Skocz do zawartości

Prezent na święta dla Pani


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ten wątek, dochodzę do wniosku, że jednak mam szczęście w nieszczęściu ;). Brak tego typu problemów, nie muszę z jej starymi w święta siedzieć i gadać, itd. 

 

@elogejter Jakbyś czytał uważniej forum, to byś wiedział, że kobiety uwielbiają emocje, szczególnie negatywne - jak dochodzi do zwarcia styków :).

 

O postępowaniu z kobietami dużo dowiesz się także oglądając "Blok Ekipę" na YT - tylko, że tam Spejson udzielał rad odnośnie WalęwtynufF ;).

 

Moja rada jest taka: zerwij z nią zaraz albo za 2 tygodnie. Po Nowym Roku wpadniesz z kwiatkami i tekstem typu "Nowy Rok, nowy Ja xD. Przemyślałem to fFszystko, zachowałem się jak gówniarz itp., itd". ;) :)

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elogejter napisał:

skarpetki świąteczne dwie pary za 20pln (śliczne były więc wzialem) i maskotkę za 20 centów, lubi takie rzeczy. Poza tym zastanawiam się co dalej, czy jakiś bon do spa, czy co

 

A czym sobie zasłużyła na takie rarytasy😁?

Najlepszy prezent dla kobiety - kup pierścionek, oświadcz się i zrób jej bobasa.

Tutaj masz podgląd jak robi to prawdziwy mężczyzna w USA😆

 

William Hunn gave his future bride five different ring options when he proposed to her last week.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, melody napisał:

To wybierze jedną rzecz, a resztę zachowa na kiedy indziej?

No ale to wybieranie potrwa pewnie jakieś pół roku.

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tutaj masz podgląd jak robi to prawdziwy mężczyzna w USA😆

Trzeba zaznaczyć, że to afro-amerykanin - bo tylko taki potraFFi być prawdziwym mężczyzną.

17 godzin temu, elogejter napisał:

kupiłem jej ostatnio skarpetki świąteczne dwie pary za 20pln (śliczne były więc wzialem)

Coś mi w tej wypowiedzi nie gra - "...(śliczne były..." - tak mężczyźni nie opisują skarpetek, przynajmniej ja się nie spotkałem z takim czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elogejter napisał:

Budżet nie gra roli, ale max 300pln

😆

Nie lepiej na divę wydać od czasu do czasu😁?

 

 

15 minut temu, Ace of Spades napisał:

afro-amerykanin - bo tylko taki potraFFi być prawdziwym mężczyzną.

 

Mokebe - najlepsze znaleziska i wpisy o #mokebe w Wykop.pl - od wpisu  43656175

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o budżecie jaki przeznaczacie na osobę. Byłoby rozsądne kiedy np. kupujesz jej jakieś skarpetki i perfumy o kwocie około 100zł a twoja panna również coś koło tej sumki oferuje Ci w prezencie. Trochę słabo jeśli ona bądź Ty kupisz jakiś prezent za sto zeta a druga strona jedynie jakąś czekoladę z biedronki za 2zł w promce :)

Po ustaleniu budżetu co by doradzić.

Zdecyduj się na jakieś perfumy dla niej, kubek, może herbatę lub kawę w zależności co lubi bardziej (jakiś zestaw z kubkiem), płytę CD jeśli słucha muzyki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, elogejter napisał:

Witam wszystkich, totalnie nie mam pojęcia jak się zabrać do prezentu na święta dla Pani, kupiłem jej ostatnio skarpetki świąteczne dwie pary za 20pln (śliczne były więc wzialem) i maskotkę za 20 centów, lubi takie rzeczy. Poza tym zastanawiam się co dalej, czy jakiś bon do spa, czy co... 

 

Liczę na inspiracje. 

Ja jestem zwolennikiem prezentów , które są praktyczne i do czegoś się przydają. Zobacz na jej hobby, zainteresowania, a także bon do spa, jakieś masaże napewno będzie ok. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Nie lepiej na divę wydać od czasu do czasu

Jak jestem w związku nie będę chodził na divy, tak poza tym to w życiu nie byłem na divach.

59 minut temu, sekacz19 napisał:

Ja jestem zwolennikiem prezentów , które są praktyczne i do czegoś się przydają. Zobacz na jej hobby, zainteresowania, a także bon do spa, jakieś masaże napewno będzie ok. 

Ta dam jej te skarpetki, pluszaka, rafaello i bon do spa, ładnie to zapakuje i styka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.