Skocz do zawartości

Zablokowana treść mimo braku bana, a może jednak?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Sporo czasu mnie nie było, odpoczywam ile mogę od technologii niebieskiego światła, ograniczam ile musze. ALE, napisał do mnie mój polski kolega @EMKEJ abym napisał ten temat, co się dzieje z jego kontem? Nie może się zalogować, bana nie ma (niby) bo w dziale z banami nie ma znaku, że jest permanentny ban.

 

Oto zdjęcie jakie dostałem od niego:
https://ibb.co/jLg0kt8

 

Proszę nie strzelać do posłańca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

2 Po otrzymaniu warna wysłał maila na mod skrzynkę, bardzo nieuprzejmego.

 

Ok rozumiem, ale czy odpisanie na warna "Nie jestem Twoim kolegom" jest jak to określiłeś "bardzo nieuprzejme"? Wydaje mi się to całkowicie normalną odpowiedzią, adekwatną. Ja na przykład gdy zostałem nazwany "mordeczką" odpowiadam "nie jestem Twoją mordeczką".

 

Z drugiej strony ,dlaczego ban na forum ,jeśli sprawy były załatwiane poza forum? O ile mi wiadomo mail nie jest częścią forum, w regulaminie także nie ma nic o pisaniu "niegrzecznych maili" na skrzynkę do tego przeznaczoną.

 

Może @EMKEJ był w jakiś sposób niewygodny dla forum?

 

Godzinę temu, radeq napisał:

No to chuj bombki strzelił, nie dowiemy się jak to było z tym lądowaniem na księżycu teraz....

A co chcesz wiedzieć? :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.