Skocz do zawartości

Gdy dziewczyna daje zielone światło (ankieta)


Wpływ pandemii na sygnały zainteresowania od kobiet  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy otrzymywaliście często niewerbalne sygnały zainteresowania od kobiet (np. w sklepie) przed pandemią jak i po niej? Czy sprawy zmieniły się na lepsze czy gorsze?

    • Otrzymywałem przed pandemią i otrzymuję je teraz
      30
    • Otrzymywałem przed pandemią ale już nie otrzymuję
      6
    • Nie otrzymywałem przed pandemią ale otrzymuję je teraz
      5
    • Nie otrzymywałem przed pandemią i teraz też nie otrzymuję
      33


Rekomendowane odpowiedzi

@Kleofas A więc u mnie przed pandemią była prosperita jeżeli o to chodzi. Najczęściej poznawałem laski w sklepach typu Biedronka czy Lidl. Co tydzień, dwa jakaś laska na mnie zawiesiła oko i podbijałem na pewniaczka. I to młodsze nawet o 10 lat. A teraz? Posucha. Od lutego nic! No i kminię o co chodzi i co się stało.

 

W tym roku wyglądałem o wiele lepiej niż przed pandemią. Fryzjer, ciuchy, perfumy, uśmiech na twarzy. Idąc po zwykłe bułki ubierałem się nieraz jak na randkę. Taki wyrobiłem sobie nawyk. I stałem się niewidzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mmario

Że nie widziały części twarzy to nie ryzykowały i się nie wychylały? To przestałyby wysyłać komukolwiek sygnały. A na obecną chwilę ankieta pokazuje że jak ktoś dostawał sygnały to przed i po pandemii. A jak nie dostawał przed to i po nie dostawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Zauważyliście jakiś zmiany po pandemii?

 

Kilka moich luźnych refleksji.

  • Przede wszystkim obserwuję wzrost wk*rwienia ludzi i większą "elektryczność" i skłonność do kłótliwości - społeczeństwo dostaje teraz bombardowanie o pandemii, uchodźcach etc. Ludzie są bardzo zdezorientowani, zagubieni, wkurzeni - zobacz zresztą jakie są tematy na forum
  • Strach przed wojną - której oczywiście nie będzie ale media "grzeją" temat
  • Strach przed zwolnieniami i lockdownem (dużo młodych lasek pracuje w branżach, które przy lockdownie się zamykają)
  • Kolejną sprawą jest jesień - jest szaro, buro, ponuro i bez słońca - to też "przygasza" chęci do życia (aczkolwiek ja lubię tę porę roku pod względem ubioru kobiet - płaszcze etc. - wole kobiety ubrane, bardziej mnie pociągają, niż te "szczujące cycem" w lecie) 
  • Kolejną kwestią są maseczki o których pisał @Mmario - wiesz serio to może działać na minus bo w zasadzie wszelkie "plusy" za twarz są zerowane ale z kolei jak ktoś ma "ryjek niewyjściowy" to maseczka powinna ułatwiać 😜

 

Podsumowując - ja nie widzę zmian zbyt dużych poza zwiększeniem ilości wk*rwionych ludzi na ulicach. 

 

Kup sobie "drogi" (w oczach Julek) samochód to zaobserwujesz zmianę :D 

 

Natomiast to co się mega mi rzuca w oczy to fakt, iż pandemia zaorała Tindera i Badoo - jest na pewno dużo dużo trudniej - nie tylko moja opinia :) - cóż tu robię sobie odwyk na kilka miesięcy i chce zobaczyć co będzie na wiosnę  "na rynku".

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Pandemia zaorała Tindera i Badoo - jest na pewno dużo dużo trudniej - nie tylko moja opinia :) 

No w moim przypadku, zauważyłem jakieś ożywienie, którego rok temu jesienią zwyczajnie nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

W tym roku wyglądałem o wiele lepiej niż przed pandemią. Fryzjer, ciuchy, perfumy, uśmiech na twarzy.

 

A może to błędna percepcja - coś jak: przed pandemią byłeś fajnym wyluzowanym badboyem, a teraz stałeś się modnym, ogolonym, wypindrzonym słabiakiem?

Trzeba pamiętać, że czasy są trudne, więc samiczość domaga się silnych genów dla potomstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar Hantlami macham częściej niż przed pandemią. Ani bedboyem ani słabiakiem nie jestem. Średniaczek taki ze mnie. W głowie nic się nie zmieniło.
 

