Skocz do zawartości

Prezent na święta dla Pani


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, totalnie nie mam pojęcia jak się zabrać do prezentu na święta dla Pani, kupiłem jej ostatnio skarpetki świąteczne dwie pary za 20pln (śliczne były więc wzialem) i maskotkę za 20 centów, lubi takie rzeczy. Poza tym zastanawiam się co dalej, czy jakiś bon do spa, czy co... 

 

Liczę na inspiracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na świąteczne rękawiczki. Takie z czerwonej skórki. Za 30-40zł spokojnie kupisz.

 

Podaj więcej danych. Jaki masz budżet? Co Pani Tobie kupuje na prezent?

Dostajesz coś materialnego, czy zamiast prezentu jest od Pani danie dupci?

 

Święta idą, więc wiele Pań liczy na pierścionek zaręczynowy :)

 

P.S. To nie była sugestia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki i pluszak, to dobre dla przedszkolaków. Skoro tworzycie jakiś bardziej poważny związek to proponuję taki prezent, którego będzie sporo, sprawi kobiecie przyjemność oraz pozwoli jej się realizować w jej codziennych obowiązkach domowych. Dla przykladu to:

Prezent dla żony

  • Like 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jej jakiś dyskretny, niewielki sprzęt do muzyki i nagraj na nim Wasze wspólne ulubione utwory albo pakiet książek Sumlinskiego "Powrot do Jedwabnem", będziesz mógł czytać jak Ci się będzie u niej nudzilo. 

Ps. Ja tak kupuje prezenty i jestem zadowolony, bliscy może mniej 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zakładasz ciągle wątki jaki to z nią szczęśliwy jesteś widzę tylko jeden, sprawdzony w 100%, prezent:

 

eXkk9kqTURBXy82YTUzODk2M2M2ZGI0NTBhMzQ0Y

 

Cytat

 

Zauważyłem, że mam problem z sobą, a nie z panną, tylko jak coś było nie po mojej myśli w związku to często ją wyzywałem. I tym razem było podobnie, zaprosiłem ją na jakiś tam wspólny obiad rodzinny, odpisała tylko 'nie' to zrobiłem jej chłodnik 3 dni, wieczorem coś tam popisaliśmy i w pewnym momencie ją po prostu zwyzywałem.

 

''nie wierze, ze takie kurwisko pod wlasny dach wpuscilem''

 

Czy to jest normalne, ze kobieta po takich wyzwiskach wznawia kontakt, próbuje odzyskać faceta?

 

 

Opamiętaj się chłopie bo kręcisz sobie sam sznur na szyję.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z Bolesławca?

https://manufakturawboleslawcu.com/collections/boze-narodzenie/products/filizanka-spodek-dplc?variant=36406829220006

lub

https://duka.com/pl/dzbanek-z-filizanka-duka-paradise-550-ml-czerwony-ceramika-8928277

 

albo ramka i w niej Wasze wspólne zdjęcie?

https://allegro.pl/oferta/piekna-ramka-na-zdjecie-10x15-na-prezent-drewno-7571465519?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_ss&ev_adgr=rtvagd&ev_campaign_id=15011587598&gclid=EAIaIQobChMIxtiNrJGv9AIVEEWRBR0MIwFIEAQYASABEgLnOvD_BwE

 

może jakiś fajny kalendarz? Te są śliczne. (w środku też)

https://www.twojepioro.pl/papier-i-art.-papiernicze/kalendarze/paperblanks/2/default/1/f_producer_32/1

 

może długopis, są fajne promocje:

 

https://www.parkersklep.pl/prod148-Dlugopis-Parker-IM-Brushed-Metal-GT.html

 

może płytę z utworami, które lubi? lub książkę lub film, do której/ którego wraca?

 

voucher do księgarni, na masaż lub bilet na np. kobiecy wieczór saunowy, jeśli takowy w okolicach jest dostępny? (u mnie w okolicach taki bilet kosztuje 40 zł)

 

Życzę owocnych poszukiwań :D

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janek Horsie napisał:

Podaj więcej danych. Jaki masz budżet? Co Pani Tobie kupuje na prezent?

Dostajesz coś materialnego, czy zamiast prezentu jest od Pani danie dupci?

To nasze pierwsze święta, nie wiem co od niej dostanę. Nie mam pojęcia. Budżet nie gra roli, ale max 300pln

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Skarpetki i pluszak, to dobre dla przedszkolaków.

Jak panna lubi takie pierdoły, to się ucieszy. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz czasem z tą kwotą? Mi by było szkoda wydać 3 stówy na pannę, którą znam od niedawna.

 

Czyta dziewczę? Kup jej jakąś książkę z dedykacją i dobre czekoladki. Starczy. 50zł wydasz i będzie git.

 

O taką np:

mistrzyni-penisa-najlepsze-porady-dotycz

 

Edit:

O kurna! Ta książka za ponad 100zł chodzi po allegro.

Edytowane przez Janek Horsie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, elogejter napisał:

Budżet nie gra roli, ale max 300pln

Idź na divy (budżet w sam raz), będzie Ci wdzięczna, że nie zawracasz jej gitary wieczorem.

31 minut temu, UncleSam napisał:
39 minut temu, elogejter napisał:

Budżet nie gra roli, ale max 300pln

🤣

Bóg zapłać - co łaska ale dają po 300 zetów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, elogejter said:

kupiłem jej ostatnio skarpetki świąteczne

Myślałem, że z tym kupowaniem skarpetek to jest tylko taki mem i nikt czegoś takiego nie robi.

A tu taka niespodzianka.

 

Daj jej bilet na pokaz Chippendalesów.

Albo klasycznie: https://www.amazon.co.uk/Fireman-2022-Calendar-Publishing-Birthday/dp/B092L6HGP1/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to spoko. A to bardziej partnerka czy bardziej koleżanka/znajoma/przyjaciółka, bo tego nie napisałeś.

Przepraszam za żarty w takim razie.

Książa z dedykacją będzie w sam raz. Może niekoniecznie taka, którą zaproponowałem wyżej, ale jakaś zgodna z zainteresowaniami Pani.

No i dobre czekoladki.

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sundance Kid napisał:

Myślałem, że z tym kupowaniem skarpetek to jest tylko taki mem i nikt czegoś takiego nie robi.

Czemu niby się nie robi? Co w tym takiego złego? 

 

5 minut temu, Janek Horsie napisał:

Aaa, to spoko. A to bardziej partnerka czy bardziej koleżanka/znajoma/przyjaciółka, bo tego nie napisałeś

Partnerka. 

Luz. Nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.