Skocz do zawartości

Skąd 22-letnia dziunia z biednego małego miasteczka ma apartament za milion?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

@maroon

Jakbyś się urodził ładną i mądrą kobietą, to może byś miał łatwiej w życiu.

Choć to także może być pułapka. Widzę to po kilku co ładniejszych koleżankach, których życie ułożyło się nie do końca tak, jak sobie wymarzyły (np. wpadka z badboyem we wczesnej młodości).

Gorzej jakbyś był tylko mądrą kobietą, bez urody. Wtedy trzeba by było zakasać rękawy i zapierdalać jak większość mężczyzn.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 23:13, Grzaniec napisał:

Właśnie na takie kobiety trzymam maczetę w Seacie i gaz przy sobie. 

Nie wiem czy mam to ze szkoły czy co, ale zawsze jak przechodzę obok tak wyglądających kobiet, strasznie się denerwuje i jestem gotowy aby krzyknąć i spryskać jej jape. 

 

W dniu 28.11.2021 o 21:42, Grzaniec napisał:

A ja nigdy nie zaruchalem, nigdy nie miałem dziewczyny, ani nawet przyjaciółki, a mam 22 lata

 

Masz defekt. Każdy jakiś ma, ale ty masz poważny defekt. 

Po pierwsze i najważniejsze -  żadna z tych kobiet nie chce ci zrobić krzywdy. Może to sprawi ci przykrość,  może ulgę ale... prawdopodobnie dla nich nie istniejesz. Jesteś niewidzialny, niezauważalny. 

To ty jesteś niebezpieczny i zaburzony.

Tak niebezpieczny i wygłaszasz takie rzeczy, że powinna się tym zainteresować moderacja. 

Nie masz nic wspólnego z tematyką forum - ani z kobietami, ani z samorozwojem. Jeżeli już, to ściągasz na forum infamię i dajesz pożywkę opiniom, że jest to forum dla niebezpiecznych inceli, gotowych (wzorem kolegów z zachodu) targnąć się na cudze życie. 

Rozważ dwa wyjścia:

1. jeśli chcesz kobiet, a tylko wskutek niepowodzeń zacząłeś je nienawidzić, zmień coś w swoim życiu i to prędko

albo

2.  odpuść sobie kwestię kobiet zupełnie. Tak podobno da się żyć i to w sposób godny - podobno N. Tesla taki właśnie miał sposób życia, a zostawił po sobie wielką spuściznę geniuszu. 

Póki co, to, co wypisujesz, jest przerażające. Ratuj siebie i ratuj innych od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1.

Popieram. Nienawiść wykańcza również nienawidzącego.

 

Dodam 3.

Zerżnij kilka dziwek.

Prostszego rozwiązania wymyśleć się nie da.

Ci co rżną dziwki nie rzucają bomb.

To robią ci, którzy nic nie rżną.

Im już na życiu nie zależy a co jest obiecaną nagrodą?

Dupy. Dużo.

To czemu trzeba umrzeć, żeby się do nich dobrać zamiast zrobić to już?

Chyba lepiej stracić 200 pln niż życie, tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Casus Secundus napisał:

 

 

Masz defekt. Każdy jakiś ma, ale ty masz poważny defekt. 

Po pierwsze i najważniejsze -  żadna z tych kobiet nie chce ci zrobić krzywdy. Może to sprawi ci przykrość,  może ulgę ale... prawdopodobnie dla nich nie istniejesz. Jesteś niewidzialny, niezauważalny. 

To ty jesteś niebezpieczny i zaburzony.

Tak niebezpieczny i wygłaszasz takie rzeczy, że powinna się tym zainteresować moderacja. 

Nie masz nic wspólnego z tematyką forum - ani z kobietami, ani z samorozwojem. Jeżeli już, to ściągasz na forum infamię i dajesz pożywkę opiniom, że jest to forum dla niebezpiecznych inceli, gotowych (wzorem kolegów z zachodu) targnąć się na cudze życie. 