@thyr W głowie to ja mam zagadkę czemu mnie dupy przestały zauważać mimo iż niedawno regularnie mnie obczajały.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Tadamichi Kuribayashi said:

To będą pierdoIić że chłop bez ambicji.

 

One zawsze będą pierdolic, taka ich natura. Muszą testować zeby sprawdzić czy jesteś materiałem na providera czy kimś więcej. Nie liczy się więc to ile Twój samochód ma lat, tylko czy dajesz się sprowokować komentarzem na ten temat. Takie przynajmniej ja mam zdanie nt kobiet do LTR. Jeżeli panna pomimo upomnień dalej męczy bułe zeby kupić nowszy samochód bo tak to się do związku nie nadaje 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zawsze miałem zainteresowanie od kobiet natomiast w trakcie plandemi jeszcze się zwiększyło.

Zauważam pozytywny trend czyli kobiety są bardziej milsze, uległe czy uczynne, owszem dalej bywają takie

, które są bezczelne, wulgarne, roszczeniowe, zamknięte na znajomości.

Plandemia sprawiała, że kobiety mają ograniczony dostęp do egzotyki, zamknięte w swoich krajach są wręcz zmuszone

do podjęcia decyzji albo rodak tudzież jakiś imigrant miejscowy albo bycie samej.

Kolejna sprawa jest taka, że ludzie żyją wirusem, oglądają ściek informacyjny i go chłoną, do tego imigranci na granicy 

czy widmo wojny robi w mózgach sieczkę dlatego społeczeństwo jest bierne, pasywne, przestraszone, agresywne.

Najlepiej nie skupiać się na kobietach i je ignorować wtedy bardziej się nakręcą gdy będą dawały oznaki zainteresowania

dopiero wtedy działaj a tak nic nie rób.

Kolejna ważna kwestia przy kobietach pozwalaj sobie na więcej i je sprawdzaj jak będą reagować.

Zapuść zarost zobaczysz pozytywne efekty bo dużo mężczyzn sią goli a później podwójny pod brudek widać, okrągłą twarz

a tak broda, wąs sprawiają, że bardziej męsko wyglądasz i twarz wydaje się  bardziej pociągła, atrakcyjniejsza dla kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa Dlatego według mnie lepiej wybrać laskę 3/10 która na Nas leci, niż 7/10 której nie będziemy się podobać i która będzie wymagała zasobów jako rekompensaty za to że związała się z kimś kto się jej nie podoba.

Powtórzę po raz kolejny że to nie jest sprawa zero-jedynkowa. Można się nie spodobać lasce która dla Nas będzie 3/10 a spodobać się lasce która dla Nas będzie 7/10

 

@Fury King Dlatego celowo wyjąłem rok 2020 z analizy ze względu na strach i panikę przed wirusem. W 2021 ludzie wrócili do normalności.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@slusa. W 2021 ludzie wrócili do normalności.

😂 Dzieki za taka normalnosc .Nie wybieraj laski ponizej wlasnych mozliwosci na ltr.Do rypanska sa ok , szczegolnie takie z dobrym cialem i tyle . Bedziesz sie za nia wstydzil w towarzystwie , co nie bedzie wplywalo pozytywinie na relacje . 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kolejna ważna kwestia przy kobietach pozwalaj sobie na więcej i je sprawdzaj jak będą reagować.


Najbardziej hardcorowy przykład z mojego życia? Klepanie w tyłek przypadkowych lasek w różnych miejscach. Czy to klub, czy impreza w akademiku czy uczelnia. Reakcje? Nigdy nie dostałem po pysku. Część zrobiła mi ostrą jazdę. Część przyjęła to obojętnie. A części się to mega spodobało.

Ale to nie jest tak że ja to robię regularnie. Przez 32 lata może z 10 razy. Z czego dwie z nich zostały później moimi dziewczynami 🤣

Mój ojciec zawsze matkę klepał w tyłek. A dzieci nie słuchają rodziców. Tylko ich naśladują. I prawie za każdym razem robiłem to podświadomie.

 

@Personal BestTo czy zostanę uznany za mężczyznę czy chłopca zależy od innych rzeczy nie od tego czy nazwę kobietę dziewczyna, panienką, siksą czy cipką.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.