Skocz do zawartości

Skąd 22-letnia dziunia z biednego małego miasteczka ma apartament za milion?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, maroon napisał:

No dobra 😁

 

Pani poznaje sytuowanego biznesmena w wieku 50+, żonatego + dzieci. I nie nie, nie daje mu dupy ot tak. 😁

 

Pani rozkochuje w sobie amanta, po czym, za dostęp do groty, życzy sobie przytulnego mieszkanka na warszawskim Powiślu. 

 

Życzenie zostaje spełnione... 

 

Ale, to nie koniec historii. 😁

O ja pierdole, ten gość będzie jebany szantażami jak żaden inny. 

Jestem PEWIEN, że ona nagrywa wszystkie ich schadzki na mityczne ruchanie. 

Będzie go szantażowała tymi materiałami w zamian za większą ilość pieniędzy. 

 

Gość w efekcie albo zgodzi się na jej warunki, popełni samobója albo zwyczajnie wynajmie kogoś do zrobienia Andrzeja Leppera v2.0 

9 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

@Indywidualista Jak czytam takie historie i porównuje je do pewnej mojej "relacji" gdzie przez dziewięć miesięcy starań i poświęconego czau nie dostałem nawet buziaka to w sumie nie wyszedłem na tym aż tak źle.

A ja nigdy nie zaruchalem, nigdy nie miałem dziewczyny, ani nawet przyjaciółki, a mam 22 lata

 

Jestem chodzącym memem XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


Ja to wszystko nadrobiłem błyskawicznie mając właśnie 22 lata. Pomógł maxlooking.

 

5 minut temu, Indywidualista napisał:

 

Nic straconego.

Jak nie mialem to tez sie palowalem o to, a teraz to mysle jak sie pozyc laski i znowu byc singlem bo to same problemy XD

To forum to złoto, a ja was uwielbiam. XD

Serio, gadanie z wami i czytanie wszystkich tutaj historii, jest lepsze niż oglądanie jakiegokolwiek filmu wojennego (kocham filmy wojenne). 

 

Uwierzcie mi lub nie - przebywając na tym forum, z wami, jestem coraz bardziej przekonany, że potrafię zrobić rzeczy które do tej pory myślałem że są niemożliwe. 

 

Trochę czasu, mnóstwo wiedzy i uświadomienie sobie, że w moim wieku z podobną sytuacją z kobietami jest WIECEJ facetów niż mi się to śniło. 

 

To forum jest lepsze niż jakikolwiek psychoterapeuta czy psycholożka XD 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NoHope napisał:

Odnośnie manipulacji to z tego ostatnio zgniłem

Fryzjer: Jak dzisiaj strzyżemy?

Lejdimadle: Wiem jak uzależnić chłopa od swojej cipki i sprawić by nie zdradził jej z inną.

Fryzjer: Nic więcej nie mów...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Grzaniec said:

O ja pierdole, ten gość będzie jebany szantażami jak żaden inny. 

Jestem PEWIEN, że ona nagrywa wszystkie ich schadzki na mityczne ruchanie. 

Będzie go szantażowała tymi materiałami w zamian za większą ilość pieniędzy.

Tu widać różnicę między myśleniem faceta a - powiedziałbym "głupiej", ale to byłby błąd - mądrej cipy.

To co piszesz jest karalne.

Otrzymanie mieszkania z miłości - nie.

To, że miłość przypadkiem wygasła znienacka - też nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

jedynym rozwiązaniem dla ambitnego faceta, który coś osiągnął w życiu, jest spotykanie się tylko z ambitnymi pannami, które też coś osiągnęły. To nie znaczy, że ma zarabiać tyle samo czy mieć ten sam status majątkowy, ale po prostu nie umawiajcie się z laskami 3 półki niżej od siebie intelektualnie i pod kątem ogarnięcia życiowego i tyle. Wiem - łatwiej powiedzieć niż zrobić...

 

Dawno temu przy rozmyślaniach opracowałem stosowny slogan:

''Mężczyzno szanuj swoje prącie, nie szukaj kobiet po dyskoncie''

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janek Horsie napisał:

On oszukiwał, ona oszukiwała, wygrał lepszy.

Można sprawę rozbierać na czynniki pierwsze, ale na samym końcu to jest chyba najlepsze podsumowanie.

 

To prosty schemat i równie dobrze gość na ta bańkę mógł zostać obrobiony przez faceta, który obiecał mu usługę na boku i jej nie wykonał np. miał wykonać transport bez zlecenia, albo za pół ceny i samochód zniknął. 

 

Najgorsze, że w otaczającym nas świecie łatwo zapomnieć, że relacje d-m to też zawsze biznes i są dwie strony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Terve said:

i równie dobrze gość na ta bańkę mógł zostać obrobiony przez faceta, który obiecał mu usługę na boku i jej nie wykonał 

Tak, tylko powyższe jest karalne, a jak slusznie zauważył @JoeBlueotrzymywanie prezentów z miłości nie.

