Skocz do zawartości

Przygodne sexy a HIV itp


powerade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako iż jestem samotnym samcem i nieraz trafiają mi się przelotne sexy 😅. Jutro wlasnie jestem

umowiony na takie spotkanie umówiłem się przez tinder bierzemy hotel No i wiadomo jak to się skończy - przeraża mnie tez trochę taki typ kobiety No i jaki jest teraz świat 😅 bo wiadomo ze ona może mieć co Tydzień takie spotkania. No a ja trochę się wacham co do sexu z nią gdyż boje się jakiegoś tam

zakazenia typu HIV kiła itp . ( jestem trochę na tym punkcie przewrażliwiony) - wiem wiem najlepiej powiecie to odpuść No ale sami wiecie libido tez jest silne … 😬
stosuje prezerwatywy , ale czy to 100 % chroni ?  Szczerze nie mam potrzeby jakiejś mocnej aby wybzykać pannę wystarczył by mi sex oralny 69 itp. Wtedy ryzyko nie występuje I chyba właśnie to

jej zaproponuje. Ale wiadomo ze kobieta będzie chciała być przebolcowana i jeżeli tego nie zrobię wyjdę na cipe 😅 

jak tO jest u was ? Jak się zabezpieczacie ? I czy tez macie opory przed przelotnym sexem ? 
dzieki za odpowiedzi 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej mam obawy przy seksie oralnym, całowaniu. 

Jakieś brodawczaki itp. Płuczę potem usta płynem, ale gdzieś czytałem, że roztwór nadmanganianu jest lepszy. 

 

Przy bolcowaniu prezerwatywa obowiązkowa i moim zdaniem wystarczająca. 'Po' oczywiście dokładne mycie mydłem antybakteryjnym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, powerade napisał:

Wtedy ryzyko nie występuje I

Jeżeli przy seksie oralnym ryzyko nie występuje :lol: to po co robią takie rzeczy?

i-beffy-maseczka-oralna-2-sztuki.jpg

Wydzielina z pochwy zawiera w sobie HIV, tak samo jak mleko czy nasienie.

Nie mówiąc już o innych chorobach, grzybach czy co tam jeszcze można złapać. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, powerade napisał:

bo wiadomo ze ona może mieć co Tydzień takie spotkania

Optymista.

 

Z antykoncepcji jedynie prezerwatywy chronią przed przenoszeniem chorób i nie na 100% tylko dopóki nie pękną.

 

Przy oralu jest niskie prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem HIV ale jest, z innymi chorobami może być wyższe. 

 

Ryzyko jest zawsze. Kobieta to nie przeglądarka internetowa że sprawdzisz sobie historię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

Optymista.

 

Z antykoncepcji jedynie prezerwatywy chronią przed przenoszeniem chorób i nie na 100% tylko dopóki nie pękną.

 

Przy oralu jest niskie prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem HIV ale jest, z innymi chorobami może być wyższe. 

 

Ryzyko jest zawsze. Kobieta to nie przeglądarka internetowa że sprawdzisz sobie historię.

 I tu cie zaskoczę , bo raz dziewczyna była tsk napalona na mnie i chciała się umówić na sex ale zarzadalem test HIV - ku mojemu zdziwieniu zrobiła 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100%nie masz pewności nigdy, nawet z żoną. Zabezpiesz się na tyle ile możesz 

Prezerwatywa, bez seksu oralnego z twojej strony, jak dziewczyna jest w trakcie okresu to odpuść. 

Po wszystkim porządny gorący prysznic, mycie zębów i płyn do płukania z alkoholem. 

 

O ile gumka nie pęknie (prawdopodobieństwo w moim odczuciu jest małe,  mi się nie zdążyło nigdy) to możesz czuć się bezpieczny. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to loteria jest. Tzipa ma wielką siłę, moze nawet zabić. 

 

Większość choróbsk ma jakieś objawy - pryszcze, łuszczyca, nieprzyjemne zapachy, zaczerwienienia. 

 

Skórne paskudztwa łatwo przechodzą. 

 

Należy też ufać intuicji, a nie choojowi - ona często podpowiada, że z panną jest coś nie tak.

 

Kwestia wybierania panien. Te co "lubią ten sport" z kim popadnie, to towar bardzo wysokiego ryzyka. 

 

Testy na HIV nic nie wykażą, jeżeli od zakażania minęło mniej niż 2 tygodnie.

 

I zasdniczo, to już nawet nie chodzi o wenery. Wystarczy, że panna ma np. chroniczne zapalenie zatok - liżąc się ryzykujecie ten sam zestaw bakterii. 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma w 100% nie chroni, może pęknąć, zsunąć się i tak dalej. Prawdopodobieństwo jest bardzo niskie jeśli dobrze założysz, ale szansa jest.

