Skocz do zawartości

Gdy dziewczyna daje zielone światło (ankieta)


Wpływ pandemii na sygnały zainteresowania od kobiet  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy otrzymywaliście często niewerbalne sygnały zainteresowania od kobiet (np. w sklepie) przed pandemią jak i po niej? Czy sprawy zmieniły się na lepsze czy gorsze?

    • Otrzymywałem przed pandemią i otrzymuję je teraz
      30
    • Otrzymywałem przed pandemią ale już nie otrzymuję
      6
    • Nie otrzymywałem przed pandemią ale otrzymuję je teraz
      5
    • Nie otrzymywałem przed pandemią i teraz też nie otrzymuję
      33


Rekomendowane odpowiedzi

@Władimir Władimirowicz Lekko? W lato 2019 roku co tydzień jakaś młoda siksa wysyłała mi znaki w sklepie a teraz przez dwie pory roku (jesień się jeszcze nie skończyła 😆) absolutnie nic.

 

Wyniki ankiety pokazują jasno że ( na obecną chwilę) 88% osób nie zauważyło zmiany w zainteresowaniu od płci przeciwnej w wyniku pandemii.

Czyli problem leży we mnie.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

Odkąd zapuściłem brodę to częściej. Niestety tylko od gówniar 17 - 20 lat, które jeszcze upatrują tatusia w swoim chopie. 

Się ciesz, że od gówniar i masz brodę:D. Ja próbowałem zapuszczać, bo wyglądam na 17 lat mając ponad 24 i rośną jakieś rudę łonowce, dramat.
Wracając do tematu. Mną akurat kobiety nigdy nie wykazywały zainteresowania:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Strach przed wojną - której oczywiście nie będzie ale media "grzeją" temat

Jak nie będzie? Czy ty trochę się orientujesz w sytuacji geopolitycznej? Akurat wojna jest jak najbardziej realna i już mamy jej początek, a my tradycyjnie jesteśmy na linii frontu. No,ale z drugiej strony jak mówią teorie redpiloowe niespokojne czasy powinny wzbudzić zainteresowanie kobiet facetami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VenomDch Czy dobrze wiesz jak one sygnalizują zainteresowanie? Sygnały, gesty, znaki, zachowania? Bo ja też tak mówiłem kiedyś. I zmarnowałem naprawdę dziesiątki okazji. Mogę się założyć  że na bank kiedyś jakaś Ci wysyłała znaki ale nie wiedziałeś że to o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, VenomDch napisał:

Się ciesz, że od gówniar i masz brodę:D. Ja próbowałem zapuszczać, bo wyglądam na 17 lat mając ponad 24 i rośną jakieś rudę łonowce, dramat.
Wracając do tematu. Mną akurat kobiety nigdy nie wykazywały zainteresowania:p

Ja w wieku 24 też miałem jakieś poskręcane pojedyncze włosy. W wieku dopiero 28 lat się udało xD

6 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@bernevek Odnośnie zarostu to w 2019 żadnej brody nie miałem.

Polecam. Jest to pewien boost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@VenomDch Czy dobrze wiesz jak one sygnalizują zainteresowanie? Sygnały, gesty, znaki, zachowania? Bo ja też tak mówiłem kiedyś. I zmarnowałem naprawdę dziesiątki okazji. Mogę się założyć  że na bank kiedyś jakaś Ci wysyłała znaki ale nie wiedziałeś że to o to chodzi.

Brałem pod uwagę, że mogę nie wiedzieć. Możesz mieć rację, gdzieś czytałem o tych znakach, ale moim problemem zawsze była kiepska obserwacja otoczenia, a rzadkie kontakty z kobietami poza formalnymi zajęciami, projektami itp. Nie ułatwiały.
Możesz mieć oczywiście rację, ja nie wiem. Po prostu nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@ManOfGod Czyli laski będą leciały na hajs i mięśnie. Czyli mamy powrót do lat 90tych. Ale bogatych i mięśniatych nie starczy dla każdej.

