Skocz do zawartości

Zawiesili działalność Roksy


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Ciekawe, czy powstanie Narodowy Holding Usług Cielesnych?

 

roksa.gov.pl

 

xD

Praktyka sugeruje, że przed otwarcienm przyjedzie biskup i poświęci...własnym kropidłem😁

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

 

T9Iiktn.png

Koorla a z tylu bozia sie na to wszystko patrzy ( facet , kobieta,  koza wsio radno )🤣15 min 25 zloty 🙃No wlasnie zamiast tindera , badoo nie lepiej sie tam oglaszac . Dac jakies ciekawe promocje np pierwsze 10 min gratis a....... pozniej sie zobaczy .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

Na wykopie pisali, że zamknęli bo służby się za nich wzięli, na ile to prawda to nie wiem.

 

Tak tak, wykop to wylęgarnia bajkopisarzy.

 

11 minut temu, Garrett napisał:

No to se poużywałem...

 

Przecież Odloty działają jak zawsze, a zawsze na Odlotach było więcej dziewczyn niż na Roksie. Nie wiem co ludzie mają z tą Roksą, Odloty zawsze były lepsze - wystarczy zobaczyć na Garsonierze że 90% pozytywnych opinii jest z linkami z Odlotów, z Roksy to tam niewiele linków było.

 

A swoją drogą, wszyscy tacy załamani po zamknięciu Roksy (nie tylko na tym forum, ale ogólnie w internecie), a ciekawe ilu z tych załamanych tak naprawdę korzystało z dziewczyn z Roksy. Pewnie... żaden.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DOHC napisał:

Zatem służby wzięły się za ogłoszeniowy portal dla pań, ale od ponad 30tu lat nie mogą się wziąć za TW, Bolków, Tusków i resztę?

Niby wziął się za nich CBŚ za przyczynianie się czy pomoc w nierządzie. No nie wiem, dziwne, że tak późno, z drugiej strony to jest polska. Wątpię, żeby się zwinęli sami z siebie bo hajs z tej strony był raczej dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.