Skocz do zawartości

Zawiesili działalność Roksy


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mroczny94 napisał:

 

Taka informacja...

 

39 minut temu, fckyea napisał:

A na garso się nie da wejść, pewnie tyle ludu się zeszło rozpaczać xD dobrze, że ja zapisałem sobie ulubione numery xD

 

Co Wy gadacie, przecież Roksa mało znacząca była, na Garso głównie są linki do Odlotów. 

 

A co do Roksy to już z 2 lata temu była próba sprzedaży tego portalu, nie wiem jak poszło i czy właściciel się zmienił czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adrianos napisał:

Co Wy gadacie, przecież Roksa mało znacząca była, na Garso głównie są linki do Odlotów.

Nie wiem, każdy kogo znam używał głównie roksy.

 

No cóż, ciekawi mnie powód takiej decyzji. Strona była w mirę nowoczesna a nie jak odloty od 20xx roku ta sama. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od czego mamy dłonie i nadgarstki, do dzieła, nim uruchomią coś innego w to miejsce.

Chyba nie będziecie zagadywać do lasek na ulicy, za dużo zachodu i jeszcze to podłe uczucie po odrzucieniu...

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia to nie jest żart oni naprawdę zamknęli działalność.

Pewnie Jarucha i spółka kazali zamknąć źródełko bo mężczyźni nie chcą się chajtać i zapylać. 

Coś takiego znalazłem na stronie.

To już koniec Roksa.pl. "Kultowy" serwis kończy działalność

Roksa, czyli najpopularniejszy polski serwis z "ogłoszeniami dla dorosłych", przestaje istnieć.
Włodarze zamieścili krótką notkę na stronie głównej.
 

d6Dk9kpTURBXy9mNGE1YTU3MGQ5YjhmNzQwNjJlNFoto: Roksa.pl

REKLAMA
 
 
 

Roksa.pl to jeden ze starszych i najpopularniejszych serwisów z ogłoszeniami w Polsce.

Jakimi - pewnie się domyślacie. Serwis działał prawie 20 lat, od 2002 r.

 

Dziś jednak, 26 listopada 2021 r., na głównej stronie pojawił się krótki komunikat:

Uwaga!

Działalność portalu Roksa.pl została zawieszona !

Niestety, ale dalsze świadczenie usługi nie może być zrealizowane.


 

Szczegółowe wyjaśnienia przekażemy, jak tylko będzie to możliwe.

Krótko mówiąc - przyczyny nie są znane i nie wiemy, czy kiedykolwiek będą.

Fy_k9kpTURBXy8yZGFiZDMyOTUzOGYxNTAwOTdmMFoto: Shutterstock/New Anawach

 

 

  • Like 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Iceman84PL napisał:

Pewnie Jarucha i spółka kazali zamknąć źródełko bo mężczyźni nie chcą się chajtać i zapylać. 

Coś takiego znalazłem na stronie.

Ciekawe, że ktoś zamyka prostą stronę, z dużą ilością wyświetleń, która generuje pewnie nie małe zyski na samych reklamach powiększaczy do pindolka.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.