Skocz do zawartości

elogejter - szczera opinia o uzytkowniku


Rekomendowane odpowiedzi

wybuchowy, impulsywny, wpadający w skrajność trochę nieokrzesany ale szczery i dobroduszny. Trochę mi mnie przypominasz. Ja też się często spalam w największym płomieniu, chociaż wiem, że to nierozsądne, ale inaczej nie potrafię.

Nie czytam wszystkiego na forum, ale wydajesz się być w porządku.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe bo nie ma sześciu zer na koncie? 

Ambitny gość, który wkręcił się w patologiczną dziewczynę. Naiwny bo wierzy, że się zmieni (dziewczyna 🙂) Za często narzekający na swoją sytuację życiową. 

Ps. Ja ludzi oceniam na tych którzy się niezaszczepili albo się zaszczepili

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Sorry. Ale nie kojarzę Cię w ogóle. 

Niezbity dowód numer 1 że kolega jest niewidoczny dla płci przeciwnej.

Po prostu nie wzbudza silnych emocji i wylewa przez to swoją frustrację na forum zakładając nowe tematy dla atencji które nie dostaje w realnym życiu...

 

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozmawialiśmy na PM i w postach na forum, z jednej strony brawo dla ciebie, że podjąłeś decyzję o studiach, pracy za granicą, 

wynajęciu mieszkania i zarobku na tym, ale z drugiej kompletnie nie rozumiem czemu nadal jesteś z kobietą, która nie rokuje na przyszłość?

Trochę mi o niej opowiadałeś i sam przyznałeś, że ma zachowania i przeszłość niezbyt chlubną.

Nie słuchasz rad i rozwiązań braci, którzy poświęcili Ci czas, energię, cały czas szukasz uznania i próbujesz przekonać, że nie mamy racji

a ty sam zmienisz kobietę na lepsze co praktycznie się nie stanie.

Ostatnio nawet napisałeś do mnie nową wiadomość, na którą nie odpowiedziałem bo marnujesz mój czas i rady a ja nie jestem z tych

, w których można się wypróżniać bezustannie i zachwalać jak to 28 letnia kobieta przed ścianą to ekstra laska😁

Masz 24 lata świat przed tobą stoi otworem tylko jak to u młodych bywa negujesz wszystkie rozwiązania, które my starsi dawno przeszliśmy,

doświadczyliśmy w życiu gdzie możesz na naszych błędach szybciej się uczyć i przewidywać, nabyć wiedzy, która ułatwi Ci życie.

Widocznie każdy młody musi się przekonać na własnej skórze co to jest życie i jak mocno potrafi kopać.

Masz duży potencjał, cechy samca alfa, które nie potrafisz w odpowiedni sposób wykorzystać, popełniasz frajerskie błędy, które co rusz

wpędzają cię w to nowe kłopoty chociażby te bójki w klubach czy agresywne zachowanie do mężczyzn gdy są przy twojej lubej.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.