Ja bym jednak widział to tak, 1.twarz, 2 postura, 3 kasa, 4 mięśnie, gdzieś daleko daleko charakter... Odroznilem posturę od mięśni z prostej przyczyny, są goście co mają 170 cm i wąskie barki, ale wypracowali mięśnie i sprawność, a są goście co mają 190 cm i naturalny kształt litery v i do tego tzw gruba kość i predyspozycje do budowy mięśni, nawet nie trenując mają większe obwody niż ten 170 naturalnie wątłej postury. Kobiety instynktownie wybierają tych większych. Oczywiście poprawa każdego z tych aspektów pomaga, ale częściej widze nieźle kobiety z cięciami o przystojnej twarzy mimo że trochę zapuszczonymi. Wydaje mi się że łatwiej poderwać mając przeciętne ciało i dobra twarz niż odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mmario Tutaj zahaczamy u gusta i uwarunkowania w których się kobiety wychowały. Kobiety wychowane w w centrach miast mieszkające w mniej bezpiecznych dzielnicach, gdzie pełno przemocy i biedy będą wybierały przede wszystkim typków umięśnionych, którzy zapewnią jej bezpieczeństwo. Dziewczyny mieszkające na obrzeżach miast, w domkach jednorodzinnych w spokojnych dzielnicach, mające wykształconych rodziców będą patrzyły na wykształcenie i obycie chłopaka na pierwszym miejscu

No i dochodzą indywidualne preferencje np u mnie na pierwszym miejscu jest to jak laska się ubiera. Dla kogoś innego będzie to zgrabne ciało. A dla dentysty czy protetyka zapewne jaki ma dziewczyna zgryz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Kobiety wychowane w w centrach miast mieszkające w mniej bezpiecznych dzielnicach, gdzie pełno przemocy i biedy będą wybierały przede wszystkim typków umięśnionych, którzy zapewnią jej bezpieczeństwo. Dziewczyny mieszkające na obrzeżach miast, w domkach jednorodzinnych w spokojnych dzielnicach, mające wykształconych rodziców będą patrzyły na wykształcenie i obycie chłopaka na pierwszym miejscu

Jakie jest źródło takich informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thyr napisał:

Pisalem to juz wczesniej,  one obczajaja tylko zadowolonych z zycia facetow aby im to zycie jeszcze bardziej umilic po swojemu ( czyt.spiertholic ).

Dokładnie!

Widzą zaWodolonego gościa i już im we łbie kiełkuje myśl, że tak nie może być - trzeba kolesia sprowadzić na ziemie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casus Secundus Bo się jakoś nie widuje par chudziutki inteligent z ziomóweczką w klimatach JP HWDP jak i nie widuje się par dziewczyna z dobrego domu z patusem po zawodówce również w klimatach JP HWDP

@Ace of Spades Ja bym powiedział że to typowo polskie zachowanie i nie patrzył tu na płeć. Patrzymy aby ktoś miał tak samo źle jak ja zamiast się cieszyć że ktoś ma lepiej. Sciagamy tych ambitniejszych w dół. Jak w tym kawale że nikt nie musi pilnować w piekle gara ze smołą w którym gotują się Polacy bo jak tylko któryś z nich chce z niego wyjść reszta go ściaga z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@Ace of Spades Ja bym powiedział że to typowo polskie zachowanie i nie patrzył tu na płeć. Patrzymy aby ktoś miał tak samo źle jak ja zamiast się cieszyć że ktoś ma lepiej. Sciagamy tych ambitniejszych w dół. Jak w tym kawale że nikt nie musi pilnować w piekle gara ze smołą w którym gotują się Polacy bo jak tylko któryś z nich chce z niego wyjść reszta go ściaga z powrotem.

Przestrzegałbym przed Panświnizmem - racjonalizacją, usprawiedliwianiem i dorabianiem ideologii do zrytego łba u kobiet.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@Casus Secundus Bo się jakoś nie widuje par chudziutki inteligent z ziomóweczką w klimatach JP HWDP jak i nie widuje się par dziewczyna z dobrego domu z patusem po zawodówce również w klimatach JP HWDP

 

Dużo rzeczy nie widujesz.... 

A widziałeś kiedyś panią mężatkę doktor nauk jak się rypie jak dzika suka w rui z prymitywem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara Mam 32 a ludzie dają mi kilka lat mniej. Tu bardziej bym obstawiał lekką opuchliznę od alkoholu którego w lato 2019 nie piłem. Rysy twarzy bardziej wyraziste wtedy były. Ale z drugiej strony na studiach pompowałem ile wlezie a branie było rekordowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy zwalanie na pandemie ma sens. To tak jakby zwalać na ułożenie planet, horoskop, tarota czy pasjansa. 

 

Zainteresowanie kobiet pojawia się kiedy jej się podobasz wizualnie, wyglądem. Uważasz, że pandemia mogła się przyczynić do innego spoglądania na facetów? 

 

Może po prostu wtedy miałeś jakoś wyróżniający się okres, coś się w Twoim życiu zmieniło i ta iskra zniknęła. Bardziej szedłbym w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.