Skocz do zawartości

Zakochany podróżnik


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jestem Łukasz, 25 lat w sierpniu skonczone.

Poznałem pannę w trakcie pandemii przez internet, okazało się, że niemal z drugiego końca Polski. Jako, że nie wierzyłem i tylko sobie pisałem to panna przyjechała do mnie za jakiś czas i przeżyliśmy niezłe przygody w trakcie tych restrykcji.

Później zaczęła się jej szkoła i dziewczyna zaczęła się coraz bardziej ode mnie odsuwać, a i zaczęła się jej szkoła stacjonarna, nowa bo się przeprowadziła akurat. Zaczęła poznawać tam nowe osoby i mi się zgubiła ;dd Kontakt utrzymuję w razie czego, bo kiedyś tam może się spikniemy (ja nie zatapiam mostów za sobą, a się możemy kiedyś spotkać po drodze i znowu miło spędzić czas jak przez ostatnie 2 lata ;) ).

Cała sytuacja związana z odrzuceniem (i pewnie zdradą) i wsm mój pierwszy taki intymny związek nieco mnie odblokowały na świat i poznawanie ludzi, na działanie.

Ogarnąłem się po 6 dniach i wsm cieszę wolnością. Doszedłem do wniosku, że nie zależało mi na niej tylko na tym co daje mi jako kobieta, bo ona mi się nie podobała od samego początku.

Tak jak mówiłem, dostałem boosta i pierwsze doświadczenie z kobietami. Chcę lepiej i więcej aby czuć się spełnionym ;dd

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Łukasz96 napisał:

Ogarnąłem się po 6 dniach i wsm cieszę wolnością. Doszedłem do wniosku, że nie zależało mi na niej tylko na tym co daje mi jako kobieta, bo ona mi się nie podobała od samego początku.

Tak jak mówiłem, dostałem boosta i pierwsze doświadczenie z kobietami. Chcę lepiej i więcej aby czuć się spełnionym ;dd

 

Brawo bracie ruszaj do przodu z życiem i nie oglądaj się na nią.

Ogarnij finanse, status, dbaj o wygląd, podwyższaj samoocenę i pewność siebie a kobiet będziesz miał na pęczki.

Pamiętaj kobieta to tylko dodatek do twojego życia i nie może być centrum twojej uwagi.

Dostałeś cenną lekcję, ucz się na błędach by w przyszłości ich już nie popełniać.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.