Skocz do zawartości

ONZ składa życzenia z okazji Dnia Mężczyzny... osobom wspierającym kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

"Wszystkiego najlepszego z okazji #InternationalMensDay dla wszystkich męskich sojuszników na całym świecie, którzy wspierają kobiety, przeciwstawiają się rolom płci, walczą z przemocą ze względu na płeć i walczą o równość".

I jeszcze to przekreślone 'man'...

 

 

Edytowane przez lexluthor
  • Like 1
  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • deleteduser128 zmienił(a) tytuł na ONZ składa życzenia z okazji Dnia Mężczyzny... osobom wspierającym kobiety.

Przede wszystkim wszystkiego co najlepsze dla nas mężczyzn bo przypominam nie macie się czego wstydzić, że jesteście mężczyznami. 

Każdego dnia dajecie ludziom i światu wartość dodaną, rozwijacie, zmieniacie, pomagacie i ulepszacie by życie w cywilizacji było jak najlepsze. 

Wielkie Podziękowania dla odważnych mężczyzn na granicy dzięki którym hordy darmozjadów z islamu nie wdarły się do Europy, chłopakom z forum BS za to, że jesteście aktywni, wspieracie, pomagacie, odkłamujecie brednie systemu i sprawiacie by życie na tym padole łez było znośnie i przyjemniejsze. 

Szacun dla prawdziwych mężczyzn, którzy nie poddają się w słabościach, przyjmują ciosy, niepowodzenia i wstają z kolan by polepszyć swój byt. 

Bez nas mężczyzn nie było by cywilizacji, udogodnień, rozwiązań. 

Niestety retoryka ginocentrycznego świata pełnego kobiecych zachowań i emocji oraz Matriarchatu, który daje przywileje i prawa kobietom nawet w takim dniu gdzie kobiety powinny refleksyjnie podejść i chociaż raz w roku powiedzieć do mężczyzn dziękuję, że jesteście, że ogarniacie dla nas świat to jeszcze robią propagandę przeciwko ośmieszając i spychając na margines społeczny mężczyzn. 

Mężczyźni trzymajmy się razem bez względu na poglady czy animozje tylko my na wzajem możemy sobie pomóc bo na nikogo więcej nie możemy liczyć. 

Dopóki broń mamy w ręce czyli dzisiaj to wiedza dopóki przyjaciele są obok zwycięstwo jest nasze. 

Walczymy, nie poddajemy się bo tylko od nas zależy być albo nie być w dziwacznym świecie obłudy i kłamstw. 

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ci ludzie są idealnie świadomi tego, że niszczą społeczeństwa na całym świecie albo to kompletnie niebezpieczni durnie i idioci. 

Widzimy co się dzieje w relacjach damsko męskich w dzisiejszych, sfeminizowanych czasach - kobiety są agresywne, nie kobiece, roszczeniowe, a mężczyźni zwyczajnie im przestają ufać i coraz częściej nawet nie chcą się ruchać. 

Ślubów jest coraz mniej (bo ślub to dzisiaj jedno wielkie zagrożenie dla faceta) samotnych kobiet z rozj*baną psychiką po 30stce też coraz więcej... 

Jeżeli tak wyglądają relacje damsko męskie, to całe społeczeństwo ulega powolnemu niszczeniu i cofa się w rozwoju. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na eremefie gadali, że cicho każdy ma to święto w dupie, a w słynne marcowe święto masz latać wokół księżniczek, naszych witaminek, które często nas mają tam gdzie słońce nigdy nie dociera i nie dotrze, bo interes mój (kobiecy) jest ważniejszy niż twój (męski). 

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarkoBe napisał:

Nawet na eremefie gadali, że cicho każdy ma to święto w dupie, a w słynne marcowe święto masz latać wokół księżniczek, naszych witaminek, które często nas mają tam gdzie słońce nigdy nie dociera i nie dotrze, bo interes mój (kobiecy) jest ważniejszy niż twój (męski). 

Przeczytałem książkę redpillowską - Droga Mężczyzny Jacka Donovana. 

Kapitalnie opisał tam dzisiejsze relacje damsko męskie, powody dla których umierają i jaki wspólny interes ma kobiecy imperatyw, feminizm oraz konsumpcjonizm serwowany przez globalne korporacje. 

 

Kobiety niszczą i wykorzystują mężczyzn jednak ponoszą odpowiedzialność za to.I nie mam tu tylko na myśli brak chętnych do ślubu facetów. 

Niszcząc mężczyzn, wystawiają się na dominację państwa i utratę wolności. 

 

Przecież kobiety są słabymi liderami i nie są wojownikami z natury - one podążają tam gdzie idą faceci . 

 

Mieliśmy rok temu te protesty aborcyjne no nie? Wg mnie jedyne co było potrzebne kobietom wtedy, to agresywni mężczyźni którzy by przejęli przywództwo, doprowadzili do małego rozlewu krwi na ulicach, spalenia kilku urzędów, aby władze zaczęły się bać i cofnęły postanowienie TK. 

A tak mieliśmy protesty całkowicie przejęte przez kobiecą energię - krzyczenie, piszczenie, pisanie kredą po ulicach i wrzucanie żałosnych fotek na insta z blyskawicą które nie miały prawa wywołać jakikolwiek efekt. 

 

No i jeszcze przychodzi sprawa całego COVIDu, obostrzeń i zamykania społeczeństw w domach. 

Mężczyźni mogą zniszczyć obecny system, nie kobiety, bo zajmowaliśmy się walką z tyranami przez tysiące lat, a kobiety siedziały w domach. 