Rozważ dwa wyjścia:

1. jeśli chcesz kobiet, a tylko wskutek niepowodzeń zacząłeś je nienawidzić, zmień coś w swoim życiu i to prędko

albo

2.  odpuść sobie kwestię kobiet zupełnie. Tak podobno da się żyć i to w sposób godny - podobno N. Tesla taki właśnie miał sposób życia, a zostawił po sobie wielką spuściznę geniuszu. 

Póki co, to, co wypisujesz, jest przerażające. Ratuj siebie i ratuj innych od siebie. 

Nie zrozumiałeś mnie. Jestem daleki od nienawiści do kobiet jako ogółu. W ogóle dziwię się, że napisałeś to. 

Dokładam wszelkich starań aby być bezpieczny i aby spokojnie żyć. 

Te dwie zabawki trzymam na wypadek, gdyby agresywna osoba zdecydowała się na atak - kobieta też może zaatakować, dopuszczam do siebie taką możliwość. Szczególnie jedna z tych imprezowych, w towarzystwie znajomych. 

 

Nawet użycie ich jako straszak zwykle skutkuje - bo kto chce być pociachany? Nikt. I o to tu chodzi - o trzymanie agresorów na dystans. 

 

Jeżeli twierdzisz, że trzymam te rzeczy bo CHCE sam z siebie skrzywdzić drugiego człowieka to proszę cię abyś zastanowił się co piszesz. 

 

 

22 godziny temu, SamiecGamma napisał:

 

Dlatego trzeba szukać wśród młodszych (max 27 lat). I patrzeć na rodzinę. Żadnych lasek z rozbitych rodzin! To się musiało odbić na psychice! Tylko kobieta z normalnego domu, z normalnymi wartościami. Tak, wiem - dziś normalność to rzadkość...

Po co miałbyś szukać ? W jakim celu? 

Rodzina to bardzo słaba inwestycja. 

 

W ogóle to myślę, że kobiet chcących urodzić dziecko będzie coraz mniej. Rząd zakazał aborcji + było już kilka przypadków śmierci kobiet związanych z tym.

Tak myślę, że nawet te po 30stce które zamierzają złapać swojego misia/chodzącego portfela na dziecko zastanowią się teraz dwa razy czy warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 00:52, Grzaniec napisał:

Po co miałbyś szukać ? W jakim celu? 

Rodzina to bardzo słaba inwestycja. 

 

Nie twierdzę, że dobra. Natomiast to jest zdanie warunkowe: jeśli już szukać kobiety do LTR, to tylko po to, żeby w przyszłości założyć rodzinę. Nie widzę sensu LTRa bez dziecka/dzieci. I nie widzę możliwości utrzymania tego we współczesnym świecie. Podkreślam jeszcze raz: abstrahując już całkowicie od tematu czy posiadanie rodziny ma sens. Bo z wiekiem, przyznaję, coraz mniejszą mam na to ochotę i coraz mniej pozytywów widzę. Szczególnie w tych czasach...

 

W dniu 1.12.2021 o 00:52, Grzaniec napisał:

W ogóle to myślę, że kobiet chcących urodzić dziecko będzie coraz mniej. Rząd zakazał aborcji + było już kilka przypadków śmierci kobiet związanych z tym.

 

Tak, to jest mocny argument. I będzie coraz mniej. Tym bardziej te ambitniejsze będą albo uciekały stąd, bojąc się ryzyka śmierci/skazania, albo w ogóle darują sobie potomstwo i pójdą w 100% w karierę i zabawę.

 

W dniu 1.12.2021 o 00:52, Grzaniec napisał:

Tak myślę, że nawet te po 30stce które zamierzają złapać swojego misia/chodzącego portfela na dziecko zastanowią się teraz dwa razy czy warto 

 

Tak, już to widać po statystykach, które są nieubłagane.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.