Skocz do zawartości

Przygodne sexy a HIV itp


powerade

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, david001 napisał:

Ogolnie mialem z 9 kobiet z ktorymi robilem to bez ( w tym jedna profesjonalna diva, z ktora regularnie bzykalem bez przez okres 2lat, oczywiscie tak czesto jak przyjezdzala do mojego miasta )

 

Niedlugo mam komisje lekarska bo staram sie do policji i chcialem sie upewnic czy jest w ogole sens tam jechac i zbadalem sie na Hiv i HCV, wynik niereaktywny.. ale mialem srake i to duza..

 Podziwiam za odwagę, zaktualizować bazę danych waląc bez gumy można jeszcze o przykładowo chlamydie trachomatis, ureaplasme, mycoplasme genitalium, rzęsistka, parę rodzajów herpesów, i nie tylko typ 1,2, który spowoduje jakieś syfki na skórze 😄

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, brat mniejszy napisał:

 Podziwiam za odwagę, zaktualizować bazę danych waląc bez gumy można jeszcze o przykładowo chlamydie trachomatis, ureaplasme, mycoplasme genitalium, rzęsistka, parę rodzajów herpesów, i nie tylko typ 1,2, który spowoduje jakieś syfki na skórze 😄

 

To raczej glupota i samotnosc do tego przyczynily, aktualnie mam bardzo duze problemy z erekcja podczas wizyt u roksanek poniewaz za bardzo spodobal mi sie taki "naturalny" seks, a niestetety ( albo szczescia ) tamta pani juz nie pracuje od 2lat. Chlamydie mialem bo dostalem jakies antybiotyki na wenery od rodzinnego, po 2tyg sie poprawilo, ale nie jestem pewny czy wszystko tam wyleczylem, bo duzo chorob nie daje wiekszych objawow a badania nie sa takie tanie, chodzi o te wymazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2022 o 10:14, david001 napisał:

Chlamydie mialem bo dostalem jakies antybiotyki na wenery od rodzinnego, po 2tyg sie poprawilo, ale nie jestem pewny czy wszystko tam wyleczylem,

No widzisz Bracie. Sam masz dowód, czym może się skończyć korzystanie z płatnych Pań.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 10:34, maroon napisał:

Większość choróbsk ma jakieś objawy - pryszcze, łuszczyca

 

Łuszczyca nie jest chorobą zakaźną ani weneryczną.

To choroba autoimmunologiczna o podłożu genetycznym.

 

Owszem, przenosi się drogą płciową -> na kolejne pokolenia 🙂 (ale bez "gwarancji" - czasem jest, czasem nie 🙂 ).

 

A tak ogólnie

Panowie...

Każda aktywność wiąże się z ryzykiem. KAŻDA.

 

Nie znamy przeszłości partnerki. Nie i już. Ona też może wszystkiego o sobie nie wiedzieć. Jak w życiu - wszystko opiera się na pewnej dozie rozsądku i zaufania

Ogumienie, ogólna higiena, unikanie pań znanych z luzu w kroku... To podstawy.

 

A co do "pań negocjowalnego afektu" - przynajmniej teoretycznie powinny dbać o swój "warsztat pracy". Tyle, że tu też jak to w życiu - jedna podejdzie restrykcyjnie, druga mniej, a trzecia będzie mieć coś nie tak pod garem i w pełni świadomie będzie częstować jakąś francą...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.