Skocz do zawartości

Kyle Rittenhouse uniewinniony


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Gonić człowieka z bronią, to proszenie się o kłopoty. 

Gorzej :) To brak instynktu samozachowawczego.

Więcej niż przeszkolenie, IMO. Strzelanie do ruchomego celu jest o wiele bardziej ciężkie w realizacji. Strzelanie do ruchomego celu, gdy decyzja o strzale jest podejmowana w ułamku sekundy to już najwyższa liga umiejętności. Tak młody chłopak i takie opanowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror dokładnie, całe zajście trwało od pierwszego do ostatniego strzału 2,76 sekundy.

 

W gruncie rzeczy, to była tak naprawdę sytuacja bliska typowej strzelaniny w warunkach miejskich, niewiele od niej odstawała.

 

Statystyczna strzelanina w USA rozgrywa się według schematu 3 x 3.

 

Trzy sekundy, trzy metry, trzech uczestników. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście co powiedział śpiący Joe na wieść, że bohater z karabinkiem został uniewinniony? Wkurzył się i to niesamowicie :)

 

Jeżeli doszliśmy do tak patologicznej sytuacji, że prokurator i prezydent są PRZECIWKO własnemu obywatelowi w imię durnej ideologii napędzanej przez chore umyslowo kobiety (feministki) to pora wybierać się do Tybetu aby zostać mnichem buddyjskim i już do końca życia tam siedzieć i medytować. 

Połowa społeczeństwa jest przeciwko tobie, wysłannik wymiaru sprawiedliwości twojego kraju i osoba która stoi na jego czele... Tylko wyobraźcie sobie co ten młody człowiek musi czuć 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

Gorzej :) To brak instynktu samozachowawczego.

Więcej niż przeszkolenie, IMO. Strzelanie do ruchomego celu jest o wiele bardziej ciężkie w realizacji. Strzelanie do ruchomego celu, gdy decyzja o strzale jest podejmowana w ułamku sekundy to już najwyższa liga umiejętności. Tak młody chłopak i takie opanowanie.

 

Na więcej niż 100 metrów z mechanicznymi przyrządami strzelanie do ruchomego celu zakładając że sam przebiegłeś troche i masz podwyższone tętno i głębszy oddech to dopiero musi być. W wojsku widziałem jak ziomeczki strzelali z PKM pojedynczymi strzałami do figury karabin maszynowy - ruchomej na odległość 200 metrów i trafiali za każdym razem. Dla mnie SZOK jakie ludzie mieli talenty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny lewacki ściek medialny ma niezły bul tyłka. 

Serce się raduje, że zdarzają się jeszcze sprawiedliwe wyroki w chorym systemie. 

 

USA lubi szukać terrorystów za granicą, nie zauważając, że sama hoduje ich u siebie. Antifa w takiej formie to zwykła organizacja terrorystyczna. Banda przestępców biegających z bronią, podpalających sklepy i terroryzujących mieszkańców. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/20/2021 at 4:10 PM, Grzaniec said:

pora wybierać się do Tybetu aby zostać mnichem buddyjskim i już do końca życia tam siedzieć i medytować. 

Połowa społeczeństwa jest przeciwko tobie, wysłannik wymiaru sprawiedliwości twojego kraju i osoba która stoi na jego czele... Tylko wyobraźcie sobie co ten młody człowiek musi czuć 

 

Nie tylko ten młody człowiek to czuje. Teraz już wiecie, dlaczego na kanale CRP został tylko jeden film, ten:

 

 

Żeby było śmieszniej, dzisiaj odezwał się do mnie z grupy fb jeden Amerykanin uciekający z US i szukający domu w Europie. Napisał, że landlord podniósł mu czynsz z 1500 USD do 2000 USD (Miami) i mówi, że on na to nie ma szans zarobić. Tak śmiesznie, że aż... strasznie.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 16:10, Grzaniec napisał:

Wkurzył się i to niesamowicie


Normalnie przyjął werdykt do wiadomości. Oznajmił że wymiar sprawiedliwości działa a atak w ogóle to nawet nie oglądał procesu.

https://twitter.com/RiegerReport/status/1461785604774113285

 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You didn't know because the mainstream media didn't want you to know. They have way too much power and influence over the American people and they are completely biased which makes them shitty at their job because the facts don't come out.