 

Dlatego facetowi ciężko jest wydymać drugiego faceta na hajs na legalu (no chyba, że pedały 😎), natomiast kobiecie niezwykle łatwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JoeBlue napisał:

Tu widać różnicę między myśleniem faceta a - powiedziałbym "głupiej", ale to byłby błąd - mądrej cipy.

To co piszesz jest karalne.

Otrzymanie mieszkania z miłości - nie.

To, że miłość przypadkiem wygasła znienacka - też nie.

 

Oraz to, że dziewczyna ,,zapomniała" zjeść pigułkę przez co zaszła w ciążę. 

 

 

Godzinę temu, NoHope napisał:

Nie mam zielonego pojęcia xD Ale zgniłem koszmarnie, takie PUA tylko że dla kobitek.

 

comment_1637936115aA7L8usCtROpjYzpOBG55w

Właśnie na takie kobiety trzymam maczetę w Seacie i gaz przy sobie. 

Nie wiem czy mam to ze szkoły czy co, ale zawsze jak przechodzę obok tak wyglądających kobiet, strasznie się denerwuje i jestem gotowy aby krzyknąć i spryskać jej jape. 

Nawet jeżeli ona nic nie robi. 

Nienawidzę takich krzykliwo wyglądających i narcystycznych kobiet, traktuje je jak zagrożenie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Dawno temu przy rozmyślaniach opracowałem stosowny slogan:

''Mężczyzno szanuj swoje prącie, nie szukaj kobiet po dyskoncie''


Najfajniejsze laski poznawało się właśnie na zakupach w sklepach. Miały czas aby dobrze przyjrzeć się mi i wysłać mi sygnały żebym wkroczył do akcji. O wiele lepsza opcja ni Tinder czy kluby czy puby. Ale (jak dla mnie) już to się skończyło niestety.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z tej historii i tak ma przejebane i tak. Podejrzewam, że już od jakiegoś czasu ma problemy ze spokojnym snem.

Raz, że stracił bańkę na panienkę, której nawet cycka pewnie dobrze nie pomacał, a dwa, że w każdej chwili o całej sytuacji może się dowiedzieć jego żona i dzieci. Skąd? Od krasnoludków :).

No jak on się potem z tego wytłumaczy?

Że dał jakiejś randomowej, młodej dziewczynie drobny prezencik o wartości 1 miliona złotych?

I nic za to nie miał? I żona w to uwierzy? Jeśli uwierzy, to chyba jeszcze gorzej dla niego, bo wtedy będzie go uważała nie za zdrajcę, kurwiarza, tylko za skończonego durnia i frajera. Już nie wiem, co gorsze.

 

Pan żyje w ciągłym strachu, że cała historia wyjdzie na jaw, bo pewnie wie, w jakie gówno wdepnął i ,że ma wiele do stracenia.

 

Szantaż jest nielegalny, jak Bracia zauważyliście, ale jak napisałem wcześniej - gdyby Pani była pazerna, to rozegrałaby sytuację w taki sposób, że do dzisiaj ciągnęłaby z Pana korzyści (niekoniecznie finansowe).

Bo, że Pani jest nieuczciwa i niemoralna to już wiemy.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Janek Horsie said:

.

Bo, że Pani jest nieuczciwa i niemoralna to już wiemy.

 

Oj tam, zaraz niemoralna. Wszystkie koleżanki zazdroszczą zmysłu biznesowego. 😁

 

2 hours ago, Baca1980 said:

 

No cóż. 

 

Na jednej z pierwszych rozmów warto ‘zahaczyć’ o następujące tematy:

pieniądze i kariera życiowa

 

To i jest jak jest. 

 

1 hour ago, Janek Horsie said:

 

Że dał jakiejś randomowej, młodej dziewczynie drobny prezencik o wartości 1 miliona złotych?

I nic za to nie miał? 

 

No może ktoś jest zamożny i lubi czynić dobro? 🤔 Dostrzegł potencjał i dał szansę na rozwój. Nie można się dopatrywać wszędzie niskich pobudek. 😎

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Libertyn napisał:

Jestem ciekaw ile idiotek kupi tą kompilacje porad z Cosmo itp. pisemek które kiedyś czytałem u fryzjera. 

Wszystko zależy od marketingu. Kobiety lecą na facetów o wysokim SMV a ci mają tendencje do zdrad, do porzucania i tak dalej, więc myślę, że wiele kobiet ma problem, że nie potrafi usidlić faceta. Z drugiej strony nie zauważają tych 80% czyli przeciętnych gości, którzy nawet jakby chcieli zdradzić to średnio mają z kim, ale takie już są kobiety.

 

Popyt na takie usługi jest pytanie tylko czy trafi do grupy docelowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.