 

Szansa zarażenia się HIV/AIDS od heteroseksualnej osoby jest baardzoooo niska, bardzo. Teraz trochę przyjeżdża ludzi z wschodu i afryki do PL, więc w teorii jest gorzej pod tym względem niż kiedyś. Najgorsi są murzyni, część ma HIV/AIDS i umyślnie zaraża polki, jak Mol, polki jak to polki często walą się bez gumy, a murzyni są poligamiczni często i mają wiele partnerek w tym samym czasie. No, ale żeby się zarazić to musiałbyś mieć koszmarnego pecha po prostu.

 

Sam uprawiam seks bez gumy ale staram się to robić z osobami z którymi coś chcę zbudować albo czuję intuicyjnie, że raczej będzie dobrze. Ryzyko duże, ale wkalkulowuje je. Do tego jak mam aktywne życie seksualne to robię sobie mniej więcej raz na rok badania. Teraz z HIV można żyć, bierzesz leki i nawet nie zarażasz, można mieć normalnie rodzinę, to nie jest wyrok jak w latach 60-80. Nawet jak ktoś jest w stałym związku to polecam robić badania bo kobiety zwyczajnie zdradzają i i tak partner może cię czymś zarazić.

 

Jeśli czujesz, że nie chcesz a z twojego tematu wynika, że nie, to daj sobie spokój. Męczenie się w grubej gumie, strach i tak dalej, to jest nie warte zachodu. Lepiej sobie zwalić koniacza przy takich kosztach emocjonalnych.

 

Może dla ciebie lepsze po prostu by było znalezienie dziewczyny i normalny, regularny seks z osobą której ufasz. Z szlufami to wiadomo jak to jest, tydzień z jednym, kolejny z innym i tak dalej. 

Godzinę temu, maroon napisał:

I zasdniczo, to już nawet nie chodzi o wenery. Wystarczy, że panna ma np. chroniczne zapalenie zatok - liżąc się ryzykujecie ten sam zestaw bakterii. 

Cipka kobiety to tak naprawdę siedlisko bakterii, u faceta z higieną prościej bo wystarczy regularnie myć ptaka, ale z laskami to często masakra. Ja się dziwię gościom, którzy robią chętnie minety kobietom, tym bardziej obcym. Wprowadzają do swojej jamy ustnej setki bakterii i mikroorganizmów które mogą wywoływać grzybice, choroby a nawet raka - gdzieś czytałem, że goście którzy namiętnie robią minety częściej dostają raka krtani xD

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powerade napisał:

I czy tez macie opory przed przelotnym sexem ?

 

Jako że często korzystam z usług kurtyzan  prezerwatywa to podstawa. Zawsze używam własnych np. durex extra save (mają grubszą ściankę). Przed i po spotkaniu już nie myje zębów gdyż szczoteczka powoduje mikro urazy błony śluzowej w jamie ustnej. Przed i po stosuje płyn Eludril.  Zawsze też pytam się o badania na weneryki. Jeśli ma aktualne to idę na całość. Jeśli nie to wszystko robię w gumie a ew. buziaczki tylko po ciele:).

 

Pamiętam jak za młodu zrobiłem po raz pierwszy minetkę Divie. Później zużyłem butelkę płynu Listerin do płukania i butelkę wódki do odkażenia wewnętrznego:). Ale był człowiek wydygany:).

 

 

I najlepsze w całej historii jest to że jedynego weneryka w życiu pod postacią rzęsistka pochwowego sprzedała mi jedna z moich stałych partnerek :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczery Człowiek napisał:

Po 69 też możesz złapać od niej różne niespodzianki chociażby grzybicę ;)

Ale nie porównuj grzybicy z HIV najbardziej strach HIV 🥴

1 godzinę temu, NoHope napisał:

Guma w 100% nie chroni, może pęknąć, zsunąć się i tak dalej. Prawdopodobieństwo jest bardzo niskie jeśli dobrze założysz, ale szansa jest.

 

Szansa zarażenia się HIV/AIDS od heteroseksualnej osoby jest baardzoooo niska, bardzo. Teraz trochę przyjeżdża ludzi z wschodu i afryki do PL, więc w teorii jest gorzej pod tym względem niż kiedyś. Najgorsi są murzyni, część ma HIV/AIDS i umyślnie zaraża polki, jak Mol, polki jak to polki często walą się bez gumy, a murzyni są poligamiczni często i mają wiele partnerek w tym samym czasie. No, ale żeby się zarazić to musiałbyś mieć koszmarnego pecha po prostu.

 

Sam uprawiam seks bez gumy ale staram się to robić z osobami z którymi coś chcę zbudować albo czuję intuicyjnie, że raczej będzie dobrze. Ryzyko duże, ale wkalkulowuje je. Do tego jak mam aktywne życie seksualne to robię sobie mniej więcej raz na rok badania. Teraz z HIV można żyć, bierzesz leki i nawet nie zarażasz, można mieć normalnie rodzinę, to nie jest wyrok jak w latach 60-80. Nawet jak ktoś jest w stałym związku to polecam robić badania bo kobiety zwyczajnie zdradzają i i tak partner może cię czymś zarazić.