 

Tłumaczenie dla nie mówiących po angielsku:

Oglądałem rozwój sprawy Rittenhouse'a.

Nie wiedziałem, że Rittenhouse zgasił podpalony śmietnik pchany w stronę stacji benzynowej żeby ją wysadzić, z całą masą ludzi dookoła.

Nie wiedziałem, że policja miała nie reagować gdy były niszczone przedsiębiorstwa.

Nie wiedziałem, że ojciec, babcia i przyjaciele Rittenhouse'a wszyscy mieszkali w Kenosha, 20 minut drogi od miejsca gdzie mieszkał z mamą w Illinois.

Nie wiedziałem, że Rosenbaum obalił go 2 razy i próbował kopnąć go morderczo w głowę.

Nie wiedziałem, że Huber uderzył go 2 razy w głowę deskorolką

Nie wiedziałem, że Grosskreutz, przestępca ze względu na posiadanie broni, celował w Kyle'a pierwszy, co przyznał w sądzie.

Nie wiedziałem, że w stanie Wiscounsin Rittenhouse mógł posiadać broń jako 17-latek (z tego powodu zarzut o nielegalne posiadanie został oddalony)

Nie wiedziałem, że Rittenhouse nie przekroczył granicy stanu z bronią, której nie powinien mieć. Zrobił to prawowity właściciel broni, zgodnie z prawem.

Nie wiedziałem, że Rosenbaum był 5-krotnie skazanym gwałcicielem dzieci, Huber 2-krotnie skazanym żonobijcą. Nie wiedziałem, że Grosskreutz był skazany za włamanie i miał na koncie pobicie.

Gdyby media wykonywały swoją pracę... wszyscy byśmy o tym wiedzieli!

Edytowane przez Grzesiek
tłuamczenie
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wywiad Kyle Rittenhouse w tv po zakończonym procesie.

 

 

W dniu 20.11.2021 o 12:12, Marek Kotoński napisał:

Ciekawe też, jak taki stres wpłynie na psychikę tego w sumie młodego jeszcze mężczyzny. Żyć ze świadomością że będąc normalnym, spokojnym chłopakiem skończy się z dożywociem w hamerykańskim więzieniu, to ciężar niemal nie do udźwignięcia. 

 

 

Mnie zastanawia co teraz będzie z tym chłopakiem, jak wróci do społeczeństwa gdzie jakaś część i tak go będzie uważać za przestępcę do tego może być prześladowany przez środowiska antify czy blm?

Nie wiem czy na jego miejscu zastanowiłbym się o zmianie miejsca zamieszkania w innym stanie lub po prostu opuszczeniu kraju dla własnego bezpieczeństwa.

Co do samej rozprawy chłopak przeszedł nieprawdopodobny stres co było widać podczas ogłaszania wyroku gdzie ciało dosłownie dygotało z nerwów.

Na szczęście prawo w Stanach jeszcze jest w miarę sprawiedliwe i chłopak uniknął zmarnowania sobie życia.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/22/2021 at 2:37 PM, Grzesiek said:

Gdyby media wykonywały swoją pracę... wszyscy byśmy o tym wiedzieli!

https://nypost.com/2021/11/20/critic-blasts-facebooks-power-after-kyle-rittenhouse-verdict/

Facebook nie tylko aktywnie banował obrońców Kyle'a, ale nawet banował za ogłaszanie wyniku procesu, pod pretekstem "nawoływania do nienawiści". Twitter "z automatu" zbanował konto adwokata Kyle'a. GoFundMe dopiero po wyroku odblokował możliwość "zrzutki" na adwokata.

 

Po Stanach krąży dowcip: z czego składa się tłum Demokratów? Przy trzech losowych próbkach, najpewniej trafisz na pedofila, żonobijcę albo złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się stało. Sroga naucza dla potencjalnych zadymiarzy. Teraz antifa kilka razy się zastanowi czy podpalać auta i okradać sklepy bo wiedzą, że zaraz się może zjawić drugi Kyle Rittenhouse, który zrobi porządek z bandziorami i za obronę własną zostanie uniewinniony. Ta akcja i ten wyrok to najlepsze co się mogło stać w tych trudnych czasach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.