej.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się ze śmiechu czytając wasze komentarze :D

 

Wypiję szklankę burbona Jim Beam (uwielbiam go!) za wasze zdrowie i bezbłędne poczucie humoru :D

 

Dla tych co chcą więcej informacji o Jim Beamie aby go wykorzystać do swoich zabaw z kobietą :D

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martius777 napisał:

kobieta jest rytmicznie doprowadzana do szczytu schodów i po czym spada z nich

No serio, gdy 1 raz przeczytałem sądziłem, że ją zepchnął ze schodów.

Taki nagły zwrot akcji.:D

I to pożegnanie:

Cytat

- Do zobaczenia milady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wersja alternatywna biurowa 😈

Czasy studenckie, dziewczyna zakochana po uszy... 
Jadę pociągiem do Katowic w tym czasie smsuje z nią
Ona w pracy w biurze w Kato

Ona: Podobało mi się wczoraj... 
Ja: Mi również 😆 
Ona: Co robisz ?
Ja: Jadę pociągiem na zakupy do centrum Kato  
   
Ona : A nie chciałbyś mnie odwiedzić ?
Ja: Jesteś sama ?
Ona : Szef pojechał na spotaknie z klientem, Łukasz w Sosnowcu.... 
Ja: Dobrze ale czekaj w samej bieliźnie.... 😆
Ona: Mrrrr
Ona: Będę czekać
Ona: Jestem podniecona, za ile będziesz ? 
Ja: Czekaj, gdy będę blisko napiszę sms.

Otwarła w samej bieliźnie z spojrzeniem podnieconej suczki... Bzykaliśmy się na biurku jej wkurwiającego szefa B) 


Fajne motywy i pomysły na seks są również w 9 i pół tygodnia - Pewność siebie głównego bohatera otwierała wiele możliwości. 👊


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.