 

Jeśli czujesz, że nie chcesz a z twojego tematu wynika, że nie, to daj sobie spokój. Męczenie się w grubej gumie, strach i tak dalej, to jest nie warte zachodu. Lepiej sobie zwalić koniacza przy takich kosztach emocjonalnych.

 

Może dla ciebie lepsze po prostu by było znalezienie dziewczyny i normalny, regularny seks z osobą której ufasz. Z szlufami to wiadomo jak to jest, tydzień z jednym, kolejny z innym i tak dalej. 

Cipka kobiety to tak naprawdę siedlisko bakterii, u faceta z higieną prościej bo wystarczy regularnie myć ptaka, ale z laskami to często masakra. Ja się dziwię gościom, którzy robią chętnie minety kobietom, tym bardziej obcym. Wprowadzają do swojej jamy ustnej setki bakterii i mikroorganizmów które mogą wywoływać grzybice, choroby a nawet raka - gdzieś czytałem, że goście którzy namiętnie robią minety częściej dostają raka krtani xD

Wiesz nie

jestem osoba która pije także spoko luz pykne ją w gumie i będę kontrolował aby się nie zsunęła itp.
no napewno było by lepsze znalezienie fajnej stałej partnerki ale wiesz jak jest nie zawsze się znajdzie 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodny seks może zakończyć się poważnym skaleczeniem prącia UZBROJONĄ PREZERWATYWĄ :D :

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rapex

 

Rapex (także Rape-aXe) – akcesorium mające chronić kobiety przed gwałtem dopochwowym wynalezione w 2005 przez Sonette Ehlers z Południowej Afryki[1].

Rapex to najeżone haczykami od wewnątrz urządzenie, noszone w pochwie niczym tampon, które chwyta penisa podczas próby penetracji, sprawiając silny ból obezwładniający sprawcę. Urządzenie to może być usunięte z członka tylko chirurgicznie, więc gdy gwałciciel zgłosi się do szpitala, może zostać powiadomiona policja. Rapex jest całkowicie bezpieczny dla kobiet i nie powoduje poważniejszych obrażeń u gwałciciela.

Inspiracją dla Ehlers do wynalezienia Rapexu było zdanie wypowiedziane przez pewną zgwałconą kobietę: "Gdybym tylko miała zęby tam na dole"[2].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogolnie korzystam dosc regularnie z uslug div od 2014r. Nie zlicze ile mialem kontaktow seksualnych, oralny bardzo czesto mialem bez gumy, pozniej trafila sie diva do ktorej chodzilem do kazdej mozliwej okazji..po 3 latach znajomosci zgodzila sie na seks bez gumy, nawet na analny.. i jak tylko bywala w moim miescie to mialem seks bez.. z diva, do tego na datezone poznalem kilka panien i kazda nie miala przeciwskazan do seksu bez zabezpieczenia jak sie lepiej poznalismy.. a jak raz sie sprobuje, to pozniej opory i obawy mijaja, poprostu masz wyjebane i chcesz czerpac 100% zadowolenia dla siebie...Nawet przez chwile myslalem ze cos zlapalem i juz mialem wyjebane, jak mi guma pekla u divy czy cos, nawet sie nie przejalem.. Ogolnie mialem z 9 kobiet z ktorymi robilem to bez ( w tym jedna profesjonalna diva, z ktora regularnie bzykalem bez przez okres 2lat, oczywiscie tak czesto jak przyjezdzala do mojego miasta )

 

Niedlugo mam komisje lekarska bo staram sie do policji i chcialem sie upewnic czy jest w ogole sens tam jechac i zbadalem sie na Hiv i HCV, wynik niereaktywny.. ale mialem srake i to duza.. Takze nie tak latwo to zlapac nie ma co schizowac, jak sie zabezpieczacie, to nie widze szans na to, ja juz ogolnie tak nie szaleje i teraz do seksu zawsze zakladam gumke, bo moze nastepnym razem nie byc tyle szczescia. Trzeba miec pecha zeby zakazic sie od kobiety, chociaz podczas analu jest najwieksza szansa.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia moi w wierze. Ten kto wali Divy ten natychmiast marsz do punktu badań odnośnie HIV-a i obserwować

proszę zmiany na penisie, jądrach i odbycie czy się coś niedobrego nie pojawiło.

Tak dla Waszego komfortu psychicznego.😁

Sam sobie robiłem takie badanie, wiem jak to wygląda.

Badania robi się 3 miesiące od ostatniego kontaktu seksualnego.

Nie wiem jak jest teraz  z dostępnością, bo Corona-paranoja trwa w najlepsze

ale na pewno jest jakiś punkt testu na Hiv-a.

Oczywiście jestem w pełni zdrowy. 😁

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.