 

Nie ma bata, że kobiety tego nie widzą. One muszą widzieć, że niszcząc facetów same dostają po tyłku 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem załuje, że połknąłem red pilla, mógłbym spokojnie stać na straży kobiet i nie narażać się na bycie mizoginem czy kimś tam jeszcze, no tak, ale wtedy skakałbym koło pańci, która miałaby mnie w dupie, a ja chodziłbym w koło wkurwiony nie wiedząc czemu tak się dzieje. A później się dziwić, że agresja wzrasta, faceci szukają ujścia emocjom, bo w domu nie można. Pańca zadzwoni na policję i zapewni nocke na izbie zatrzymań. 

 

Czy to nie jest tak kurde z tym feminizmem, jak z całym socjalizmem? Idea wyśmienita - dążmy do równości pracy, płacy, wszystkiego. Tylko nagle w myśl zasady - daj palec zajebią Ci rękę - feministom chodzi o to, aby kurwa dać wszystko? Analogicznie było z socjalizmem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u mnie haha 

Ale ja mam jeszcze ciekawiej - nigdy nie miałem własnej laski a mam 22 lata. Nie bardzo garne się do poznawania dziewczyn bo zwyczajnie widzę za mało korzyści. 

Miłość, czułość i intymność chyba wszyscy wiedzą do czego prowadzi, a seks to możesz sobie kupić u prostytutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, lexluthor said:

I jeszcze to przekreślone 'man'

 

Śmieszne. 

Ale i gorzkie. Bo wychodzi że "United Nations" nie jest poważną instytucją, jeśli na oficjalnym koncie puszczają taką propagandę.

To jest jak jakiś kult, ci ludzie mają wyprane mózgi.

 

Bardzo nie chcę wierzyć w spisek. Ale może zmienię zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Levi napisał:

 

Śmieszne. 

Ale i gorzkie. Bo wychodzi że "United Nations" nie jest poważną instytucją, jeśli na oficjalnym koncie puszczają taką propagandę.

To jest jak jakiś kult, ci ludzie mają wyprane mózgi.

 

Bardzo nie chcę wierzyć w spisek. Ale może zmienię zdanie.

Z drugiej strony zobacz. Jeżeli naznaczeni faceci, jedynie garstka z nich ma byc swiadoma, a reszta kukoldow ma zyc wedlug narzuconych zasad. To może ten spisek ma na celu spowodowanie, ze nam bedzie zylo sie lepiej? :d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się, jeszcze nie jest tak źle,

kiedyś jedna Pani proponowała międzynarodowy dzień kastracji dla mężczyzn

https://www.vice.com/en/article/5gkkj5/is-reducing-the-male-population-by-90-percent-the-solution-to-all-our-problems

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, spacemarine said:

kiedyś jedna Pani proponowała międzynarodowy dzień kastracji dla mężczyzn

 

Jeszcze się znajdą tacy, co się publicznie wykastrują. Na kolanach przeproszą za swoją toksyczną męskosć i ciach. Żyjemy w ciekawych czasach.

 

59 minutes ago, thyr said:

chciala by zostawic 10 procent roochajacych  czadow

 

To nie przejdzie, bo kto będzie pracował na panie?

Nawet po kastracji może im przestać zależeć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Levi napisał:

 

Jeszcze się znajdą tacy, co się publicznie wykastrują. Na kolanach przeproszą za swoją toksyczną męskosć i ciach. Żyjemy w ciekawych czasach.

 

Już się znajdują tacy. 

 

Myślę, że kobieta zawsze będzie chciała być dominowana przez faceta i nic tego nie zmieni. 

 

W 2015 r zwykłe kobiety i te najbardziej zatwardziałe feministki organizowały pochody aby wpuścić uchodźców do Niemiec no nie? To samo było we Francji, Szwecji czy Holandii . 

Jak zobaczycie te pochody to SERIO, większość osób na nich to były kobiety. 

 

Więc wpuściły sobie do krajów - gwałcicieli, terrorystów, morderców, pedofilów i zoofilów. 

Od razu zaczęły powstawać getta arabskie na terenie całej Europy zachodniej gdzie nawet policja nie ma wstępu. 

 

Więc zniszczyły własnych facetów, a później ściągnęły największy chłam arabski który wysadzał ludzi na ulicy, rozjeżdżał ich ciężarówkami po promenadach, obcinał głowy, gwałcił i maltretował.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 10:59, lexluthor napisał:

Wszystkiego najlepszego z okazji #InternationalMensDay dla wszystkich męskich sojuszników na całym świecie, którzy wspierają kobiety, przeciwstawiają się rolom płci, walczą z przemocą ze względu na płeć i walczą o równość".

Ktoś to w ogóle czytał przed wysłaniem? 🙄

Z IQ wyższym od rozmiaru buta?

 

Cytat

którzy wspierają kobiety

To w końcu kobiety są silne, samodzielne i pełnoprawne czy jednak trzeba je wspierać?

Bo tak serio to kogo się wspiera, hmmm? Dzieci, osoby starsze, cięzko chore, upośledzone....

 

Cytat

przeciwstawiają się rolom płci,

No to czekam na życzenia dla kobiet wspierających mężczyzn na zasiłku tacierzyńskim.

 

Cytat

o równość

Wspieranie kogoś ze względu na płeć to zaprzeczanie równości.

Równość albo wspieranie, kobiety/mężczyźni albo role płciowe - na raz się nie da. 

 

Typowe lewacko-faszystkowskie trololo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.