Skocz do zawartości

Blizny na ciele u kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Poznajecie panią, która ma 3 blizny w okolicach uszu, wyglądające jak ślady po "przyjarach", czyli gaszeniu niedopałków na skórze. 

 

Pytana skąd te blizny twierdzi, że nie wie, co jest ewidentnym kłamstwem. 

 

Pomijam, że czerwona lampka, ale co to może być? 

 

- ślady po jakiejś chorobie

- zabawy s-m

- pamiątki po bad boyu

- pozostałości jakiejś procedury medycznej? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Pytana skąd te blizny twierdzi, że nie wie, co jest ewidentnym kłamstwem. 

Mam na plecach ponad pięć poziomych blizn wyglądających jak pozostałość po głębokim cięciu czymś ostrym. Mam je odkąd pamiętam i nie mam pojęcia skąd się wzięły, moja matula też nie wie. Albo ściemnia że nie wie.

 

1 godzinę temu, maroon napisał:

Poznajecie panią, która ma 3 blizny w okolicach uszu, wyglądające jak ślady po "przyjarach", czyli gaszeniu niedopałków na skórze. 

Może chciała komuś zaimponować, ale zrobiła to na tyle nieumiejętnie, że zostały ślady? Powinna uczyć się od mistrza:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Poznajecie panią, która ma 3 blizny w okolicach uszu

Trafiłeś na pannę, która wyszła z matrixa. Te blizny to ślady po przyczepach.

 

1 godzinę temu, maroon napisał:

twierdzi, że nie wie

Po prostu jej zaufaj, podejrzliwy niedowiarku! 

 

 

Ps. Pewnie byłoby łatwiej się wspólnie pochichrać z tej panny. I z głowy, przekonania ugruntowane. A tu lipa, trza się wziąć i poznać.

Albo machnąć ręką, wszak to baba. I już lżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

Mam na plecach ponad pięć poziomych blizn

Ja też, efekt tego że za dzieciaka w krótkim czasie doszło 13cm wzrostu. Nieraz wysokie laski mają takie w okolicach ud. Nie wiem jak u ciebie u mnie napewno było to przyczyną.

Co do panny z tematu może wycinka jakichś zmian skórnych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Poznajecie panią, która ma 3 blizny w okolicach uszu, wyglądające jak ślady po "przyjarach", czyli gaszeniu niedopałków na skórze. 

 

Pytana skąd te blizny twierdzi, że nie wie, co jest ewidentnym kłamstwem. 

 

Nikt nie tworzy lepszego humoru sytuacyjnego jak kobiety - przysięgam. 

 

Myślałbym i myślał i nigdy bym nie wpadł by odpowiedzieć,  że "nie wiem".

 

"Tomek czemu nie masz pół ryja?

Nie wiem! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maroon napisał:

Dobra, już wiem. Pani lubiła za mlodszych lat ostrzejsze zabawy sm. Wosk na piersi, gaszenie petów na ciele i takie tam. Tylko bała się przyznać

Straszne. I dobrze że kosz, powinna ogarnąć takiego co zrobi z niej poduszke na igły i porysuje żyletką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/29/2021 at 12:22 PM, Lucjusz said:

Skąd ty bierzesz te wszystkie historie xD? Wymyslasz je na poczekaniu czy to prawda? A jeżeli to wszystko prawda to nie boisz się, że ktoś ciebie powiąże z postami na forum i wyda się twoja prawdziwa tożsamość?

Ja już pisałem kiedyś. Jak się nie siedzi w piwnicy, to historie same się wydarzają. Życie to coś więcej niż praca-dom-praca-dom. 

 

Najbardziej to się boję, że wpłynę kiedyś do małego porciku na jakiejś wyspie, pójdę do lokalnego baru, a tam:

 

- To Ty maroon?! Wow. Pamiętasz mnie jeszcze? Asia. 

 

Z Asią był kiedyś króciutki, ale namiętny romans. Po paru latach spotkaliśmy się w Barbudzie /Karaiby/. 

 

Ale i tak lepszą historię miał kumpel. Leciał z Australli na Fidżi. Mieli jakieś awaryjne miedzylądowanie na Nowej Kaledonii. Wywalili pasażerów do poczekalni, wchodzi a tam jego eks z nowym facetem. 😁 

 

Świat jest mały. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.